درباره ما bazaretala.com

بازار طلا، سامانه آنلاین خرید و فروش طلا

حضور فراگیر و روزافزون اینترنت در عصر حاضر، فضای کسب و کار را به کلی متحول کرده و تمایل مخاطبان را به سوی فضای مجازی و بازارهای الکترونیک برای تأمین خواسته های خود سرعت بخشیده است. به عبارت دیگر کسب و کار اینترنتی در حال بلعیدن بازار و فروشگاههای سنتی است و در سال های اخیر رشد فزاینده ای داشته است. بر همین اساس، لزوم بروز رسانی و ابداع شیوه های نوین ارتباطی از سوی تولیدکنندگان کالا و خدمات هر روز بیشتر از دیروز احساس می شود. همچنین توجه بیشتر به راههای سریع و مطمئن ارتباط با خریدار یا مخاطبان خاص از سوی صنوف محترم همکار، به نیازی اساسی و اجتناب ناپذیر تبدیل شده است. شرایط خاص حاکم بر صنف طلا و جواهر در همه بخش های مرتبط با آن از قبیل بنکداران، طلافروشان، طلاسازان و کیفی ها، نیازمند ایجاد روش‌های ارتباطی مناسب بین بخش‌های مختلف صنف می‌باشد. رعایت هرچه بیشتر امنیت، سرعت و دقت موجب شکل گرفتن اطمینان متقابل بین همکاران صنف طلا و جواهر و همچنین مراجعه کنندگان به فروشگاههای مجازی می‌شود.

سایت بازار طلا، بستری امن جهت خرید و سرمایه گذاری در حوزه طلا و جواهر و همچنین پل ارتباطی بین طلافروشان گرامی و عموم مردم عزیز ایران می باشد. شما می توانید به سادگی و از تمام نقاط کشور به سایت بازار طلا مراجعه کرده و در بخش ویترین آنلاین، محصولات طلافروشان سراسر ایران را مشاهده کنید و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

 

 

 

خرید اینترنتی طلا

سایت "بازار طلا" به عنوان اولین سامانه جامع تخصصی صنف طلا و جواهر، با هدف ایجاد ارتباطی مدرن و نوین، بین دست اندرکاران این صنف، خریداران و همکاران در اقصی نقاط کشور شکل گرفته است.

سایت بازار طلا به صورت بازارچه آنلاین (MarketPlace) بوده و در عین رعایت تمام جوانب ایمنی و شفافیت، باعث ایجاد سرعت و جذابیت برای کاربران می شود. علاوه بر کاربران و خریداران عام، اصناف مرتبط را نیز بدلیل اشراف کامل آنان بر روال کارسایت، به صورتی ساده و عملی در این فرایند مشارکت داده است.

سایت بازار طلا از سه بخش اصلی (خرید و فروش آنلاین طلای آب شده)، (بازار طلای ایران) و (ویترین آنلاین طلافروشان) تشکیل شده است:

 

1.خرید و فروش آنلاین طلای آب شده

یکی از قابلیت های جذاب سایت طلا و جواهر بازار طلا، امکان خرید طلای آب شده می باشد. با این گزینه دیگر نگران از بین رفتن ارزش پول خود نباشید و به راحتی سرمایه ریالی خود را به طلا تبدیل کنید. شما می توانید با مراجعه به صفحه راهنمای خرید طلای آب شده از مراحل و همچنین روش خرید مطلع شوید.

2- ویترین آنلاین طلافروشان

سایت بازار طلا، با هدف هوشمند سازی خرید طلا و فروش طلا و جواهرات در سال 1400 آغاز به کار کرد. کاربران عادی در سایت بازار طلا می توانند به سادگی و از هر کجا، تمام محصولات طلا و جواهرفروشان که شامل النگو طلا، دستبند طلا، نیم ست طلا، سرویس طلا، انگشتر طلا، گردنبند طلا، زنجیر طلا، گوشواره طلا، پلاک طلا، پابند طلا، اکسسوری طلا می شود را مشاهده و بررسی کنند و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند. همچنین می توانند با رعایت تمام جوانب ایمنی و شفافیت با فروشنده طلا و جواهر ارتباط برقرار کرده و به صورت حضوری خرید کنند.

3- بازار طلای ایران

"بازار طلا" با هدف پیشرفت و رونق در بازار و ایجاد سیستم ارتباطی مدرن، نوین و ایمن بین بنکداران، تولیدکنندگان و فروشندگان طلا و جواهر در اقصی نقاط کشور شکل گرفته است.

 

بخش بازار طلای ایران شامل 4 دسته بندی است:

بنکداران طلا

صرفه جویی در وقت، تسهیل در رسیدگی به سفارشات، ایجاد سرعت و جذابیت برای کاربران و سفارش محصولات به صورت غیرحضوری

بنکداران محترم می توانند از تمام مدلهای ویترین خود عکس گرفته و با اطلاعات و مشخصات کامل، در سایت قرار دهند. در غیر این صورت، عکاسی از محصولاتشان را به تیم عکاسی بازار طلا بسپارند.

اعضای سایت می توانند تمام محصولات خود را به ساده ترین شکل ممکن در ویترین آنلاین خود قرار داده و به سایر طلا و جواهرفروشان در سایت نمایش دهند و از این راه می توانند به آسانی مشتریان خود را افزایش دهند.

به کمک سامانه بازار طلا، به راحتی می توانند به صورت بی واسطه با همه تولیدکنندگان طلا ارتباط برقرار کرده و به جدیدترین مدلهای روز آنها دسترسی داشته باشند. همچنین می توانند به ساده ترین شکل ممکن سفارش خود را برای سازندگان ارسال کنند، که این امر هم از طریق سایت و هم از طریق پیامک میسر شده است.

بنکداران عزیز می توانند همیشه و در هر حال از طریق تلفن همراه و یا هر رایانه ای که در دسترس دارند، به تمام سفارشات طلا فروشان از طریق سایت رسیدگی کنند.

یکی از امکانات بی نظیر سایت بازار طلا، امکان فیلتر کردن محصولات به صورت ویژه و غیر قابل نمایش برای عموم است. در این حالت می‌توان محصولات را مخفی کرد و هر مدل تنها برای افراد منتخبی که کاربر تأیید مینماید قابل مشاهده می‌باشد و به این ترتیب از کپی شدن محصولات جلوگیری خواهد شد.

یکی دیگر از مزایای سایت بازار طلا، امکان چت با تمام مشتریان به صورت خصوصی است. به این صورت می توانند مدل های جدید را برای آنها ارسال کرده یا هرگونه پیامی را به صورت متن برای ایشان ارسال کنند.

بنکداران گرامی از طریق سایت بازار طلا می توانند ضمن صرف کمترین وقت و انرژی و با برخورداری از بیشترین امنیت و آرامش کاری به صورت همزمان با طلافروشان، طلاسازان و کیفی ها ارتباط برقرار کنند.

طلا فروشان

ارتباط مستمر 24 ساعته با پنل بنکداران همکار و نمایشگاهی جهت عرضه محصولات برای عموم مشتریان

سایت بازار طلا به صورتی طراحی شده است که طلا فروشان به راحتی می توانند محصولات خود را با مشخصات کامل در ویترین مجازی اختصاصی در معرض نمایش عموم مردم قرار دهند.

طلا فروشان عزیز در سایت بازار طلا می توانند به تمام مدل های بنکداران دسترسی داشته باشند و با هر بنکداری که خواستند ارتباط برقرار کنند.

طلا فروشان گرامی هنگام ثبت نام در سایت می توانند از طریق لوکیشن محل دقیق فروشگاه خود را ثبت کنند. به این ترتیب سایر کاربران به راحتی میتوانند از طریق فعال کردن لوکیشن دستگاه خود به نزدیکترین طلافروشی های اطراف خود دسترسی پیدا کنند.

