سوالات متداول کاربران سایت بازار طلا

سوالات کاربران عمومی

آیا امکان خرید طلا از سایت بازار طلا وجود دارد؟

بله. سایت بازار طلا بستری برای بررسی، مقایسه و خرید آنلاین محصولات ویترین طلا و جواهرفروشان سراسر کشور می باشد. شما می توانید با مراجعه به صفحه ویترین آنلاین طلافروشان، محصولاتی را که برچسب "آنلاین بخرید" دارند را مشاهده کرده و به صورت آنلاین خرید خود را انجام دهید. همچنین می توانید سایر محصولات را بررسی و مقایسه کرده و بعد از انتخاب محصول از طریق چت و یا تماس تلفنی با طلافروش ارتباط برقرار کنید و به صورت حضوری خرید نمایید.

چگونه به سایت بازار طلا اطمینان کنم؟

بازار طلا بستری برای بررسی، تحقیق و مشاهده و همچنین خرید آنلاین محصولات ویترین طلافروشان سراسر ایران می باشد. ضمن اینکه بازار طلا دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صمت می باشد.

چگونه در سایت بازار طلا ثبت نام کنم؟

جهت ثبت نام در سایت بازار طلا می توانید در نوار بالای سایت بر روی آیکون آدمک کلیک کنید و سپس شماره موبایل خود را وارد کرده و بعد از آن کد ارسالی را در بخش مربوطه وارد کنید و ثبت نام خود را کامل نمایید. همچنین می توانید از لینک زیر نیز ثبت نام خود را انجام دهید.

چه افرادی می توانند در سایت بازار طلا فعالیت کنند؟

کاربران سایت بازار طلا شامل : بنکداران، طلافروشان، طلاسازان، کیفی ها و کاربران عمومی می باشند

بنکداران: نحوه فعالیت بنکداران به صورت واسطه می باشد. این افراد با طلاسازان و کیفی ها در ارتباط بوده و سفارش خود را به آنها داده و محصولاتشان را در ویترین آنلاین در معرض نمایش طلافروشان قرار می دهند.

طلافروشان: این دسته از افراد محصولات خود را از بنکداران و کیفی ها تهیه می کنند و در معرض دید عموم مردم قرار می دهند.

طلاسازان: محصولات تولیدی خود را در معرض دید بنکداران قرار می دهند.

کیفی ها: محصولات خود را از بنکداران تهیه کرده و در معرض دید سایر بنکداران و همچنین طلافروشان قرار می دهند.

کاربران عمومی: افرادی که می توانند در سایت ثبت نام کرده و محصولات ویترین طلافروشان سراسر کشور را مشاهده کرده و آنلاین خرید کنند. همچنین می توانند از طریق چت آنلاین و یا تماس تلفنی با طلافروش ارتباط برقرار کرده و نسبت به خرید حضوری اقدام کنند.

آیا قیمت ها در سایت بازارطلا به روز هستند؟

قیمت تمامی محصولات سایت بر اساس قیمت لحظه ای طلا محاسبه شده و در سایت درج می شود.

نحوه محاسبه قیمت محصولات سایت بازار طلا به چه صورت است؟

نحوه محاسبه قیمت طلا با فرمول مقابل می باشد. قیمت یک گرم طلا + اجرت هرگرم + 7 درصد سود فروشنده + مبلغ مشمول مالیات * وزن طلا = قیمت نهایی طلا . جهت اطلاع بیشتر از نحوه محاسبه قیمت به صفحه زیر مراجعه نمایید.

آیا وزن و قیمت محصولات به صورت دقیق محاسبه شده است؟

وزن و قیمت تمامی محصولات موجود در سایت بازار طلا به صورت تقریبی می باشد. برای اطلاع دقیق از وزن و قیمت میتوانید از طریق چت و یا تماس تلفنی با طلافروش ارتباط برقرار کنید.

