بستن

بازار طلا مد طلا و جواهر مارک های جواهرات لوکس: لیستی از 12 برند برتر جهان در سال 2020
مارک های جواهرات لوکس: لیستی از 12 برند برتر جهان در سال 2020
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/08/28 - 14:50 0 نظر

گلدمگ: 12 برند برتر طلا و جواهرات جهان در سال 2020،اگر کیف ها و رژ لب ها لوازم جانبی ضروری هستند ، قطعاً جواهرات ارتباط نزدیکتری هم با ذهن و هم با بدن دارند.

استفاده زیبا از جواهرات به شما کمک می کند تا یک ضربه نهایی خارق العاده برای نگاه ها به دست آورید ، و هر قطعه می تواند معناهای مختلفی داشته باشد

سردبیران ما اکنون 12 مارک برتر جواهرات لوکس در جهان را برای شما انتخاب کرده اند

تیفانی اند کو

در سال 1837 تیفانی اند کو، "ملکه جواهرات" در نیویورک ، آمریکا متولد شد. نوآوری و طراحی، دو سنگ بنای اصلی میراث آن هستند و این برند به لطف مجموعه های الماس و نقره که دارای مضمون عاشقانه و رویایی است ، برای نزدیک به دو قرن محبوب بوده است.

 

tiffany & co 1

جعبه آبی تیفانی نیز یک نمونه کلاسیک از این برند است و مجموعه تیفانی که یک حلقه الماس منبت کاری شده با شش پنجه است ، یکی از نمادهای این برند است. تیفانی اند کو طرفداران کلاسیک بسیاری دارد و هرگز خارج از این روند پیروی نمی کند ، و ساخت هر قطعه از جواهرات آن جذابیت بی انتها را از خود نشان می دهد.

 

مدل محبوب: The Keysکلیدها


tiffany & co

قفل امکانات را باز کنید. مدل کلیدها نمادی از زندگی به خوبی سپری شده است ، نمایانگر استقلال ، اعتماد به نفس و قدرت

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند  ، می توانید به بخش معرفی برندها در سایت بازار طلا مراجعه کنید


cartier


افسانه کارتیه در پاریس فرانسه ، 1847 آغاز شد. این مارک تجاری یک جواهر فرانسوی است که دارای تبار سلطنتی است. شاهزاده ولز یک بار از کارتیه به عنوان "جواهرفروش پادشاه و پادشاه جواهرات" تعریف و تمجید کرد.

 

cartier

برای صدها سال ، کارتیه با خانواده های سلطنتی و افراد مشهور در کشورهای مختلف روابط نزدیک ایجاد کرده و آنها را حفظ کرده است.

مدل محبوب: Trinity ترینیتی

cartier 1
 

مجموعه ترینیتی کارتیه که ترکیبی از پلاتین (دوستی) ، طلا (وفاداری) و گل رز (عشق) است ، یکی از معتبرترین انگشترهای جهان است. کارتیه چه از جواهرات سطح بالایی باشد و چه از جواهرات معاصر ، ارزش های این برند را با ساخته های برجسته و سبک منحصر به فرد خود منتقل می کند.
عکس


این انگشتر متحرک و منحصر به فرد که از تخیل لوئی کارتیه در سال 1924 سرچشمه می گرفت ، از سه باند در هم آمیخته طلای زرد ، طلای سفید و طلای صورتی ساخته شد.

این انگشتر با نماد سبک و ظرافت ، قلب زنان و مردان را به خود جلب کرد و گری کوپر و شاعر مشهور ژان کوکتو را از جمله طرفداران خود دانست.