یکی از دغدغه های طلافروشان زمان بر بودن و همچنین اتلاف وقت در جور کردن جنس برای ویترین فروشگاه است که این مشکل با ثبت نام در سایت بازار طلا کاملا رفع می شود. به این صورت که باید سفارشات خود را از طریق سایت برای بنکدارانی که با آنها ارتباط دارند ثبت کنند و منتظر بمانند تا تأیید سفارشات و زمان تحویل اجناس از طریق سایت و نیز از طریق پیامک به آنها اطلاع داده شود و بعد از آن برای تحویل اجناس اقدام نمایند. لذا به میزان زیادی از اتلاف وقت جلوگیری می شود.

طلافروشان محترم از طریق سایت بازار طلا می توانند همزمان با بنکداران و کیفی ها ارتباط برقرار کنند و همچنین محصولاتشان را در معرض دید عموم مردم قرار دهند.

طلاسازان

بازاریابی مستمر، ارتباط ایمن و سریع با بنکداران، سفارشگیری و ساخت مدلهای درخواستی بنکداران به صورت آنلاین

سایت بازار طلا، سریعترین و ایمن ترین شرایط را برای بازاریابی محصولات تولیدکنندگان گمنام ولی با تجربه و زحمت کش فراهم کرده است. طلاسازان مدلهای روز را در صفحه اختصاصی برند خود قرار داده و تنها به بنکدارانی که مد نظر دارند امکان نمایش می دهند. با این روش، هیچ کاربر دیگری به آنها دسترسی نخواهد داشت و طبیعتا از کپی شدن مدل هایشان جلوگیری می شود.

طلاسازان محترم همچنین می توانند از طریق گوشی تلفن همراه و یا هر رایانه ای که در دسترس دارند، به سفارشاتی که بنکداران از طریق سایت و پیامک برای آنها ارسال کرده اند، رسیدگی نموده و پاسخ دهند.

یکی دیگر از امکانات بسیار خوب سایت بازار طلا، امکان تبلیغ برند کارگاه های بزرگ و کوچک و معرفی آنها به بنکداران است. به این ترتیب می توانند محصولات با کیفیت خود را در معرض نمایش بنکداران قرار داده و بر تعداد مشتریان خود بیافزایند. همچنین امکان چت خصوصی با تمام بنکداران طرف معامله وجود دارد و به این صورت می توانند هرگونه پیامی را به صورت متن یا تصویر برایشان ارسال یا دریافت کنند.

تولید کنندگان گرامی از طریق سایت بازار طلا می توانند فقط با بنکداران ارتباط برقرار کنند و محصولاتشان را تنها در معرض دید آنها قرار دهند.

کیفی طلا

ویترین اختصاصی همراه، استفاده صحیح و هوشمند از سرمایه طلا و امنیت بیشتر به دلیل بازاریابی هوشمند

کیفی های محترم با ثبت نام در سایت بازار طلا و ایجاد صفحه اختصاصی خود، می توانند تصاویر و مشخصات تمام محصولات خود را در سایت قرار دهند و هنگام بازاریابی و گرفتن سفارش، از آن تصاویر استفاده کنند. به این ترتیب دیگر لازم نیست حجم زیادی طلا با خود حمل کنند و فقط با یک موبایل و یا تبلت می توانند برای محصولات خود بازاریابی کنند.

در سامانه هوشمند سایت بازار طلا دیگر لازم نیست کیفی ها سرمایه خود را برای تهیه مدل های جدید صرف کنند، چون می توانند تصاویر محصولات خود را به مشتریان عرضه کنند. همچنین به دلیل داشتن دسترسی به محصولات بنکداران، می توانند به جز فروش محصولات صفحه خود، محصولات سایر بنکداران را نیز به مشتریان نشان دهند و از آنها سفارش بگیرند، به این صورت خواب سرمایه کمتری را تجربه خواهند کرد.

کیفی های طلا با ثبت نام در سایت بازار طلا و ایجاد صفحه اختصاصی خود و وارد کردن مدل های دلخواه، می توانند ویترینی به بزرگی یک طلافروشی داشته باشند. به این ترتیب دیگر دغدغه ای برای نمایش محصولات خود به مشتریانشان ندارند و می تواند ویترین اختصاصی خود را همیشه همراه خود داشته باشند.

کیفی ها در سایت بازار طلا محصولاتشان را فقط از بنکداران تهیه می کنند و می توانند فقط به بنکداران دیگر و یا طلافروشان نمایش دهند و سفارش بگیرند.

نظرات

captcha
احسان
۱۴۰۳/۰۲/۲۳۰۰
پاسخکجا میتونیم مراجعه کنیم و طلا و تحویل بگیریم
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۲/۲۶۰۰

سلام وقت بخیر

بعد از ثبت درخواست دریافت طلا تلفنی با شما تماس گرفته میشه و هماهنگی لازم انجام میشه

امیر ادینه
۱۴۰۳/۰۲/۰۵۰۰
پاسخسلام ی سوال برام پیش اومده برا این طلاهای ک من میخرم فاکتورم ارسال میشه چجوریه توضیح میدید، تشکر
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۲/۰۵۰۰

سلام وقت بخیر

کلیه طلاهای سایت بازار طلا شامل طلای زینتی و طلای آب شده دارای فاکتور رسمی همراه با مهر و امضا هستند

صمد مرادی
۱۴۰۳/۰۱/۰۳۰۱
پاسخسلام وقت بخیر
سایت شما از دیشب تا الان سوم فروردین بدون دلیل از دسترس خارج بوده علت چه بوده
و فکر نمی‌کنید باعث نگرانی برای سرمایه گذاران شود
بهتر بود اطلاع رسانی میکردین
با تشکر
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۱/۱۴۰۰

سلام وقت بخیر

متاسفانه ایراد از زیرساخت اینترنت کشور بوده و ما هم اطلاعی نداشتیم از این قطعی

اکبر بن یعقوب ثانی
۱۴۰۲/۱۲/۰۳۰۱
پاسخبا سلام ، در بخش سامانه خرید و فروش طلای آب شده به محض فشردن دکمه فروش عملیات فروش انجام می شود، که از منظر برنامه نویسی درست نیست و باید قبل از انجام عملیات فروش، با نشان دادن پنجره ای مجزا که اطلاعات فروش و قیمت فروش در آن درج می شودو با مطرح کردن سوال از مشتری، اطمینان حاصل کندکه عملیات فروش توسط مشتری تستی یا سهوی نبوده و قصد فروش را دارد.
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۲/۰۵۱۱

سلام وقت بخیر

پیشنهاد شما به بخش فنی منتقل شد

سپاس از شما

محمد کاهنی
۱۴۰۲/۱۱/۲۱۰۰
پاسخسلام. عرض ادب.
14 بهمن درخواست وجه زدم. هنوز به حسابم نیامده؟؟؟؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۲۳۰۱

سلام وقت بخیر

درخواست شما همون روز انجام شده و مبلغ واریز شده. در صورت نیاز به پشتیبانی سایت پیام بدید تا بررسی بیشتر انجام بشه

شیرزاد پیریان
۱۴۰۲/۱۱/۱۳۰۰
پاسخبا عرض سلام خدمت شما من نگاه کردم که ببینم علت دو درصد پایینتر خریدن طلای مشتریان چیست که شما در چندین مورد جواب دادید که بخاطر تبدیل مبالغ کم به طلاست که به نظر شما خیلی مشکله واقعا تعجب کردم از این جواب مشکله یعنی چی در کسری از ثانیه سیستم محاسبه می‌کنه وقرار نیست شما کار فیزیکی انجام بدید. واین درحالیست که سایتهای رقیب فقط بعضا بابت هر معامله با هر مبلغ ومیزانی فقط 5هزار تومان دریافت میکنند تفاوتش با شما خیییلی زیاده واین اصلا رقابتی نیست
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۱۴۰۰

سلام وقت بخیر

دقیقا اشتباه شما همین جاست. کلیه خرید و فروش ها در سایت بازار طلا به صورت فیزیکی و واقعی انجام میشه و هیچ معامله صوری و کاغذی انجام نمیشه. در واقع کلیه طلاهایی که توسط کاربران خرید و فروش میشه به صورت فیزیکی تهیه میشه و نزد سایت بازار طلا به امانت میمونه در حالی که اکثر رقبا این کار روی نمیکنن و معاملات صوری انجام میدن و طلایی که کاربران خریداری میکنن پشتوانه فیزیکی نداره. در این حالت با کمترین سود هم میشه طلا خرید و فروش کرد چون هیچ طلایی به صورت فیزیکی تهیه نمیشه. 

