بستن

بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز 2 پیش بینی متفاوت از قیمت دلار امروز 29 دی
2 پیش بینی متفاوت از قیمت دلار امروز 29 دی
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/10/29 - 11:26 0 نظر

گلدمگ: قیمت دلار روز گذشته 300 تومان افزایش پیدا کرد اما معامله گران قیمت دلار ، بازار ارز امروز چهارشنبه 29 دی 1400 را چگونه پیش بینی کرده اند؟
 

به گزارش سایت بازار طلا، قیمت دلار روز گذشته 300 تومان افزایش قیمت را تجربه کرد و با 27 هزار و 700 تومان معامله شد. افزایش قیمت دلار در حالی اتفاق افتاد که قیمت درهم نسبت به روز دوشنبه ثابت ماند.

بورس و برجام در بازار دلار

نکته قابل توجه بازار ارز روز گذشته افت قیمت دلار در بازرار هرات بود . این اسکناس آمریکایی در بازار هرات تا نزدیک مرز 27 هزار تومان پایین رفت که معامله‌گران به طنز می‌گفتند ظاهرا در هرات توافق  برجام رویت شده و در تهران هنوز رویت نشده است.

2 نگاه متفاوت به قیمت دلار امروز 29 دی

اما  مسئله دیگرت افت شاخص کل بورس بود که  نشان می دهد که بازیگران بازار سهام نسبت به وقوع توافق هسته ای خوشبین هستند، امری که در صورت رخ دادن، می تواند بازار ارز را دچار افت معنی دار کند.

برخی تحلیلگران بازار ارز معتقدند دلار در روز چهارشنبه از وضعیت صعودی خارج می شود و در مسیر کاهشی قرار خواهد گرفت. برخی دیگر نیز نگاهی متفاوت دارند و معتقدند بازار چندین بار در هسته سخت 27 هزار و 200 الی 27 هزار و 400 تومان مورد حمایت قرار گرفته است و ظرفیت بیشتری برای کاهش قیمت در شرایط فعلی را دارا نیست.

اما معامله گران قیمت دلار ، بازار ارز امروز  چهارشنبه 29 دی 1400 را چگونه پیش بینی کرده اند؟

پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم

قیمت درهم در معاملات پشت خطی  دیشب بر روی 7 هزار و 540 تومان قرار گرفت که نسبت به قیمت معاملات نقدی روز  سه شنبه 10 تومان  افت  کرده بود . قیمت طلایی درهم نیز  شب گذشته بر روی 7هزار و 500 تومان قرار گرفت. بنابراین پیش بینی قیمت دلار از مسیر قیمت درهم نزولی است

پیش بینی قیمت دلار از مسیر بازار فردایی

 قیمت دلار فردایی در معاملات پشت خطی دیشب بر روی 27 هزارو 770 تومان قرار گرفت که  نسبت به قیمت دلار در معاملات پشت خطی دوشنبه شب  470 تومان افزایش را نشان می دهد. در معاملات پشت خطی دوشنبه  شب قیمت دلار فردایی بر روی 27 هزار و 300تومان قراد داشت. بنابراین  معامله گران قیمت دلار در بازار ارز امروز چهار شنبه 29 دی 1400 را صعودی پیش بینی کرده اند

پیش بینی قیمت دلار از کانال هرات

در معاملات پشت خطی دلار هرات شب گذشته قیمت دلار   27 هزار و 90 تومان اعلام شد که نسبت به قیمت دوشنبه  شب 260 تومان  رشد  کرده بود.

دوشنبه شب در معاملات پشت خطی قیمت دلار  بر روی 26   هزار و 830 تومان قرار داشت. بدین ترتیب در بازار هرات معامله گران به استقبال   افزایش قیمت دلار  رفتند. در واقع معامله گران دلار پیش بینی کردند که قیمت دلار در بازار ارز امروز  چهارشنبه 29 دی 1400  گران می شود

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز


♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز


♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز


♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها


♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


 قیمت نفت برنت و انرژی 


منبع : اقتصادنیوز

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00