بستن

بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز تحلیل بازار سهام در هفته چهارم دی 1400؛ بورس و فرابورس درجا زدند /کفه بازار به نفع کیست؟
 تحلیل بازار سهام در هفته چهارم دی 1400؛ بورس و فرابورس درجا زدند /کفه بازار به نفع کیست؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/10/23 - 15:28 0 نظر

گلدمگ: شاخص های بورس در هفته ای که سپری شد با بازدهی منفی روبه رو شد.

به گزارش سایت بازار طلا، معاملات بازار سهام در هفته ای که گذشت دوباره با بازدهی منفی روبه رو شد اما یک شباهت عمده با هفته قبل خود داشت، اینکه بازار در یک دور کُند معاملات دنبال شد اما در هر صورت بازدهی های شاخص های بورس دوباره منفی شد.

بدین ترتیب شاخص کل بورس (از چهارشنبه 15 دی تا چهارشنبه 22 دی) با بازدهی منفی 2.12 درصد روبه رو شد و بازدهی شاخص کل هم وزن بورس (از چهارشنبه 15 دی تا چهارشنبه 22 دی) نیز با بازدهی منفی 1.58 درصدی روبه رو شد.

بورس و فرابورس درجا زدند

روند معاملات در هفته ای که سپری شد با دور کندی از تغییرات شاخص همراه شد اما در هر صورت شاخص کل بورس از نیمه دوم کانال 1.3 میلیون واحد به نیمه اول کانال 1.3 میلیون واحد عقب نشینی کرد اما با مقاومت خریداران این روند در نیمه اول کانال 1.3 میلیون واحد ایستاد. بیشتر روزها بازار درجا زد اما در یک روز شیب تند افت قیمت ها موقعیت شاخص کل بورس را جابه جا کرد و البته دوباره بازار را در یک وضعیت نوسانی قرار داد.

شاخص های که به نفع فروشندگان بورس و فرابورس است

توان بازار برای حرکت رو به جلو در این هفته ای که سپری شد، بسیار ضعیف بود، اما در غیاب خریداران، فروشندگان توانستند تا آنجایی که در توان داشتند جهت شاخص را تغییر دهد و البته موقعیت شاخص را نزولی تر کردند. با این وصف بررسی روند معاملات در هفته گذشته نشان داد همچنان ارزش معاملات خرد پایین ارزیابی می شود و البته حقیقی ها از بازار خارج می شوند.

بیشترین خروجی پول حقیقی ها بیشتر در نماد معدنی ها و فولادی ها صورت گرفت. البته سرانه معاملات حقیقی ها در یک شرایط نسبتا برابری دنبال می شود. بازار سهام در این هفته ای که گذشت، در دنباله انتظار معامله گران نسبت به تعیین تکلیف مذاکرات برجامی وین همچنان در شرایط مسکوت و انتظار دنبال می شود.

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز


♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز


♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز


♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها


♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


 قیمت نفت برنت و انرژی 


منبع : اقتصادنیوز

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00