بستن

بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز پیش‌بینی نایب رییس اتحادیه درباره قیمت طلا و سکه
پیش‌بینی نایب رییس اتحادیه درباره قیمت طلا و سکه
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/09/12 - 13:42 0 نظر

گلدمگ: کشتی آرای گفت: قیمت سکه طرح قدیم و سکه طرح جدید در آخرین روز معاملات نسبت به اول هفته تغییری نداشته اندو به ترتیب به مبلغ 12 میلیون و 400 هزار تومان و 12 میلیون و 665 هزارتومان رسیدند.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران درباره وضعیت بازار طلا و سکه در دومین هفته آذر 1400، گفت: در این هفته قیمت اونس جهانی سیر نزولی داشت که علت آن تقویت ارزش دلار در مقابل ارزهای دیگر بود که به طور متوسط اونس  حدود 22 دلار کاهش نرخ را تجربه کرد و  در روز پنجشنبه ( 11 آذر ) به یک هزار و 770 دلار رسید.

محمد کشتی آرای افزود: از روز شنبه (6 آذر)تا روز دوشنبه (8 آذر) معاملات در بازار متوقف شده بود اما با شروع مذاکرات وین قیمت سکه با کی کاهش همراه شد ولی در روزهای پایانی هفته همچنان قیمت ها به قوت خود باقی ماندند و هیچگونه تغییر محسوسی نداشتند که علت آن را می توان به بحث مذاکران وین و نتیجه آن نسبت داد.

پیش‌بینی نایب رییس اتحادیه درباره قیمت طلا و سکه

کشتی آرای تصریح کرد: قیمت سکه طرح قدیم و سکه طرح جدید  در آخرین روز معاملات نسبت به اول هفته تغییری نداشته اندو  به ترتیب به مبلغ 12 میلیون و 400 هزار تومان و 12 میلیون و 665 هزارتومان رسیدند. نیم سکه با افزایش 80 هزار تومانی به مبلغ 6 میلیون و 600 هزار تومان داد  و ستد شد. ربع سکه  نیز بدون تغییر به نرخ 3 میلیون و 800 هزار تومان رسید. سکه‌های یک گرمی به  2 میلیون و 330 هزار تومان است که نسبت به اول هفته حدود 10 هزار تومان افزایش نرخ  داشته است. هر مثقال طلای آب شده  با افزایش 35 هزار تومانی به 5 میلیون و 468 هزار تومان رسید و هرگرم طلای 18 عیار با 8 هزار تومان افزایش در نرخ به یک میلیون و 262 هزار تومان به فروش رسید.

حباب سکه با کاهش 50 هزار تومانی به 270 هزار تومان رسید و در مجموع داد و ستدها در 2 روز پایان هفته به صورت عادی انجام می‌شد که این موضوع برخلااف اول هفته است که بسیاری از معاملات متوقف و  منتظر شروع مذاکرات بود.

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز


♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز


♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز


♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها


♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


قیمت نفت برنت و انرژی 


منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00