موفق و پیروز باشید

عسگرابادی
۱۴۰۲/۱۱/۱۱۰۰
پاسخسلام ....
من وقتی می خوام وارد سایت بشم سایت برام کلمه عبور 4رقمی رو نمی فرسته ...لطفا بررسی کنید
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۱۱۰۰

سلام وقت بخیر

شما می تونید با استفاده از کلمه عبوری که در هنگام ثبت نام تعریف کردید وارد حساب کاربریتون بشید

مهدی رحیمی
۱۴۰۲/۱۰/۲۲۰۰
پاسخبا سلام .در طول یک روز حداکثر مبلغی که میتونیم واریز یا برداشت کنیم چقدر ؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۲۴۰۰

سلام جناب رحیمی عزیز وقت بخیر

برداشت محدودیتی نداره ولی واریز با توجه به قوانین بانک مرکزی تا 100 میلیون تومان از طریق درگاه بانکی امکان پذیر هستش. در غیر اینصورت می تونید حضوری تشریف بیارید و پیش فاکتور دریافت کنید و از داخل بانک بدون محدودیت واریز رو انجام بدید.

علیرضا سالاری
۱۴۰۲/۱۰/۲۰۰۰
پاسخبا سلام،ارسال طلای خریداری شده به شهرستانها چگونه است،با پست انجام می شه یا از طرق دیگر؟با تشکر
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۲۰۰۰

سلام جناب سالاری عزیز وقت بخیر

ارسال طلای خریداری شده از طریق پست، تیپاکس و باربری انجام میشه. توجه داشته باشید تحویل طلای آب شده فقط به صورت حضوری هست

علی رحمانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۹۰۰
پاسخباسلام طلاها از چه طریقی ارسال میشوند
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۲۰۰۰

سلام جناب رحمانی عزیز وقت بخیر

ارسال محصولات طلا از طریق پست، تیپاکس و باربری انجام میشه

مصطفی مقدم
۱۴۰۲/۱۰/۱۹۰۰
پاسخسلام وقتتون بخیر از کجا متوجه بشیم که طلای شما شسته شده هست یا ن
و انگ دارع و در این موضوع که انقدر در طلای اب شده تقلب میشه ب شما اعتماد کنیم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۹۰۰

سلام جناب مقدم عزیز وقت بخیر

کلیه شمش هایی که از سایت بازار طلا تحویل میگیرد دارای کد انگ معتبر و قابل استعلام هستش و همراه با اون فاکتوری که خدمتتون تقدیم میشه کلیه جزئیات طلا مثل کد انگ طلا، نام آزمایشگاه عیارسنجی، شماره تلفن آزمایشگاه، تصویر شمش روی ترازو و باقی مشخصات داخلش قید میشه

محمدرضا اسدی
۱۴۰۲/۱۰/۱۸۰۰
پاسخنه دوست عزیز دقت بفرمایید ، بنده روز 16 آذر یک میلیون تومان طلای آب شده خریدم دقیقا همون لحظه و بدون هیچ فاصله زمانی سایت شما مبلغ 32700تومان کسر کرد ، شما می فرمایید سود ناچیز اما سه و نیم درصد ناچیز نیست ، مضافاً اینکه به فرض شما با مبلغ یک میلیون تومان من فردا یا روز بعدش طلا خریده باشید قاعدتاً باید مبلغ خرید رو در نظر بگیرید و اگر کمتر یا بیشتر بوده به مشتری اعلام و مازاد رو برگردونید تو کیف پول یا کسری رو بردارید . ضمن اینکه بنده با فرض اینکه شما طلا موجود دارید خرید میکنم گویی که مستقیما به طلا فروشی مراجعه کرده ام اگر قرار باشه سفارش خرید من با تاخیر انجام بشه که فایده ای ندارد . در کل معاملات شفاف نیست با تشکر از وقتی که گذاشتید
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۹۰۱

جناب اسدی عزیز

توصیه همیشگی ما به کاربرانمون خرید طلا جهت حفظ ارزش پول در بلندمدت هستش و با توجه به نوع فعالیت سایت ما نوسان گیری در این شرایط به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشه. نکته بعدی اینکه ما طلا رو از طرف شما می خریم و در واقع پورسانت یا همون کارمزد خودمون رو بر می داریم. با توجه به حجم خرید روزانه در سایت منطقی نیست این حجم از طلا رو ما نگهداری کنیم تا کاربرها بخوان مستقیم از ما بخرن. همچنین شما باید به وزن توجه داشته باشید یعنی زمانی که شما 1 میلیون کیف پولتون رو شارژ می کنید اگر معادل نیم گرم باشه ما کل اون نیم گرم رو براتون تهیه می کنیم و با گرمی که توسط شما خریداری شده کار داریم نه مبلغ پس در این بین هیچ مبلغی مازاد نمیمونه. نکته آخر هم این که تمامی قیمت های خرید و فروش ما کاملا شفاف هستش و درصد سود ما هم مشخصه و هیچ سایت یا طلافروشی تا این حد برای شما شفاف نمی کنن که چه مقدار سود دارن ازتون دریافت می کنن. موفق باشید

محمدرضا اسدی
۱۴۰۲/۱۰/۱۷۰۰
پاسخبنده 16آذر جهت تست سایت یک میلیون تومان خرید کردم و شما 32/700 تومان کارمزد کسر کردید و در بخش زیان نمایش دادید ، یعنی حدود سو نیم درصد ، خداییش خیلی زیاده
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۸۰۱

سلام جناب اسدی عزیز

ببینید کلیه قیمت های خرید و فروش طلای آب شده در سایت بر مبنای قیمت های بازار هستش و میزان سود سایت بازار طلا هم مقدار ناچیزی روی هر گرم طلاست. با توجه به اینکه کاربران با کمترین مبلغ هم امکان خرید طلا دارند و تبدیل این مبلغ به طلا کار دشواری هست و ممکنه 1 روز زمان ببره و نوسان قیمت هم بالاست ما ناچاریم این اختلاف قیمت رو حفظ کنیم تا بتونیم به مشتریان این امکان رو بدیم که با کمترین مبلغ هم بتونن طلا رو خریداری کنند.

محمدرضا اسدی
۱۴۰۲/۱۰/۱۷۰۰
پاسخباسلام. کارمزد فروش طلای آب شده شما نسبت به دیگر بازارها و همکارانتون که البته طلای آب شده معتبر با انگ اتحادیه می فروشند خیلی خیلی زیاده
غلامعلی خبازی ساروی
۱۴۰۲/۱۰/۱۶۰۰
پاسخسایت خوبی است
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۶۰۰

سلام جناب خبازی عزیز

نظر لطفتون هستش ممنون از شما

محمد سلطانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۳۰۰
پاسخسلام.سوالم این هست که چرا قیمت ها آنلاین نیست و باتاخیر اعلام میشه؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۴۰۰

سلام وقت شما بخیر

تمامی قیمت ها آنلاین هست و در لحظه تغییر می کنه

ابراهیم عبدالهی
۱۴۰۲/۱۰/۱۰۰۰
پاسخبا سلام، چرا بمحض خرید طلا، بلافاصله ضرر میزنه ،مثلا 0.04 طلا می خری بلافاصله 10000 تومان ضرر میزنه؟ در صورتیکه که مظنه تغیر نکرده؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۱۰۰

سلام وقت بخیر

به دلیل اختلاف بین قیمت خرید و فروش، نوسانات قیمت طلا و همچنین کسر کارمزد اون سود و ضرر به وجود میاد