چگونه می توانم به طلافروشی های حاضر در سایت بازار طلا اطمینان کنم؟

کلیه طلافروشی های موجود در سایت بازار طلا دارای جواز کسب از اتحادیه طلافروشان هستند و موظفند در هنگام ثبت نام، تصویر کارت ملی و جواز کسب خود را در سایت بارگذاری کنند.

آیا امکان ویرایش اطلاعات بعد از ثبت نام وجود دارد؟

بله. شما می توانید اطلاعات و همچنین عکس پروفایل خود را بعد از ثبت نام ویرایش نمایید

آیا عموم مردم می توانند طلاهای خود را جهت فروش در سایت قرار دهند؟

این امکان در حال حاضر فقط برای کاربران طلافروش، بنکداران، طلاسازان و کیفی ها وجود دارد و به زودی برای سایران کاربران عمومی سایت نیز فعال خواهد شد.

سوالات بنکداران

چرا بنکداران باید در سایت بازار طلا ثبت نام کنند؟

معایب فعالیت بنکداران در بازار سنتی و قدیمی

1.محدودیت مکان بنکداری از نظر متراژ و موقعیت جغرافیایی: متاسفانه به دلیل محدودیت های فیزیکی در بازارهای طلا معمولا بنکداری های طلا از فضای کوچکی برخوردار هستند و این مسئله باعث ایجاد محدودیت های زیادی برای بنکداران شده است.

2.خواب سرمایه و مدل های فروش نرفته: یکی از دغدغه های بنکداران، خواب سرمایه و مدل های فروش نرفته آنها در ویترین است که این مسئله باعث می شود سرمایه و طلایشان در ویترین راکد بماند و یا مجبور می شوند کارهای فروش نرفته را مرجوع کنند.

3.بازاریابی محدود محصولات بنکداری به روش سنتی: یکی از مشکلات بنکداران در بازار سنتی بازاریابی محصولات است.چون مدل های بنکداران فقط در ویترین نمایش داده می شود و مشتریان برای مشاهده محصولات، مجبور هستند به صورت حضوری به بنکداری مراجعه کنند.

4.پیچیدگی پاسخگویی به مشتریان حاضر در بنکداری: یکی از معضلات بنکداران، رسیدگی همزمان به حساب های مشتریان حاضر در بنکداری است که پیچیدگی این مسئله باعث ایجاد خطاهایی در بین بنکدار و مشتری می شود.

5.ارسال سفارش غلط برای تولیدکنندگان طلا: یکی از مشکلات بین بنکداران و مشتریان، ارسال و تحویل لیست سفارشات غلط است. که این مسئله معضلاتی را برای فعالان حاضر در بازار سنتی ایجاد کرده است.

6.جذب محدود مشتری در بازار سنتی: در بازار سنتی بنکداران محترم برای جذب مشتری جدید، معمولا باید منتظر شوند تا مشتریان جدید وارد بنکداری شوند و با آنها ارتباط برقرار کنند.

7.نمایش محصولات بنکداری به مشتریان محدود: در بازار سنتی محصولات بنکداران فقط به مشتریانی که به بنکداری مراجعه می کنند نمایش داده می شود.

8.کپی از مدل های موجود در ویترین بنکداری: یکی از معضلات بنکداران در بازار سنتی، کپی از مدل هایی است که در ویترین قرار داده اند.

مزایای فعالیت بنکداران در سایت بازار طلا به روش هوشمند و مدرن

1.عدم محدودیت مکانی: بنکداران محترم با ایجاد صفحه اختصاصی خود در سایت بازار طلا و استفاده از سامانه هوشمند سایت، دیگر نباید نگران مکان بنکداری خود باشند، همچنین می توانند تمام فعالیت بنکداری خود را از یک دفتر کاری با متراژی بزرگتر و موقعیت جغرافیایی بهتر اداره کنند و به سادگی و آرامش به سفارشات و مشتریان رسیدگی کنند.

