بستن

بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز رفتار مبهم دلار در بازار شبانه/ پیش بینی قیمت دلار امروز 25 دی 1400
 رفتار مبهم دلار در بازار شبانه/ پیش بینی قیمت دلار امروز 25 دی 1400
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/10/25 - 11:27 0 نظر

گلدمگ: روز جمعه در بازار پشت خطی دلار،‌ تمایل زیادی برای افزایش قیمت وجود نداشت و اسکناس آمریکایی نتوانست از سد 28 هزار و 200 تومان عبور کند.

به گزارش سایت بازار طلا، خرید دلار در هفته های اخیر برای معامله گران ارزی سود خاصی به دنبال نداشته است. در واقع در حالی که از اوایل تابستان،‌ خرید اسکناس آمریکایی می توانست سود مناسبی را نصیب معامله گران کند، در هفته های اخیر با شایعات و اخبار مثبت از مذاکرات هسته ای، افزایشی های ارزی به حاشیه رانده شده اند.

در این میان، برای افزایشی ها محدوده 28 هزار و 200 تومان چنان با مقاومت سنگینی عمل می کند که به طور کلی خرید ارز در کانال 28 هزار تومان چندان برای معامله گران ارزی به صرفه نبوده است. در زمستان جاری،‌ تنها معامله گرانی از خرید دلار سود کردند که سفارش های خود را در کانال 27 هزار تومان ثبت کردند.

با توجه به چنین رفتاری در بازار ارز می توان گفت که خریداران در کانال 27 هزار تومانی راحت تر فعال خواهند شد و در کانال 28 هزار تومانی تنها در صورتی احتیاط افراد کاهش پیدا خواهد کرد که محدوده 28 هزار و 200 تومانی با قدرت شکسته شود.

رفتار مبهم دلار در بازار پشت خطی

روز جمعه در بازار پشت خطی دلار،‌ تمایل زیادی برای افزایش قیمت وجود نداشت و اسکناس آمریکایی نتوانست از سد 28 هزار و 200 تومان عبور کند. با این حال شاید نکته مهم تر برای معامله گران این بود که اسکناس آمریکایی توان تثبیت خود زیر محدوده 28 هزار تومان را نیز نشان نداد.

در مقطع کوتاهی دلار در محدوده 27 هزار و 900 تومان معامله شد ولی به سرعت تا محدوده 28 هزار و 50 تومان پیش روی کرد. این موضوع نشان می داد که معامله گران اطمینان خاصی در مورد روند بازار در روز شنبه ندارند. احتمال دارد که با توقف موقت مذاکرات هسته ای،‌کمی افزایشی ها در بازار فعال تر شوند ولی دشوار است که دلار از مقاومت سنگین 28 هزار و 800 تومانی در هفته جاری عبور کند.

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز


♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز


♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز


♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها


♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


 قیمت نفت برنت و انرژی 


منبع : اکوایران

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00