پارسا شادفر
۱۴۰۲/۰۹/۱۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر خرید اینترنتی بدون مشکل و با همون وزن و عیاری که نوشته شده به دست مشتری میرسه؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۰

سلام وقت بخیر

بله مشکلی نیست

زهره فریدونی
۱۴۰۲/۰۹/۰۷۰۰
پاسخبا سلام بنده می خواهم طلای آبشده خریداری وفیزیکی تحویل بگیرم چه کاری باید انجام بدم؟ ممنونم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۰۷۰۰

سلام روز بخیر
لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه بفرمایید

خرید طلای آب شده

محمد
۱۴۰۲/۰۹/۰۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر .
میخوام ثبت نام کنم ولی کد برای تلفنم ارسال نمیشه . علت و راه حل رو بفرمایید .
ممنونم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۰۲۰۰

سلام وقت بخیر
می تونید تلفنی تماس بگیرید با پشتیبانی سایت تا راهنماییتون کنیم

erf samimi
۱۴۰۲/۰۸/۲۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر قیمت تموم شده طلای اب شده برای ما هم قیمت تابلو هست یا بیشتر
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۲۵۰۰

سلام روز شما بخیر

سود ما روی هر گرم حدود 2 درصد بالاتر از قیمت تابلوی طلافروشان هست

علی عظیمی
۱۴۰۲/۰۸/۲۲۰۰
پاسخسلام..آیا تو این سایت فقط امکان واریز هست.امکان برداشت هم هست.اگر هست پس چرا تو پروفایل هیچ شماره حسابی درخواست نشده است.
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۲۲۱۰

سلام وقت بخیر

در هنگام ثبت درخواست برداشت وجه شماره حساب ازتون دریافت میشه

زهرا سلیمانی
۱۴۰۲/۰۸/۲۲۰۰
پاسخسلام. برای خرید طلای دست دوم فاکتور صادر میشه؟
به همراه ارسال طلا فاکتور هم داره؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۲۲۰۰

سلام وقت بخیر

همراه تمامی محصولاتی که آنلاین خریداری می کنید فاکتور هم خدمتتون ارسال میشه

نجمه تقوا
۱۴۰۲/۰۸/۱۹۰۰
پاسخسلام.در سایت شما قیمت خرید طلای اب شده چند درصد بیشتر از قیمت هر گرم طلا هست؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۲۰۰۰

سلام وقت بخیر

سود ما روی هر گرم حدود 2 درصد هستش که در خریدهای بالاتر از 35 گرم 1.5 درصد و در خرید های بالای 200 گرم 1 درصد لحاظ میشه

عباس صالحی
۱۴۰۲/۰۸/۱۳۰۰
پاسخسلام اشکال اساسی که وجود دارد درخرید انلاین عمل میکنید اما کسی که میفروشد انلاین انجام نمیشود یعنی اگه تا انقلاب حضرت مهدی عح طول بکشد کسی انتقاد نباید کند چون این جز قوانین ومقررات شماست واین کاملا نظرم را درمورد سازمان شما عوض کرد که برنامه دراز مدت من دراین خصوص سرمایه گذاری منتفی است من 5 شنبه قیمت بالا بود نفروختم امروز صبح شروع به کاهش قیمت کردتا ساعت 6 عصر فروختم میخواستم خرید کنم مجدد هنوز مبلغ فروخته شده واریز نشده خب این اشکال داره عزیزمن اینقدر تبلیغ نکنید که انلاین خرید وفروش انجام میشه کلاهمون برداشته نشه دعا میکنیم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۱۴۰۲

سلام وقت بخیر

جناب صالحی عزیز کلیه فرایندها در سایت بازار طلا به صورت آنلاین انجام میشه و خرید و فروش در لحظه انجام می گیره و انجام این کلیه این فرایندها سریع تر از این امکان پذیر نیست. ضمن اینکه کلیه درخواست های برداشت وجه که تا قبل از ساعت 16 هر روز ثبت بشن در اولین سیکل پایا و نهایتا تا ساعت18:45 به حساب واریز میشه. شما دیروز ساعت 14:59 مقداری از طلای خودتون رو فروختید و معادل تومانی اون رو در کیف پول خودتون نگه داشتید ولی هیچ درخواست برداشت وجهی رو ثبت نکردید در نتیجه ما نمیتونیم مبلغی رو به حساب شما واریز کنیم. لطفا دقت داشته باشید برای واریز وجه به حساب شما بایستی درخواست برداشت وجه رو ثبت کنید. نکته آخر این که اگر قصد خرید مجدد طلا رو داشتید اصلا نیازی به درخواست برداشت وجه نبوده و می تونستید از موجودی نقدی کیف پولتون خرید طلا رو انجام بدید

باتشکر

ناشناس
۱۴۰۲/۰۸/۰۵۰۰
پاسخامکان خرید حضور هست؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۰۶۰۰

سلام روز بخیر

بله می تونید حضوری خرید کنید

حسن خلیلی فر
۱۴۰۲/۰۸/۰۴۰۱
پاسخسلام ، خدا قوت ، به نظرم با توجه به این که بعضی از دوستان مثل خودم ، به طلاهای خود که بخشی از سرمایه و دارایی های آنهاست دست نمی‌زنند و مدت زیادی پیش شما میمونه ، درست تر و بهتر اینه که به اینها سود تعلق بگیره . اینطوری هم دوستان زیادی تشویق میشن که سرمایه خود را نزد شما نگه دارند و هم این که سرمایه در گردش شما اضافه تر و بیشتر میشه .
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۰۶۰۰

سلام روز بخیر

با توجه به اینکه از لحاظ شرعی اگر به شما سود پرداخت بشه ربا حساب میشه در نتیجه امکان اینکه ما روی طلای خریداری شده توسط مشتریان سود پرداخت کنیم وجود نداره. در ضمن توجه داشته باشید برخی سایت ها علاوه بر اینکه سود پرداخت نمی کنن هزینه نگهداری هم دریافت می کنن که این معامله از لحاظ شرعی اشکال داره

موفق باشید

بلال محمدیان مغانی
۱۴۰۲/۰۷/۳۰۰۰
پاسخبا سلام اختلاف قیمت بین خرید و فروش نسبت به سایر بازارهای طلا خیلی زیاده و سرمایه گذاری در این سایت به صرفه نیست .
حداکثر اختلاف قیمت 35 تا 40 تومان می باشد .
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۰۱۰۰

سلام وقت بخیر

ببینید کلیه قیمت های خرید و فروش طلای آب شده در سایت بر مبنای قیمت های بازار هستش و میزان سود سایت بازار طلا هم مقدار ناچیزی روی هر گرم طلاست. با توجه به اینکه کاربران با کمترین مبلغ هم امکان خرید طلا دارند و تبدیل این مبلغ به طلا کار دشواری هست و ممکنه 1 روز زمان ببره و نوسان قیمت هم بالاست ما ناچاریم این اختلاف قیمت رو حفظ کنیم تا بتونیم به مشتریان این امکان رو بدیم که با کمترین مبلغ هم بتونن طلا رو خریداری کنند.

در ضمن معاملات در سایت بازار طلا کاملا واقعی و شرعی صورت میگیره و در قبال خرید طلا توسط مشتریان، مجموعه بازار طلا، طلای آب شده خریداری می کند و تا زمانی که درخواست تحویل طلا ثبت نکنند به صورت امانت نزد خود نگه داری می کند.