2.مدیریت هوشمند سرمایه بنکداری: بنکداران گرامی با قرار دادن تصاویر محصولات خود در سایت بازار طلا و نمایش آنها به مشتریانشان، دیگر لازم نیست نگران خواب سرمایه خود باشند، چون سرمایه خود را فقط صرف مدل هایی می کنند که از فروش آنها مطمئن هستند. باقی محصولات را در صورت گرفتن سفارش تهیه می کنند.

3.بازاریابی هوشمند محصولات بنکداری به روش هوشمند: گالری های طلا و جواهر، دیگر لازم نیست برای مشاهده مدل های جدید و ثبت سفارش به بنکداری ها مراجعه کنند.صاحبان گالری ها علاوه بر مشاهده محصولات در محل بنکداری، می توانند این محصولات را با مشخصات کامل بوسیله موبایل در سایت بازارطلا نیز مشاهده کنند و همچنین از جدیدترین محصولات بنکداری باخبر شوند و سپس برای ثبت سفارش به صورت آنلاین اقدام کنند.

4.پاسخگویی هوشمند به مشتریان: در سامانه هوشمند بازار طلا، دیگر لازم نیست مشتریان برای گرفتن طلا و سفارش در بنکداری منتظر بمانند، زمان تحویل طلا و سفارشات برای هر مشتری از طریق پیامک و همچنین پنل کاربری سایت ارسال می شود و مشتریان به صورت نوبتی برای تحویل طلا وارد بنکداری می شوند.به این ترتیب زمان پاسخگویی به هر مشتری مشخص شده و بنکداران محترم می توانند با آرامش به تمام کارها رسیدگی کنند.

5.سیستم ارسال هوشمند سفارش برای تولیدکنندگان: در سرویس هوشمند ارسال سفارش در سایت بازار طلا این معضل به کلی برطرف شده و هیچ سفارشی اشتباه ارسال نمی شود، چون لیست سفارشات همراه با تصویر و مشخصات به صورت کامل برای مشتری ارسال می شود.

6.جذب نامحدود مشتری در سایت بازار طلا: بنکداران عزیز در سایت بازار طلا بعد از ایجاد صفحه بنکداری خود، می توانند با تمام افراد و فروشگاه ها در حوزه طلافروشی، طلاسازی و کیفی که عضو سایت هستند ارتباط برقرار کرده و درخواست همکاری دهند و به صورت 24 ساعت و 7 روز هفته حتی روز های تعطیل با آنها در ارتباط باشند.

7.نمایش محصولات به تمام طلافروشان: در سامانه هوشمند سایت بازار طلا، محصولات ویترین بنکداران برای تمام طلافروشان در تمام شهرها نمایش داده می شود. به این ترتیب تعداد مشتریان افزایش یافته و سفارشات چند برابر خواهد شد.

8.امکان مخفی کردن مدل های ویژه: یکی از امکانات بی نظیر سایت بازار طلا، امکان فیلتر کردن محصولات به صورت ویژه و غیرقابل نمایش برای عموم است، به این گونه که هر مدلی را خواستند مخفی کنند و هر مدلی را خواستند تنها برای افراد منتخبی که خود تایید می نمایند قابل مشاهده باشد، به این ترتیب از کپی شدن محصولاتشان جلوگیری می شود.

نحوه ثبت نام بنکداران در سایت بازار طلا چگونه است؟

جهت ثبت نام در سایت بازار طلا می توانید در نوار بالای سایت بر روی آیکون آدمک کلیک کنید و سپس شماره موبایل خود را وارد کرده و بعد از آن کد ارسالی را در بخش مربوطه وارد کنید و ثبت نام خود را با ارسال تصویر جواز کسب، تصویر کارت ملی، بارگذاری لوگوی خود و مشخص نمودن موقعیت بر روی نقشه کامل نمایید. همچنین می توانید از لینک زیر نیز ثبت نام خود را انجام دهید.

بنکدار طلا چه کسی است؟

نحوه فعالیت بنکداران به صورت واسطه می باشد. این افراد با طلاسازان و کیفی ها در ارتباط بوده و سفارش خود را به آنها داده و محصولاتشان را در ویترین آنلاین در معرض نمایش طلافروشان قرار می دهند.

