بستن

بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز ردپای بورس در بازار دلار / پیش بینی قیمت دلار امروز 29 دی
 ردپای بورس در بازار دلار / پیش بینی قیمت دلار امروز 29 دی
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/10/29 - 10:45 0 نظر

گلدمگ: به گفته برخی فعالان ارزی، تضعیف شاخص کل بورس نشان می دهد که بازیگران بازار سهام نسبت به وقوع توافق هسته ای خوشبین هستند، امری که در صورت رخ دادن، می تواند بازار ارز را دچار افت معنی دار کند.

به گزارش سایت بازار طلا، بازار ارز در روز گذشته با دو پیام نزولی رو به رو شد، ولی ترجیح داد که به سوی قیمت های بالاتر حرکت کند. اولین پیام نزولی به بازار ارز از سوی معامله گران بازار سهام داده شد. بورس بازان در روز سه شنبه تمایل عجیبی به فروش سهم های خود نشان دادند، موضوعی که موجب شد شاخص کل بورس به زیر سطح حساس یک میلیون و 300 هزار واحدی برود و در پایین ترین سطح 6 ماه گذشته خود قرار بگیرد.

به گفته برخی فعالان ارزی، تضعیف شاخص کل بورس نشان می دهد که بازیگران بازار سهام نسبت به وقوع توافق هسته ای خوشبین هستند، امری که در صورت رخ دادن، می تواند بازار ارز را دچار افت معنی دار کند.

در کنار این متغیر نزولی، بازار ارز در روز سه شنبه شاهد نزول ارزش دلار در بازار همسایه هرات بود. در این روز گفته می شد که ارزش دلار در این بازار تا نزدیک مرز 27 هزار تومانی افت کرده است. افت ارزش دلار در هرات نشان می دهد که معامله گران این منطقه جغرافیایی نیز نسبت به توافق هسته ای خوشبین هستند.

 برخی معامله گران با توجه به همین نشانه های نزولی روز سه شنبه انتظار دارند که دلار در روز چهارشنبه از وضعیت صعودی خارج شود و در مسیر کاهشی قرار بگیرد. این در حالی است که دسته دیگری از فعالان، رشد روز سه شنبه را نشانه ای از انتظارات افزایشی بازیگران ارزی تلقی می کنند. از نگاه ‌آن ها بازار چندین بار در هسته سخت 27 هزار و 200 الی 27 هزار و 400 تومان مورد حمایت قرار گرفته است و ظرفیت بیشتری برای کاهش قیمت در شرایط فعلی را دارا نیست.

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز


♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز


♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز


♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها


♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


 قیمت نفت برنت و انرژی 


منبع : اکوایران

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00