مودت
۱۴۰۲/۰۷/۰۲۰۰
پاسخسلام.طلای شکسته هم با فاکتور معتبر تحویل میشه؟؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۰۳۰۰

سلام وقت بخیر
بله با فاکتور تحویل میشه

علیرضا قلی زاده
۱۴۰۲/۰۷/۰۲۰۱
پاسخدرود و ارادت خدمت شما پشتیبان گرامی و دوستانی که نظرات رو مطالعه می کنند
همانگونه که مستحضرید و در ایران زندگی می کنیم , هر روز خبرهای شوکه کننده ای از معتبرترین سایتها و مجموعه ها و حتی بانکهایی که بالاترین مجوزها و معتبرترین تاییدیه ها از بالاترین مراجع قضایی وحقوقی رو دارن مبنی بر اختلاص و فرار از کشور و برباد رفتن سرمایه های مردم بیچاره ی کشورمون میشنویم , به ما حق بدید که نتونیم براحتی اعتماد کنیم و برای خودمون که نه / برای فرزندانمون که فوق العاده آینده ی مبهمی در انتظارشون هست نتوانیم براحتی سرمایه گذاری کنیم و نتونیم تصمیم درستی بگیریم که چه مسیری رو انتخاب کنیم/واقعا قصد سرمایه گذاری در بخش طلای آب شده رو دارم هرچند با یه سرمایه ی کم ولی متداوم بصورت ماهیانه/واقعا موندم و همین باعث شده قدرت تصمیم گیریم بیاد پایین/نمیدونم الان راهنمایی بخوام ازتون چی بخوام /واقعا نمیدونم/برنامم برداشت طلا نیست ولی افزایش سرمایه بصورت هفتگی یا ماهیانست/میتونید راهنمایی بفرمایید بعنوان پشتیبان یا هر عزیزی که این عرایض و پرگویی منو مطالعه میکنه/در پایان پوزش فراوان میخوام از همه ی شما بویژه پشتیبان ارزمند و گرامی
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۰۳۰۰

سلام وقت بخیر
کاملا حق با شماست و این اخبار منفی و موسسات متاسفانه دید مردم رو نسبت به همه مجموعه ها و بازارهای مالی خراب کردن و ما هم که کاملا شفاف میخوایم کار رو انجام بدیم متضرر میشیم. مجموعه بازار طلا تمامی مجوزهای لازم برای خرید و فروش آنلاین طلا رو داره و برای راحتی و اطمینان کاربران طلای آب شده رو هم هر زمان به 40 گرم برسه تحویل میدیم به صورت فیزیکی و حتی زیر 40 گرم رو هم به صورت طلای شکسته تحویل میدیم که خیال شما از هر بابت راحت باشه. کلیه معاملات در سایت ما به صورت واقعی انجام میشه و هیچ معامله کاغذی و صوری که از لحاظ شرعی هم اشکال داره در سایت ما انجام نمیشه. همه این ها فراهم شده که شما طلایی که خریداری کردید رو در اولین فرصت تحویل بگیرید که مشکلی پیش نیاد

موسوی
۱۴۰۲/۰۶/۱۹۰۲
پاسخسلام.امکان خرید حضوری و مستقیم طلای اب شده هم هست تو سایت.یا حتما اول باید از طریق سایت وجه واریز بشه
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۶/۲۰۰۱

سلام

امکان خرید حضوری هم وجود دارد، آدرس و شماره های تماس با پشتیبانی در قسمت تماس با ما موجود است

رضایی
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام.میبخشین مجوز های سایت رو جایی بارگذاری نکردین که همه بتوننن برررسی کنن
رضایی
۱۴۰۲/۰۶/۱۶۰۰
پاسخسلام.میبخشین مجوزهای سایت رو جایی اپلود نکردین؟که بررسی کرد؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۶/۱۸۰۱

سلام

مجوز اتحادیه طلا و کسب و کارهای اینترنتی به همراه مجوز اینماد رو در قسمت پایین سایت می توانید مشاهده کنید.

محمدرضا صارمی
۱۴۰۲/۰۶/۰۸۰۲
پاسخبا سلام خدمت دست اندرکاران سایت بازار طلا .
خرید اول من مقداری طلای ابشده بود که که با کمترین زمان و به سادگی تحویل اینجانب شد.
با سپاس و تشکر فراوان
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۶/۰۸۰۰

سلام و سپاس از نظر لطفتون جناب صارمی گرامی

انجام وظیفه کردیم...

عبدالهادی ماهی نژاد
۱۴۰۲/۰۶/۰۲۰۳
پاسخبا سلام من هنوز بااین بازار کار بعنوان یک مشتری کارنکرده ام چون بقصده سرمایه گذاری میخواهم واردشوم دارم مطالعه میکنم انشاا...که بتوانم به شرایط دلخواه برسم.موفق باشید.
محمدرضا صارمی
۱۴۰۲/۰۶/۰۱۰۲
پاسخسلام بهتر نیست برای خرید های بالا تر از 10 میلیون تومن درصد سودخود را کاهش بدید.در همه دنیا معمولا کسی که خرید کم داره با کسی که خرید بیشتری میکنه در قیمت فروش تفاوت هست اینطوری رغبت به خرید بیشتر ایجاد میشود
نورالدین پیرخواه
۱۴۰۲/۰۵/۲۹۰۱
پاسخسلام.لطفا در مورد تفاوت حدود 8 درصدی بین قیمت خرید و قیمت فروش مندرج در سایتتون توضیح بدید.ممنونم.
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۳۱۰۲

وقت بخیر
احتمالا درصد رو اشتباه حساب کردید چون این مقدار اختلاف وجود نداره. ببینید کلیه قیمت های خرید و فروش طلای آب شده در سایت بر مبنای قیمت های بازار هستش و میزان سود سایت بازار طلا هم مقدار ناچیزی روی هر گرم طلاست. با توجه به اینکه کاربران با کمترین مبلغ هم امکان خرید طلا دارند و تبدیل این مبلغ به طلا کار دشواری هست و ممکنه 1 روز زمان ببره و نوسان قیمت هم بالاست ما ناچاریم این اختلاف قیمت رو حفظ کنیم تا بتونیم به مشتریان این امکان رو بدیم که با کمترین مبلغ هم بتونن طلا رو خریداری کنند.

نورالدین پیرخواه
۱۴۰۲/۰۵/۲۹۰۰
پاسخسلام و وقت بخیر خدمت دست اندر کاران سایت با ارزش بازار طلا.دلیل عدم تغییر قیمت طلای آبشده طی چند روز چیه؟؟چون قیمت طلا هر لحظه داره تغییر میکنه.ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۳۱۰۰

سلام وقت بخیر
قیمت طلای آب شده در حال تغییر هستش و مشکلی مشاهده نشد

امیر همایون فروزان فر
۱۴۰۲/۰۵/۲۶۰۰
پاسخسلام
ظاهرا مشکلی در سایت خرید و فروش آبشده وجود دارد ، بعد از خرید مقداری طلا بعد از رفرش کردن صفحه جهت بروزرسانی قیمت ،مجدد به صورت خودکار خود سایت به همان مقدار خرید میکند و هیچ تائیده ای از کاربر نمیگیرد. لطفا بررسی شود
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۳۱۰۱

سلام وقت بخیر
مشکل برطرف شد

موسی انصاری
۱۴۰۲/۰۵/۲۶۰۱
پاسخسلام من اتباع هستم چگونه در قسمت طلای اب شده ثبت نام کنم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۳۱۰۰

سلام وقت بخیر
می تونید کدفراگیر و تصویر مدرک شناسایی خودتون رو برای ما در پشتیبانی ارسال بفرمایید

شهرام سعیدی
۱۴۰۲/۰۵/۲۳۰۰
پاسخسلام
آیا اجرت های ساخت درج شده در سایت برای مصرف کننده عادی و طلا فروش که بصورت عمده خرید میکند یکسان است ؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۲۴۰۰

سلام وقت بخیر. در سایت بازار طلا فقط محصولات طلافروشی سادات قاینی به صورت عمده فروخته میشه که برای اطلاع از قیمت می تونید با پشتیبانی طلافروشی در ارتباط باشید.