بنکداران طلا با کدام یک از کاربران سایت بازار طلا ارتباط دارند؟

این افراد با طلاسازان، طلافروشان و کیفی ها به صورت همزمان در ارتباط بوده و محصولات خود را از طلاسازان و کیفی ها تهیه کرده و در ویترین آنلاین در معرض نمایش طلافروشان قرار می دهند

آیا امکان وارد کردن محصول در سایت توسط بنکداران طلا وجود دارد؟

بله. بنکداران طلا می تواننند با مراجعه به صفحه پروفایل و گزینه افزودن محصول جدید، محصولات خود را در معرض دید طلافروشان قرار دهند.

فرمت مجاز برای وارد کردن عکس های محصولات چیست؟

فرمت های مجاز عبارتست از: jpg،png،webp.

سایز استاندارد عکس های محصولات باید چه اندازه ای باشد؟

سایز عکس محصولات بایستی 2000 پیکسل در 2000 پیکسل باشد.

آیا امکان عکاسی از محصولات ویترین من توسط سایت بازار طلا وجود دارد؟

بله. برای هماهنگی بیشتر در این زمینه با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا ساعت فعالیت بنکداران طلا در سایت محدود است؟

بنکداران طلا می توانند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فعالیت خود را در سایت پیگیری نمایند.

آیا بدون ارسال مدارک می توانم به عنوان بنکدار در سایت ثبت نام کنم؟

خیر. برای ثبت نام به عنوان بنکدار باید تصویر کارت ملی و جواز کسب خود را در سایت بارگذاری کنید.

برای جلوگیری از کپی شدن مدل های محصولاتم چه کاری می توانم انجام دهم؟

برای این منظور امکان فیلتر کردن و نمایش محصولات به افراد خاص در سایت فراهم شده است و بنکداران عزیز می توانند محصولات مورد نظر خود را فقط برای عده ای از مشتریان خاص خود نمایش دهند.

سوالات طلافروشان

چرا طلافروشان باید در سایت بازار طلا ثبت نام کنند؟

معایب فعالیت طلافروشان در بازار سنتی و قدیمی

1.مشتریان محدود: معمولا مشتریان یک طلافروشی را اهالی آن منطقه و یا در خوشبینانه ترین حالت اهالی همان استان، شامل می شود.

2.بازاریابی محدود محصولات ویترین به روش سنتی: چون محصولات طلافروشان فقط در ویترین نمایش داده می شود و مشتریان برای مشاهده محصولات، مجبور هستند به صورت حضوری به طلافروشی مراجعه کنند.

3.محدودیت ساعت کاری: در بازار سنتی طلافروشان عزیز فقط در زمان باز بودن گالری میتوانند به مشتریان خود خدمات ارائه کنند و فروش داشته باشند.

4.ارتباط محدود با بنکداران و کیفی ها برای جور کردن محصولات: در بازار سنتی معمولا پیدا کردن بنکدار و کیفی جدید برای جور کردن اجناس کار دشواری است، همچنین تنها راه ارتباط با آنها و مشاهده محصولات و سفارش اجناس،فقط به صورت حضوری است.

5.زمان بر بودن و اتلاف وقت برای جور کردن محصولات ویترین: در بازار سنتی برای مشاهده مدل های جدید بنکداران و کیفی ها، باید به صورت حضوری به بازار طلافروشان مراجعه کرده و در صورت موجود بودن محصول، سفارش خود را ثبت کنند، که این مسئله برای طلافروشان سایر استان ها بسیار زمان بر و دشوار است.

6.محاسبه قیمت محصولات برای هر مشتری: وقتی مشتری به طلافروشی مراجعه می کند، طلافروش باید قیمت روز طلا را همراه با اجرت و وزن آن محاسبه کرده و قیمت نهایی را به مشتری اعلام کند. این پروسه باید برای هر مشتری تکرار شود، که این عمل به دلیل نوسانات قیمت طلا کار خسته کننده ای است.