این سه باند بهم پیوسته بیانگر لحظات رویایی ، شاهکار یا روابطی است که برای همیشه در خاطر خواهد ماند. یک قطعه معنی دار که برای تفسیر خود بیانگر است.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند  ، می توانید به بخش معرفی برندها در سایت بازار طلا مراجعه کنید


VanCleef & Arpels

 

VanCleef & Arpels یک مارک لوکس فرانسوی است که در سال 1906 در پاریس تاسیس شد. این برند همیشه بر سبک اصلی خود پایبند بوده و اصرار بر استفاده از سنگهای قیمتی روشن و پشتیبانی شده از تلفیق آفرینش های شاعرانه دارد.

VanCleef & Arpels

غرق در فضای هنری پاریس است ، از نزدیک ریتم طبیعت را دنبال می کند و زیبایی هماهنگی و سبک بودن را تفسیر می کند. Van Cleef & Arpels به عنوان یک مارک جواهرات صد ساله ، برای مفهوم طراحی منحصر به فرد و مدل های نفیس خود ستایش جهانی را به دست آورده است.

 

مدل محبوب: Flora فلورا

VanCleef & Arpels
 


مجموعه های Flora که بیانگر تخیل و تخصص شاعرانه Van Cleef & Arpels است ، شامل خلاقیت های الماس است که می تواند هر روز به هر مناسبت پوشیده شود. این تکه های زنانه درخشان که به عنوان نسیمی با طرح مخروطی روشن هستند ، ماهیتی هماهنگ را تداعی می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند، می توانید به بخش معرفی برندها در سایت بازار طلا مراجعه کنید


Chanel

 

Chanel یک مارک لوکس فرانسوی است که توسط Coco Chanel تاسیس شد ، در اصل با نام Gabrielle Bonheur Chanel در سال 1910 شناخته می شود.

 

Chanel 1

این مارک به دلیل سبک زیبا ، ساده و نفیس خود معروف است. در واقع ، در دهه 1940 شانل یکی از برندهایی بود که با موفقیت لباس زنانه "بسیار پیچیده" را به سمت طراحی ساده تر و راحت تر سوق داد.

مدل محبوب: Coco Crush
Chanel


مجموعه های جواهرات بلند Chanel سال ها نمایندگی ثابت و کلاسیک از این برند بوده است. از اوایل سال 2015 ، شانل مجموعه ای از جواهرات خوب "Coco Crush" ، یک سری حلقه و دستبند با الگوهای الماس در هم تنیده در زیر حکاکی های طلای نفیس ، و همچنین طلای بژ 18K اصلی مارک و نماد شیر ، که نماد صورت فلکی است ، راه اندازی کرد. 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند، می توانید به بخش معرفی برندها در سایت بازار طلا مراجعه کنید


 

گوچی
گوچی به عنوان یکی از مارک های لوکس مطرح جهان در سراسر دنیا به دلیل حس شیک مد و کاردستی بی نظیر ایتالیایی شناخته می شود. این در فلورانس در سال 1921 توسط گوچیو گوچی تاسیس شد ، که همیشه مترادف با ترکیبی کامل از تجملات و "خلاقیت ایتالیایی" بوده است.

 

گوچی 1

برای تقریباً یک قرن ، گوچی به عنوان یک مارک مجلل و پر زرق و برق ، نماد وضعیت و ثروت ، و مورد علاقه افراد مشهور و شیک پوش شناخته می شود.

 

مدل محبوب: Flora فلورا

گوچی 2
این مجموعه لوکس از گل الهام گرفته شده است ، در واقع گلهای شکوفه دار همیشه در گوچی موضوعی بوده اند ، شکوفا می شوند ، جوانه می زنند یا در هوا با زرق و برق زنانه تاب می خورند.

این مجموعه شامل انگشترها ، آویزها و گوشواره هایی است که درخشش طلای 18 عیار ، لطافت گل رز طلایی و خلوص طلای سفید با الماس را به نمایش می گذارد و نمای زیبایی از جواهرات را ایجاد می کند.