افشین مرجانی
۱۴۰۲/۰۵/۱۸۰۱
پاسخسلام وقت بخیر سایتی بسیار عالی دارین ولی پشتیبانی ضعیفی داره یعنی ساعت کاری خیلی کمی داره و این که اطلاعات بروز نیستند صفحه خیلی دیر تازه سازی میشه حیف این سایت اگه به جای شما بودم کولاک میکرم کاری میکردم که تمام ایران سایت منو بشناشه پشتیبانی شبانه روزی قیمت ها لحظه ای واریز آنی انجام بشه خیلی خیلی خیلی خیلی حیف که دست من نیست
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۱۹۰۱

سلام دوست عزیز وقت بخیر
تمامی موارد ذکر شده توسط شما به زودی به امکانات سایت بازار طلا اضافه خواهد شد

یحیی
۱۴۰۲/۰۵/۰۸۰۰
پاسخسلام و احترام
متاسفانه گرون تر فروختنتون باعث شده من خرید هام رو از چندتا سایت دیگه ک اسم نمیبرم و خیلی هم شاید معتبر نباشن انجام بدم، رو هر 40 گرم حداقل 3 میلیون ارزون تر میدن. لطفا قیمت رو رقابتی کنید. حیفه ، ما میخوایم خرید کنیم ازتون ولی تو مبالغ بالا اصلا به صرفه نیست.
مورد دوم تحویل فیزیکی حدودا کجا هست؟ خود بازار؟ چون من هرجا گشتم نتونستم حدود محله تحویل رو پیدا کنم.
تشکر از زحمات
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۰۹۰۰

سلام وقت بخیر

ببینید کلیه قیمت های خرید و فروش طلای آب شده در سایت بر مبنای قیمت های بازار هستش و میزان سود سایت بازار طلا هم مقدار ناچیزی روی هر گرم طلاست. با توجه به اینکه کاربران با کمترین مبلغ هم امکان خرید طلا دارند و تبدیل این مبلغ به طلا کار دشواری هست و ممکنه 1 روز زمان ببره و نوسان قیمت هم بالاست ما ناچاریم این اختلاف قیمت رو حفظ کنیم تا بتونیم به مشتریان این امکان رو بدیم که با کمترین مبلغ هم بتونن طلا رو خریداری کنند. ضمن این که سایت بازار طلا مجوز رسمی از اتحادیه طلافروشان و اتحادیه کسب و کارهای مجازی و همچنین اینماد از وزارت صمت رو داره و با خیال راحت می تونید خرید و فروش رو انجام بدید. تحویل فیزیکی طلا در دفتر مرکزی سایت بازار طلا تهران در چهارراه گلوبندک انجام میشه

امید فرد
۱۴۰۲/۰۴/۲۶۰۰
پاسخسلام آیا طلای خریداری شده از طریق پست ارسال میشود و اگه ارسال میشه ضمانت تحویل دارد و یا باید حضوری طلا رو دریافت کنیم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۲۸۰۰

سلام وقت بخیر
مصنوعات طلایی که به صورت آنلاین خریداری می شوند از طریق پست تحویل داده می شوند و ضمانت محصول تا زمان رسیدن به دست مشتری به عهده بازار طلا می باشد. تحویل طلای آب شده فقط به صورت حضوری می باشد.

سیداحسان پژوهش
۱۴۰۲/۰۴/۲۴۰۰
پاسخسلام وقت بخیر طلای آبشده بالاتر از 40 گرم رو میتونیم از طریق سایت بفروشیم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۲۴۰۰

سلام وقت بخیر
شما می تونید با هر مقدار طلا که دارید در روز خرید و فروشتون رو انجام بدید

امید فرد
۱۴۰۲/۰۴/۲۲۰۱
پاسخسلام باید موقع ثبت نام یه شماره حساب از کاربر گرفته بشه و ثبت بشه اینطوری هر کسی وارد سایت بشه راحت میونه شماره حساب خودش رو بده ثبت کنه وپول رو از حساب خارج کنه باید مثل بورس حساب جهت تغیر قفل باشه
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۲۵۰۲

سلام

در سامانه بازار طلا زمانی که کاربر درخواست برداشت وجه را ثبت میکند در اون قسمت شماره حسابش را وارد می کند.

در زمان واریز مبلغ به حساب کاربر،  شماره حساب معرفی شده با کارت ملی کاربر مطابقت داده میشود.

 

 

احسان
۱۴۰۲/۰۴/۱۹۰۱
پاسخمشکل اصلی که از نظر شرع باید مورد بررسی قرار بگیره اینه که طلای زیر 40 گرم رو شما به صورت فیزیکی به چه شکل پیش خودتون نگهداری می کنید؟ در واقع شما تا به 40 گرم نرسه و درخواست مشتری نباشه شما اقدام به خرید نمی کنید و این یعنی من مشتری طلایی که وجود نداره رو خرید یا فروش می کنم... بهترین کار اینه که شما بر اساس میانگین سفارشات روزانه همیشه موجودی داشته باشید و اون رو به صورت واقعی عرضه کنید و حتی اتمام موجودی هم گاهی بزنه.. حالا اگر کسی درخواست بده یا کمتر از 40 گرم فروش بزنه در واقع موجودی رو شما دارین و اونوقت به مشتریان در صورت درخواست میدین... شما با روش کنونی به صورت ناخواسته معاملات صوری رو دارین رواج میدین... بهتره موجودی واقعی باشه تا هم شما از عدم موجودی در قیمت نهایی طلا دچار ضرر یا سود هنگفت نشین و هم معاملات حلالی داشته باشیم... سوال اصلی اینه که طلا رو اگر بعد درخواست محیا کنید و دچار نوسان قیمت بشه کسب و. کار شما حلال است؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۲۰۰۰

سلام کاربر گرامی

از اینکه پیگیر حلال بودن فرآیند کسب و کار ما هستید واقعا از داشتن همچین کاربرانی به خودمان میبالیم.

و اما در خصوص این مورد که گفتید تا طلای خریداری شده به 40 گرم نرسه ما اقدام به خرید طلا نمیکنیم، این مورد کاملا غلط است چون ما حتی خریدهای 100 هزار تومان را هم تبدیل به طلا می کنیم.

به این صورت که تقریبا هر 1 ساعت و یا حتی زودتر استعلام میگیریم و کل موجودی واریز شده را جمع می کنیم و از بازار، طلا خریداری میکنیم.

در صورتی که مشتریان بخواهند زیر 40 گرم طلای خود را تحویل بگیرند به آنها طلای متفرقه و دست دوم می دهیم که شامل 3 درصد اجرت می باشد.

هیچ کدام از مراحل خرید و فروش در سایت بازار طلا صوری نیست و ما هم مثل شما کاملا به موازین شرعی عمل می کنیم تا خدایی نکرده پول حرام وارد زندگی خود و خانواده نکنیم.

باز هم اگر ابهامی داشتید می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید: 02133383996

احسان خاشعی برنطین
۱۴۰۲/۰۴/۱۷۰۰
پاسخامیدوارم معاملات صوری انجام نشه... چون در طلای آب شده مقدار موجودی مشخص نیست. هر کس هر اندازه داخل سایت می تونه خرید و فروش کنه..
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۱۸۰۰

سلام خدمت شما

ما در این سایت هیچگونه معاملات صوری انجام نمی دهیم و معاملات کاملا بر اساس شرع انجام می شود.

شما هر اندازه ای که خواستید می تونید طلا خریداری کنید و برای تحویل طلا به دفتر فروش تهران مراجعه کنید. تمام طلاهای آب شده همراه با کد انگ طلا و فاکتور رسمی تقدیم شما می گردد.

احسان خاشعی برنطین
۱۴۰۲/۰۴/۱۷۱۰
پاسخسلام، از نظر شرع اسلام اصل طلا در زمان خرید و فروش باید موجود باشه.. چرا در سایت میزان موجودی طلای آب شده به گرم مشخص نیست؟ از کجا مشخص هست شما هر مقداری که ما خرید زدیم موجودی دارید؟ این معاملات از اساس حرام هست اگر شما هدف تان بازی با اعداد و ارقام هست و حالا بگین هر کسی طلای خودش رو درخواست داد براش تامین می کنیم این عمل صحیح نیست... شما باید طلا رو واقعی موجود داشته باشید و بابت تحویل زمان مشخص کنید مثل تحویل سکه که در بورس فروش میره... من نمیدونم چطور مجوز دادند به این روش فعالیت کنید..
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۱۸۰۰

سلام دوست گرامی، تمام مراحل خرید و فروش این سامانه قبل از رونمایی از نظر شرعی استعلام گرفته شده.