مزایای فعالیت طلافروشان در سایت بازار طلا به روش هوشمند و مدرن

1.مشتریان نامحدود از سراسر ایران: طلافروشان محترم اگر ویترین خود را در سایت بازار طلا ایجاد کنند می توانند محصولات ویترین خود را در معرض دید تمام مردم قرار دهند و مشتریانی به وسعت ایران داشته باشند.

2.بازاریابی هوشمند محصولات ویترین به روش آنلاین: خریداران طلا علاوه بر مشاهده محصولات در محل طلافروشی، می توانند محصولات آنها را همراه با مشخصات کامل بوسیله موبایل در سایت بازارطلا مشاهده کنند و همچنین از جدیدترین محصولات ویترین باخبر شوند و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند. همچنین می توانند با طلافروشان ارتباط برقرار کرده و برای خرید به صورت حضوری اقدام کنند.

3.نمایش محصولات و ارتباط با مشتریان به صورت 24 ساعته: در سایت بازار طلا، طلافروشان محدودیتی برای ارائه محصولات خود ندارند و می توانند به صورت 24 ساعته و در 7 روز هفته، حتی روزهای تعطیل ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنند و محصولات خود را در معرض دید خریداران طلا قرار دهند.

4.ارتباط هوشمند با بنکداران و کیفی ها برای جور کردن محصولات: در سایت بازار طلا، طلافروشان می توانند به سادگی به هر بنکدار و یا کیفی که مد نظر دارند درخواست همکاری بدهند و در صورت تایید از سمت مقابل، محصولات جدید آنها را مشاهده و به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنند.

5.صرفه جویی در زمان و هزینه به دلیل ارتباط آنلاین: در سایت بازار طلا، طلافروشان می توانند به سادگی تمام محصولات بنکداران و کیفی ها را به صورت آنلاین مشاهده کنند و همچنین از موجودی مدل ها با خبر شده و سفارش خود را ثبت کنند و در نهایت پس از آماده شدن سفارشات، به بنکداری مراجعه کرده و محصولات خود را دریافت کنند.

6.تغییر اتوماتیک قیمت ها با تغییر لحظه ای قیمت طلا: سامانه هوشمند سایت بازار طلا قیمت تمام محصولات طلافروشان را به صورت اتوماتیک محاسبه کرده و برای مشتری نمایش می دهد، فقط کافیست طلافروشان یک بار میزان اجرت و سود خود را برای هر محصول وارد کنند.

نحوه ثبت نام طلافروشان در سایت بازار طلا چگونه است؟

جهت ثبت نام در سایت بازار طلا می توانید در نوار بالای سایت بر روی آیکون آدمک کلیک کنید و سپس شماره موبایل خود را وارد کرده و بعد از آن کد ارسالی را در بخش مربوطه وارد کنید و ثبت نام خود را با ارسال تصویر جواز کسب، تصویر کارت ملی، بارگذاری لوگوی خود و مشخص نمودن موقعیت بر روی نقشه کامل نمایید. همچنین می توانید از لینک زیر نیز ثبت نام خود را انجام دهید.

طلافروشان با کدام یک از کاربران سایت بازار طلا ارتباط دارند؟

این افراد با بنکداران و کیفی ها به صورت همزمان در ارتباط بوده و محصولات خود را از بنکداران و کیفی ها تهیه کرده و در ویترین آنلاین خود در معرض نمایش عموم مردم قرار می دهند

آیا ساعت فعالیت طلافروشان در سایت محدود است؟

طلافروشان عزیز می توانند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فعالیت خود را در سایت پیگیری نمایند.

آیا بدون ارسال مدارک می توانم به عنوان طلافروش در سایت ثبت نام کنم؟

خیر. برای ثبت نام به عنوان طلافروش باید تصویر کارت ملی و جواز کسب خود را در سایت بارگذاری کنید.