 


هری وینستون


هری وینستون اهل نیویورک است که در سال 1890 تاسیس شده است. هری وینستون به عنوان برترین مارک جواهرات لوکس آمریکایی ، از نزدیک به 100 سال تجارت ، فناوری های عالی و منبت کاری را توسعه داده است و بیش از 60 مورد از سنگهای قیمتی مهم تاریخ را به فروش رسانده است.

 

هری وینستون1

در اوایل سال 1943 ، هری وینستون اولین جواهرسازی بود که اسکار را حمایت مالی می کرد و به عنوان "جواهرسازی برای ستاره ها" شناخته می شد.

 

مدل محبوب: Cluster خوشه 

هری وینستون2


این نقوش برجسته که در دهه 1940 طراحی شده است ، دارای الماس های درخشان گلابی ، نقره ای و گرد است که در زوایای مختلف تنظیم شده اند و طرح های بسیار پسچیده ای ایجاد می کنند که نور را از هر جهت ضبط می کنند.

از گردنبند برجسته تاج گل گرفته تا گوشواره های کلاسیک خوشه وینستون ، هر قطعه بیان اصیل زیبایی نفس گیر الماس است و یادآور ماندگاری از سنت های قدیمی خانه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند، می توانید به بخش معرفی برندها در سایت بازار طلا مراجعه کنید


Bulgari

 

Bulgari یک مارک طلا و جواهر ایتالیایی است که در سال 1884 تاسیس شده است. این شرکت در استفاده از رنگ به عنوان اصل طراحی جواهرات ، اتخاذ انواع سنگهای قیمتی از رنگ های مختلف برای ترکیب و مطابقت ، و سپس استفاده از مواد پایه مناسب برای برجسته کردن رنگ های خیره کننده از جمله مهارت های خوب است.

 

Bulgari 2

سنگ های قیمتی سبک بولگاری هم جسورانه است و هم بی نظیر ، متمایز و کلاسیک.

این برند می تواند ویژگی های کلاسیک و مدرن را با هم مخلوط کند و قوانین دقیق طراحی های سنتی آکادمیک را زیر پا بگذارد.

ظرافت یونانی ، رنسانس ایتالیا و فناوری متالورژی قرن نوزدهم ، بولگاری این سه عنصر را در هنرهای مدرن ادغام کرده است تا به بهترین مفسر مدرن کلاسیسم در صنعت جواهرات تبدیل شود.

 

مدل محبوب: B.Zerol

Bulgari 3
 


با برخورد هنرمندانه خطوط مارپیچی معکوس اصلی و هندسه لبه دار گل میخ ها ، B.zero1 Rock به عنوان نمادی جسورانه از تمایز و بیانگر خود برجسته می شود. نمادی از طراحی ایتالیایی ، بار دیگر با مهارت و جسارت پیشگام دوباره تصور می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند، می توانید به بخش معرفی برندها در سایت بازار طلا مراجعه کنید


Boucheron


Boucheron یک برند جواهرات لوکس از گروه Kering در فرانسه است. این شرکت در سال 1858 تاسیس شده است و بسیاری از جواهرات ، ساعتهای معطر و عطرهای زیبا را طراحی کرده است.

 

Boucheron 1

 

امروز بوچرون به یک برند بین المللی تبدیل شده است و بوتیک هایی را در اروپا ، روسیه ، ایالات متحده ، ژاپن ، کره جنوبی و چین اداره می کند.

بوچرون یکی از معدود جواهرسازان جهان است که همیشه از هنر عالی و سبک سنتی جواهرات و ساعتهای ظریف برخوردار بوده است.

 

مدل محبوب: Pensée de Diamants

Boucheron 2

گل نمادین Maison Boucheron از سال 1875 ، پنسی نماد دلبستگی و خاطره ای دوست داشتنی است که پیامی قوی را ارائه می دهد: "من به تو فکر می کنم".

طلای انگشتر توسط Hands of Light با دقت تراشیده و صیقل داده می شود تا درخشش الماس ها را افزایش داده و نور فریبنده ای ایجاد کند.