مدل فروش ما به این صورت است که در وهله اول طلایی وجود ندارد و ما طلا را به مشتریان پیش فروش میکنیم، قیمت طلا مشخص است و به صورت لحظه ای از اتحادیه طلا روی سایت قرار میگیرید و مردم با این قیمت، طلا خریداری میکنند، مثلا 10 میلیون واریز میکنند و سایت در لحظه 10 میلیون را با قیمت همان لحظه محاسبه کرده و به مشتری اعلام میکند که مبلغ شما برابر شد با این وزن طلا، بعد ما به همان وزن، طلا را از بازار خریداری کرده و تحویل مشتری میدهیم.

این فرآیند خرید طلا در سامانه است و از نظر شرعی هیچ مشکلی ندارد.

اگر سوال دیگری دارید، درخدمتیم...

مرتضی رضایی عبداله زاده
۱۴۰۲/۰۴/۱۱۰۰
پاسخبا سلام
طلا زیر 40 گرم رو فقط میشه توی سایت به فروش رسوند و پولش رو برداشت کرد؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۱۱۰۰

سلام وقت بخیر
شما می تونید در لحظه اقدام به خرید و فروش طلا کنید. همچنین می تونید طلای آب شده خودتون رو با هماهنگی قبلی به صورت حضوری برای فروش بیاورید

Gholam reza Horry
۱۴۰۲/۰۴/۱۰۰۱
پاسخسلام
ضمن تشکر از این ایده و طرحی که در مورد بازار طلا ایجاد کرده اید که برای همگان قابل استفاده باشد
فقط امیدوارم از این سایتهای و شرکت های نباشد که بعد از مدتی به مشکل برمیخورند چون در ابن زمانه فقط فشار مالی بر مردم زیاد است و خواهش میکنم از این اعتماد مردم سو استفاده نشود
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۱۱۰۰

سلام 
درود بر شما. سایت بازار طلا دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین اینماد از وزارت صمت می باشد

Gholam reza Horry
۱۴۰۲/۰۴/۱۰۰۱
پاسخسلام وقت بخیر
لطف کنید در مورد خرید و فروش و نوع محاسبه طلای اب شده و اینکه چراکار مزد شما نسبت به بازار چه در فروش و چه در خرید بیشتر است را بصورت یک کلیپ تهیه کنید و کاربران بتوانتد با دید و اطلاع بهتری اقدام به ترید کنند
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۱۱۰۱

سلام وقت بخیر
ممنون از توجه شما
پیشنهاد شما به تیم فنی ارجاع داده شد

غلامرضا هاجرپور
۱۴۰۲/۰۴/۱۰۰۰
پاسخسلام
برای دریافت طلای آب شده بالای 40 گرم باید به کجا مراجعه کنیم ، آیا در شهرهای مختلف نمایندگی دارین یا باید همه به یک شهر خاص مثلا تهران مراجه کنند؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۱۱۰۰

سلام
تحویل فیزیکی طلا فقط در تهران انجام می شود

ناشناس
۱۴۰۲/۰۳/۳۰۰۱
پاسخسلام
آیا شما مجوز بانک مرکزی را هم دارید؟
بخصوص برای بخش طلای آب شده نوع فعالیت این بازار نیاز به مجوز بانک مرکزی هم دارد.
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۳۰۰۰

سلام

ما از اتحادیه طلا و جواهر همچنین اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی مجوز داریم و نیازی به مجوز بانک مرکزی نداریم

در جواز ما قید شده سامانه معاملات آنلاین طلای آب شده و دیگر مصنوعات طلا و جواهر

رضا صارمی
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۰
پاسخسلام
درخواست برداشت زدم دیروز پیامش اومده ولی هنوز به حسابم نیومده از کجا باید پیگیری کنم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۰

سلام

مبالغ درخواستی پس از تایید پیامک ارسال شده حداکثر تا 24 ساعت به حساب شما واریز می شود

برای پیگیری می توانید با پشتیبانی تماس بگیرید: 02133383996

سعید قاسمی نیک
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۰
پاسخپاسخسلام خسته نباشید خواستم بپرسم میشه توضیح بدید که قیمت هر گرم طلا آبشده که برای خرید یا فروش توسایت اعلام میکنید طبق چه فرمول یا قیمت زنده ای هستش بخاطر اینکه در سایت انلاین طلا قیمت ها متفاوت هستش .ممنون اگه راهنمایی کنید
تو پاسخ یکی از دوستان که این سوال رو پرسیده بود،فرمودین یک سود جزئی ، این سود جزئی شما در حال حاضر در قیمت خرید حدود 71 هزار تومان هست ،درسته ؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۰

سلام

سود فروش طلای آب شده به این صورت است: قیمت 1 گرم طلای 18 عیار سایت اتحادیه + حدود 2 درصد

میشه قیمتی که در خرید طلا در سامانه معاملات آب شده مشاهده می کنید

علی منتظری
۱۴۰۲/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام
این سایت وابسته به چه ارگانی است؟ چقدر قابل اعتماد است؟
در صورتی که طلای آب شده ای که خریده ایم بالای 40 گرم باشد از کجا باید تحویل بگیریم؟
ممنون بابت پاسخ به سوالاتم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۰

سلام وقت بخیر
سایت بازار طلا خصوصی هستش و به هیچ ارگانی وابسته نیست ولی دارای مجوز رسمی از اتحادیه طلا و اتحادیه کسب و کارهای مجازی و همچنین اینماد از وزارت صمت می باشد. برای دریافت فیزیکی طلا بعد از هماهنگی تلفنی با پشتیبانی باید به صورت حضوری تشریف بیارید

ولی اله میرزایی تشنیزی
۱۴۰۲/۰۳/۲۸۰۰
پاسخباعرض سلام
وقتی من بطور مثال ده گرم طلا خریدم و پول انراپرداخت کردم وهیچ طلایی تحویلم نشده پس ازیکماه چرا باید پنج درصد هم سود بدم جهت دریافت خرده طلا...اینکه میشع همون معاملات کاغذی به صورتی دیگه
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۰

سلام وقت بخیر
شما می تونید موجودی طلای خودتون رو به 40 گرم برسونید و به صورت فیزیکی اون رو دریافت کنید. با توجه به اینکه امکان درج کد انگ روی طلاهای کمتر از 40 گرم وجود ندارد در نتیجه برای مقادیر پایین باید از بازار برای شما طلای شکسته تهیه کنیم و بابتش اجرت پرداخت کنیم. به همین خاطر باید درصد اضافه تری پرداخت بشه. این امکان هم وجود داره که شما طلا رو به امانت نزد ما بذارید تا به 40 گرم برسه و بعد تشریف بیارید و تحویل بگیرید.

ابراهیم پوستین دوز امیری
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱
پاسخسلام خسته نباشید
چنتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
1_سایت طلای نو چی هستش اگر همین سایت طلای آب شده هستش کدوم قسمت باید برم تا فعال بشه؟
2_زیر 40گرم طلا بفروشم کی میتونم برداشت وجه کنم یااینکه حتما باید طلا بالای 40گرم باشه که بفروشم تا برداشت وجه کنم؟
3_شما در جواب یکی از دوستان فرمودید که طلا امانت پیش ما هستش.آیا سایت یا جای خاصی هست که باید امانت بزاریم پیش شما؟
4_
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱

1-سلام برای آشنایی بیشتر با سامانه فروش طلای آب شده، در صفحه اصلی سایت وارد بخش خرید آنلاین طلای آب شده شوید و فیلم آموزشی را مشاهده کنید.