به عنوان طلا فروش محصولاتم را برای چه کسانی می توانم نمایش دهم؟

طلافروشان عزیز میتوانند محصولات خود را در ویترین آنلاین و در معرض دید عموم مردم از سر تا سر کشور قرار دهند.

چگونه می توانم محصولات خود را در سایت قرار دهم؟

طلافروشان عزیز می تواننند با مراجعه به صفحه پروفایل و گزینه افزودن محصول جدید، محصولات خود را در سایت بازار طلا وارد کنند.

فرمت مجاز برای وارد کردن عکس های محصولات چیست؟

فرمت های مجاز عبارتست از: jpg،png،webp.

سایز استاندارد عکس های محصولات باید چه اندازه ای باشد؟

سایز عکس محصولات بایستی 2000 پیکسل در 2000 پیکسل باشد.

آیا امکان عکاسی از محصولات ویترین من توسط سایت بازار طلا وجود دارد؟

بله. برای هماهنگی بیشتر در این زمینه با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا محدودیتی در اضافه کردن محصولات هر طلافروش وجود دارد؟

خیر. طلافروشان می توانند بدون محدودیت و به تعداد نا محدود محصول را در سایت وارد کنند.

به عنوان طلا فروش محصولاتم را برای چه کسانی می توانم نمایش دهم؟

طلافروشان عزیز میتوانند محصولات خود را در ویترین آنلاین و در معرض دید عموم مردم از سر تا سر کشور قرار دهند.

سوالات طلاسازان

چرا طلاسازان باید در سایت بازار طلا ثبت نام کنند؟

معایب فعالیت طلاسازان در بازار سنتی و قدیمی

1.بازاریابی به روش قدیمی برای مدل های جدید: بازاریابی برای مدل های جدید در بازار سنتی کار بسیار دشواری است. به دلیل اینکه باید از هر نمونه، تعدادی را نزد بنکداران برده و نظر آنها را در مورد مدل های جدید جویا شد.

2.محدودیت در اضافه کردن مشتری بنکدار جدید: یکی از معضلات طلاسازان ارتباط گرفت با مشتریان جدید بنکدار است و تنها راه ایجاد این ارتباط، مراجعه حضوری طلاسازان به بنکداری است، که این کار برای اکثر طلاسازان کار دشواری است.

3.صرف هزینه و زمان بسیار برای گرفتن طلا و سفارش از بازار: یکی دیگر از مشکلات کارگاه های طلاسازی در بازار سنتی گرفتن سفارش و طلا از بازار است، که برای کارگاه های سایر استان ها این مشکل دو چندان می شود زیرا کلّی زمان و هزینه خود را صرف مراجعه به بازار می کنند، در صورتی که معلوم نیست برای آن روز سفارش و یا طلایی دریافت کنند.

4.ثبت سفارشات غلط از طرف مشتریان: یکی از مشکلات بین طلاسازان با مشتریان، تحویل لیست سفارشات غلط است، همچنین تداخل سفارشات مشتری با مشتریان دیگر، که این مسئله معضلاتی را برای کارگاه های طلاسازی فعال در بازار سنتی ایجاد کرده است.

5.کپی شدن مدل های طلاسازان: یکی دیگر از معضلات کارگاه های طلاسازی در بازار سنتی، کپی از مدل هایی است که در اختیار مشتریان قرار می دهند.

6.تبلیغ نامناسب برای مدل های جدید: در بازار سنتی و قدیمی کارخانه های طلاسازی برای تبلیغ مدل های جدید خود و برند سازی مجبور بودند هزینه بسیاز زیادی را بابت چاپ کاتالوگ و بروشور پرداخت کنند و آنها را بین بنکداران مد نظر خود پخش کنند.

مزایای فعالیت طلاسازان در بازار طلا به روش هوشمند و مدرن

1.بازاریابی مدرن و هوشمند برای محصولات: طلاسازان عزیز در سایت بازار طلا می توانند در مرحله اول تصویر مدل های مد نظر خود را برای مشتریانشان ارسال کنند، و در صورت تایید اولیه، می توانند نمونه ساخته شده آن مدل ها را برای هر بنکداری که تایید کرد ببرند تا تایدیه نهایی را بگیرند. به این ترتیب دیگر زمان و هزینه اضافی بابت بازاریابی برای مدل های جدید صرف نمی شود.