 


پیاژه

 

پیاژه در سال 1874 توسط ژرژ ادوارد پیاژه در سن 19 سالگی تأسیس شد.

 

پیاژه 1

پیاژه جذابیت زمان را به تصویر می کشد و هر جواهری نمایانگر یک مهارت عالی است. این برند در حال حاضر به گروه ریچمونت تعلق دارد.

 

مدل محبوب: Possession مالکیت

پیاژه 2
 


ظرافت و بازیگوشی همان چیزی است که ما برای توصیف مجموعه 'Possession' استفاده می کنیم - با هر بار چرخش نوارهای چرخان ، چرخ های سرنوشت را به حرکت در می آورید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند، می توانید به بخش معرفی برندها در سایت بازار طلا مراجعه کنید


گارارد

 

گارارد یک جواهر صد ساله بریتانیایی است که در سال 1735 تاسیس شده است. این شرکت چندین بار تاج های مختلفی را برای خانواده سلطنتی انگلیس طراحی کرده و توسط ملکه ویکتوریا به عنوان "جواهر تاج" جایزه دریافت کرده است.

 

گارارد 1

جرارد دوست دارد از گوهرهای گرانبها و طرح های خارق العاده برای بیان وضعیت و سلیقه بالای مشتری خود استفاده کند.

علاوه بر تأیید خانواده سلطنتی انگلیس ، گارارد افراد مشهور بی شماری را نیز به عنوان طرفدار جذب کرده است. نسخه محدود آن ، The Gun که فقط 4 قطعه در جهان وجود دارد ، به برند کمک کرده است تا جایگاه منحصر به فرد خود را نیز ایجاد کند.

 


Chopard

 

Chopard ، مارک معروف ساعتهای جواهرات لوکس سوئیس ، در سال 1860 توسط Louis-Ulysse Chopard در منطقه ژورا سوئیس تاسیس شد. این مارک به ساعت های گران قیمت معروف است.

 

Chopard 1

سبک Chopard به طراحی خلاقانه ای از عاشقانه و شعر پایبند است که با در نظر گرفتن ساخت سنتی ، مد و پویاست.

به عنوان شریک رسمی جشنواره فیلم کن ، طلا و جواهر Chopard’s haute couture همیشه می تواند به افراد مشهور کمک کند تا به نقطه اصلی فرش قرمز تبدیل شوند.

 

مدل محبوب: Happy Diamondsالماس مبارک

Chopard


آفرینش های Happy Diamonds به همان اندازه که بازیگوش هستند ، جسورانه هستند ، و الماس های رقصنده نمادین آنها به آرامی در حال حرکت و چرخش بین دو کریستال یاقوت کبود هستند ، که نمادی از لمس اصیل Joie de Vivre و روحیه ای کاملا آزاد است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند، می توانید به بخش معرفی برندها در سایت بازار طلا مراجعه کنید


میکیموتو


میکیموتو در سال 1893 توسط یوکی میکیموتو در ژاپن تاسیس شد. این برند در فرهنگ مصنوعی مروارید پیشگام است. روش ایجاد شده توسط یوکی میکیموتو بیش از 100 سال است که از طریق نسل ها منتقل شده است. همچنین این اولین برند جواهرات با مروارید در جهان است.

 

میکیموتو 1

امروزه این نه تنها یکی از برترین مارک های جواهرات لوکس جهان است بلکه کارت فرهنگی ژاپن است.

 

مدل محبوب: مجموعه M

میکیموتو 2

این مجموعه چشمگیر و جذاب الهام بخش شکل اولیه حرف M است و جلوه ای از لوکس مدرن را به آن افزود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این برند، می توانید به بخش معرفی برندها در سایت بازار طلا مراجعه کنید

 

 

با تشکر از شما برای خواندن این مقاله در مورد مارک های لوکس جواهرات ، لطفاً نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00