بستن

بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز سیگنال برجام به قیمت دلار/ معامله گران محتاط شدند
سیگنال برجام به قیمت دلار/ معامله گران محتاط شدند
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/05/13 - 13:15 0 نظر

گلدمگ: در کنار احتیاط های ناشی از شروع دور جدید مذاکرات هسته ای، برخی فعالان باور دارند که در آستانه تعطیلات محرم، معامله گران نقدی ترجیح می دهند که خرید جدیدی را انجام ندهند و منتظر بازگشایی بازار بعد از این تعطیلات باشند.

به گزارش سایت بازار طلا، به نقل از اکو ایران ؛ اسکناس آمریکایی در معاملات پشت خطی به اندازه ای دچار فشار فروش شد که در مقطعی حتی زیر کانال دیروز  آمد.  به گفته فعالان، خبرها از شروع دور جدید از مذاکرات هسته ای در وین یکی از مهم ترین عواملی بود که فروش هیجانی را در بازار ارز بالا برد. گفته شده است، مذاکرات غیرمستقیم هسته ای آمریکا و ایران  پنج شنبه در وین ازسرگرفته می‎شود. رابرت مالی نماینده ویژه آمریکا در امور ایران نیز عنوان کرده است که  آماده سفر به وین برای گفت‌وگو بر مبنای متن جوزپ بورل هستم. 

در کنار احتیاط های ناشی از شروع دور جدید مذاکرات هسته ای، برخی فعالان باور دارند که در آستانه تعطیلات محرم، معامله گران نقدی ترجیح می دهند  که خرید جدیدی را انجام ندهند و منتظر بازگشایی بازار بعد از این تعطیلات باشند.در این شرایط برای بازیگران ارزی مهم است که در روزهای آتی و در بازار پشت خطی، اسکناس آمریکایی چه واکنشی به مرز حمایتی سنگین خواهد داشت. آخرین باری که خبرهای مربوط به مذاکرات هسته ای منتشر شد و ایران و آمریکا به صورت غیرمستقیم در قطر دیدار کردند، دلار یک مرز مهم  را از دست نداد  و به سرعت به سوی کانال بالاتر  بازگشت. دیشب نیز در بازار پشت خطی، معامله گران توانستند دلار را نزدیک به محدوده حساس نگه دارند. افت دلار به زیر محدوده یاد شده می تواند این ارز را عقب ببرد. 

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز


♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز


♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز


♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها


♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


 قیمت نفت برنت و انرژی 


منبع : اقتصادنیوز

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00