2.ارتباط نامحدود با تمام بنکداران: در سایت بازار طلا، همه کارگاه های طلاسازی کوچک وبزرگ، بدون مراجعه به بنکداری، می توانند به سادگی و به صورت آنلاین درخواست همکاری دهند و پس از تایید بنکدار مدل های خود را برای آنها ارسال کنند و کار خود را با آنها شروع کنند.

3.صرفه جویی در زمان و هزینه به دلیل ارتباط آنلاین: این مشکل در سایت بازار طلا رفع شده است زیرا بنکداران می توانند سفارشات خود را به صورت آنلاین برای طلاسازان ارسال کنند و همچنین زمان مراجعه طلاسازان برای گرفتن طلا را هم تعیین کنند، به این ترتیب دیگر طلاسازان زمان و هزینه اضافی بابت تهیه طلا و سفارش صرف نمی کنند.

4.سیستم تحویل سفارش هوشمند برای طلاسازان: در سرویس هوشمند ارسال و تحویل سفارش در سایت بازار طلا این معضل به کلی برطرف شده و هیچ سفارشی اشتباه ارسال نمی شود و همچنین تداخلی بین سفارشات ایجاد نمی شود ، چون لیست سفارشات همراه با تصویر و مشخصات به صورت کاملاً مجزا برای طلاسازان ارسال می شود.

5.امکان مخفی کردن مدل های ویژه: یکی از امکانات بی نظیر سایت بازار طلا، امکان فیلتر کردن محصولات به صورت ویژه و غیرقابل نمایش برای عموم است، به این گونه که هر مدلی را خواستند مخفی کنند و هر مدلی را خواستند تنها برای افراد منتخبی که خود تایید می نمایند قابل مشاهده باشد، به این ترتیب از کپی شدن محصولاتشان جلوگیری می شود.

6.امکان تبلیغ مدل های جدید در صفحه بنکداران: یکی دیگر از امکانات بی نظیر سایت بازار طلا، امکان تبلیغ برند کارگاه های بزرگ و کوچک و معرفی آنها به بنکداران است، به این ترتیب می توانند محصولات با کیفیت خود را در معرض نمایش بنکداران قرار داده و بر تعداد مشتریان خود بیافزایند.

نحوه ثبت نام طلاسازان در سایت بازار طلا چگونه است؟

جهت ثبت نام در سایت بازار طلا می توانید در نوار بالای سایت بر روی آیکون آدمک کلیک کنید و سپس شماره موبایل خود را وارد کرده و بعد از آن کد ارسالی را در بخش مربوطه وارد کنید و ثبت نام خود را با ارسال تصویر کارت ملی، درج کد اتحادیه و بارگذاری لوگوی خود کامل نمایید. همچنین می توانید از لینک زیر نیز ثبت نام خود را انجام دهید.

طلاساز چه کسی است؟

سازندگان طلا محصولات تولیدی خود را در معرض دید بنکداران قرار می دهند.

طلاسازان با کدام یک از کاربران سایت بازار طلا ارتباط دارند؟

این افراد با بنکداران در ارتباط بوده و محصولات خود را در ویترین آنلاین و در معرض نمایش بنکداران طلا قرار می دهند

آیا امکان وارد کردن محصول در سایت توسط طلاسازان وجود دارد؟

بله. طلاسازان می تواننند با مراجعه به صفحه پروفایل و گزینه افزودن محصول جدید، محصولات خود را در معرض دید بنکداران قرار دهند.

فرمت مجاز برای وارد کردن عکس های محصولات چیست؟

فرمت های مجاز عبارتست از: jpg،png،webp.