2-اگر قصد خرید طلای آب شده بدون اجرت و مالیات هستید باید حداقل موجودی شما 40 گرم باشد، اگر خواستید زیر 40 گرم طلا را تحویل بگیرید، می توانیم به شما طلای کهنه و شکسته بدیم که شامل 5 درصد سود فروشنده می باشد.

3- طلاهای فروش رفته در سایت درصورت تمایل خریداران نزد سایت به صورت امانت باقی می ماند و سایت بازار طلا بابت نگهداری طلا ها هیچ هزینه ای دریافت نمی کند.

پرویز حوری
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱
پاسخسلام چرا پنل طلای ابشده غیر فعال است تو ذوق میزنه
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱

سلام

پنل بازار طلا از حدود ساعت 12 تا 19 باز است.

خارج این ساعات معامله امکان پذیر نیست.

منصور بوستانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۰
پاسخسلام بنده تاریخ 24/3/1402 درخواست برداشت وجه کردم 4روزه پایا شده هنوز به حسابم واریز نشده یکی ازمشکلات بزرگ این سایت هستش لطفا پاسخ بدهید؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱

سلام

شما شب چهارشنبه خارج ساعتی کاری درخواست واریز وجه کردید.

همکاران ما روز پنجشنبه مبلغ درخواستی شما را پایا کردند و اطلاع دارید واریزی های پایا ممکن است تا 24 ساعت کاری طول بکشد تا به حساب مشتری وارد شود.

دیروز هم که جمعه بود و بانک روز جمعه تعطیل است و امروز ان شاالله تا آخر وقت پول به حساب شما واریز خواهد شد.

ممنون از صبوریتون...

مجتبی داوری
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱
پاسخمن خریدم چجوری طلای آب شده به دستم میرسه
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱

سلام وقت بخیر
برای دریافت طلای آب شده بایستی حداقل 40 گرم خریداری کنید. در غیر اینصورت می تونید طلای شکسته دریافت کنید که شامل 5 درصد سود فروشنده می باشد. همچنین می تونید طلا رو به صورت امانت نزد سایت بازار طلا قرار بدید

بهروز کایدخورده
۱۴۰۲/۰۳/۲۶۲۱
پاسخسلام خسته نباشید خواستم بپرسم میشه توضیح بدید که قیمت هر گرم طلا آبشده که برای خرید یا فروش توسایت اعلام میکنید طبق چه فرمول یا قیمت زنده ای هستش بخاطر اینکه در سایت انلاین طلا قیمت ها متفاوت هستش .ممنون اگه راهنمایی کنید
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱

سلام وقت بخیر
سایت بازار طلا یک سود جزئی رو به قیمت لحظه ای هر گرم طلای 18 عیار که توسط اتحادیه اعلام میشه اضافه کرده و فروش طلا رو بر این اساس انجام میده

مهرداد ترخشی
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۲
شما می فرمایید روی طلای آب شده سودی میکشید و می‌فروشید بعد برای تحویل فیزیکی همین طلای آب شده زیر چهل گرم پنج درصد دیگه ام میکشید این چه حرکتیه ؟ اکثر مردم زیر این گرم ها میتونن خرید کنن چون قشر ضعیف جامعه ن.از اونطرف هم اعتماد به سایت ها در ایران خیلی جا نیفتاده و مردم حق دارند پس از خرید هرچند گرم طلا اونو نزد خودشون نگهدارن
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۰

سلام

سود فروش طلای آب شده به این صورت است: قیمت 1 گرم طلای 18 عیار سایت اتحادیه + حدود 2 درصد

میشه قیمتی که در خرید طلا در سامانه معاملات آب شده مشاهده می کنید.

اگر شما درخواست تحویل طلا زیر 40 گرم داشته باشید، ما مجبوریم طلای دست دوم و شکسته تحویل شما دهیم، که تهیه این طلا از بازار 2 تا 3 درصد اجرت برای ما دارد.

پس شما جمعاً حدود 5 درصد سود برای دریافت طلای زیر 40 گرم پرداخت می کنید.

فرشید از شیراز
۱۴۰۲/۰۳/۲۴۰۱
پاسخسلام
نحوه فروش طلای آب شده که از این سایت خریداری کردیم به چه صورت است؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱

با سلام
شما می تونید طلای خریداری شده رو در پنل خرید و فروش طلای آب شده و در ساعات مشخص شده معاملات به فروش برسونید

سید علی شوکتی مقرب
۱۴۰۲/۰۳/۲۴۰۱
پاسخسلام و خسته نباشید. اگه طلای ابشده خریداری کنم و نخوام بصورت فیزیکی دریافت کنم طلایی که خریدم بعنوانه امانت پیش شما میمونه یا نا و ممکنه طلای خرداری شده کمتر از 30 گرم بهشه
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۷۰۱

سلام وقت بخیر
طلای خریداری شده توسط شما امانت پیش ما هست و اگر بخواید می تونید طلای بالای 40 گرم رو به صورت فیزیکی تحویل بگیرید. در غیر اینصورت باید طلای شکسته دریافت کنید که همراه با 5 درصد سود فروشنده هستش

محمد مهدی غضنفری
۱۴۰۲/۰۳/۲۳۰۱
پاسخبا سلام و احترام ببخشید سوالی داشتم که شما سکه پارسیان فروش ندارید ؟؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۴۰۱

سلام

خیر

مهدی محمودی
۱۴۰۲/۰۳/۲۳۰۲
پاسخمگه طلای آب شده کارمزد داره برا خرید و فروش؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۴۰۱

سلام

خیر هیچ کارمزد و اجرت و مالیاتی نداره

م_رشیدی
۱۴۰۲/۰۴/۳۰۰۰
سلام،وقتتون به خیر، من تاریخ 27 تیر صد تومن کیف پول رو شارژ کردم،از حسابم کم شد ولی شارژ کیف پول انجام نشد،به پشتیبانی اطلاع دادم گفتند مشکل بانکی هستاز اونجا پیگیری کنید...به بانک گفتم گفتند خرید اینترنتی انجام شده و اصلا شارژ کیف پولی در کار نبوده،لطفا راهنمایی کنیدچگونه این پول برگرده...با تشکر
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۳۱۰۰

سلام وقت بخیر
همکاران ما در حال پیگیری این موضوع هستند و در اسرع وقت نتیجه به اطلاعتون خواهد رسید

احمد قاری
۱۴۰۲/۰۳/۲۳۰۱
پاسخسلام ، چه زمانی میتوانم پول را برداشت کنم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۳۰۱

سلام

موجودی طلای بالای 40 گرم را به صورت فیزیکی و به صورت حضوری با شما تسویه می کنیم

عباسی
۱۴۰۲/۰۱/۰۶۰۱
پاسخمن شنبه 5 فروردین 1402 4 گرمو 410 سوت طلا خریداری کردم ک تو این سایت قیمت 26/400/000 بوده ک ب من ب قیمت 2میلیون 700 و 20 تومن فروخته شده هرچیم گفتم ک قیمت 26/400/000 هستش قبول نکرد حالا چیکار کنم؟؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۱/۱۵۰۱

معمولا به دلیل نوسان طلا، طلافروشان کمی بالاتر از نرخ معاملاتی طلا را بفروش میرسانند و این تعرفه براساس نرخ اتحادیه طلا است و طلافروش تخلفی نکرده

حسین نصیری
۱۴۰۱/۰۵/۲۴۰۱
پاسخسلام چطور بازار طلای شهری خاص مثلا زنجان را ببینم؟
پشتیبانی
۱۴۰۱/۰۵/۲۴۰۱

وقت بخیر، وارد لینک زیر شوید و روی گزینه فروشگاه های اطراف شما کلیک کنید تا طلافروشی های در محدوده 10 کیلومتری شما را نمایش دهد.
لازم به ذکره سایت به تازگی رونمایی شده و ممکن است طلافروشی اطراف شما ثبت نام نکرده باشد.
https://bazaretala.com/shops/galleries

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00
بازار طلا

میخواهید از آخرین اخبار و تخفیف های بازار طلا باخبر شوید؟