بازار طلا آخرین خبرها اجتماعی واکنش نوری زاده به سرقت مسلحانه طلا فروشی در یزد
واکنش نوری زاده به سرقت مسلحانه طلا فروشی در یزد
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/11/07 - 17:50 0 نظر

گلدمگ: رییس اتحادیه طلا و جواهر یزد از سرقت مسلحانه طلافروشی در یکی از کوچه های فرعی بلوار 17 شهریور شهر یزد خبر داد
 

سایت طلا/ محمد رضا نوری زاده در مصاحبه اختصاصی با سایت طلا بیان کرد سرقت مسلحانه از طلافروشی در یکی از کوچه های فرعی بلوار 17 شهریور شهر یزد حدود ساعت 19 و 10 دقیقه رخ داد.

محمد رضا نوری زاده رییس اتحادیه طلا و جواهر یزد

رییس اتحادیه طلا و جواهر یزد گفت: این طلا فروشی در منطقه بسیار خلوت اقدام به فعالیت کرده است و متاسفانه فاقد جواز کسب و فاقد تاییدیه اداره اماکن بوده است و هیچ گونه تجهیزات ایمنی ضد سرقت در این مغازه وجود نداشته است.

وی گفت  حدود ساعت 19 دو سارق موتور سوار با پتک اقدام به شکستن شیشه های مغازه می کنند و حدود 2 کیلو از طلاهای این طلافروشی را به سرقت برده اند و در حین فرار اقدام به شیک هوایی نیز کرده اند که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشته است و بدون درگیری رخ داده است.

  •  سرقت مسلحانه  طلا فروشی در یزد 

وی گفت امروز در جلسه ای با حضور سردار «عباسعلی بهدانی فرد» برگزار شدو  به سرنخ هایی رسیده اند و امیداوریم در چند روز آینده سارقان را دستگیر کنند.

نوری زاده از همکاران در خواست کرد که با توجه به مشکلات اقتصادی و گرانی طلا در این روزها  نکات امنیتی را بیشتر رعایت کنند و مغازه خود را به وسایل  ایمنی ضد سرقت تجهیز کنند در صورت مورد مشکوک بلافاصله با 110 تماس حاصل نمایند.

واکنش نوری زاده به سرقت مسلحانه طلا فروشی در یزد

وی همچنین از تلاشهای خستگی ناپذیر فرماندهی انتظامی کل استان و همپنین پرسنل زحمتکش نیروی انتظامی تقدیر و تشکر نمود و خواستار دستگیری هر چه زودتر سارقان طلافروشی شد.

نظرات

captcha Refresh

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00