سایز استاندارد عکس های محصولات باید چه اندازه ای باشد؟

سایز عکس محصولات بایستی 2000 پیکسل در 2000 پیکسل باشد.

آیا امکان عکاسی از محصولات ویترین من توسط سایت بازار طلا وجود دارد؟

بله. برای هماهنگی بیشتر در این زمینه با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا ساعت فعالیت طلاسازان در سایت محدود است؟

طلاسازان می توانند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فعالیت خود را در سایت پیگیری نمایند.

آیا بدون جواز کسب می توانم به عنوان طلاساز در سایت ثبت نام کنم؟

بله. برای ثبت نام به عنوان طلاساز نیازی به جواز کسب نیست ولی باید دارای کد اتحادیه باشید.

برای جلوگیری از کپی شدن مدل های محصولاتم چه کاری می توانم انجام دهم؟

برای این منظور امکان فیلتر کردن و نمایش محصولات به افراد خاص در سایت فراهم شده است و طلاسازان عزیز می توانند محصولات مورد نظر خود را فقط برای عده ای از مشتریان خاص خود نمایش دهند.

آیا محدودیتی در اضافه کردن محصولات هر طلاساز وجود دارد؟

خیر. طلاسازان می توانند بدون محدودیت و به تعداد نامحدود محصول را در سایت وارد کنند.

سوالات کیفی ها

چرا کیفی ها باید در سایت بازار طلا ثبت نام کنند؟

معایب فعالیت کیفی طلا در بازار سنتی و قدیمی

1.امنیت پایین هنگام حمل طلا: یکی از مشکلات کیفی های طلا، حمل محصولاتشان هنگام بازاریابی است، به دلیل اینکه باید برای نمایش محصولات به مشتریان نمونه کار ارائه دهند و کلی طلا را از یک طلافروشی به طلافروشی دیگر حمل کنند، که این کار، بسیار خطرناک است.

2.خواب سرمایه طلا در بازار سنتی: کیفی های طلا برای فعالیت در بازار سنتی بخشی از سرمایه خود را باید برای تهیه مدل های جدید کنار بگذارند تا آنها را در اختیار طلافروشان یا بنکداران قرار دهند و این مسئله باعث خواب سرمایه شان و عدم گردش طلایی می شود.

3.نداشتن ویترین برای نمایش محصولات: یکی از معایب شغل کیفی طلا، نداشتن ویترین اختصاصی برای نمایش محصولاتشان است و این مسئله باعث شده، نتوانند بازاریابی درستی برای محصولات خود انجام دهند.

مزایای فعالیت کیفی طلا در سایت بازار طلا به روش هوشمند و مدرن

1.امنیت بیشتر به دلیل بازاریابی هوشمند: کیفی های محترم با ثبت نام در سایت بازار طلا و ایجاد صفحه اختصاصی خود، می توانند تصاویر و مشخصات تمام محصولات خود را در سایت قرار دهند و هنگام بازاریابی و گرفتن سفارش، از آن تصاویر استفاده کنند. به این ترتیب دیگر لازم نیست کلی طلا با خود حمل کنند و فقط با یک موبایل و یا تبلت می توانند برای محصولات خود بازاریابی کنند.

2.استفاده صحیح و هوشمند از سرمایه طلا: در سامانه هوشمند سایت بازار طلا دیگر لازم نیست کیفی ها سرمایه خود را برای تهیه مدل های جدید صرف کنند، چون می توانند تصاویر محصولات خود را به مشتریان عرضه کنند. همچنین به دلیل داشتن دسترسی به محصولات بنکداران، می توانند به جز فروش محصولات صفحه خود، محصولات سایر بنکداران را نیز به مشتریان نشان دهند و از آنها سفارش بگیرند، به این صورت خواب سرمایه کمتری را تجربه خواهند کرد.

3.ویترین اختصاصی همراه در سایت بازار طلا: کیفی های طلا با ثبت نام در سایت بازار طلا و ایجاد صفحه اختصاصی خود و وارد کردن مدل های دلخواه، می توانند ویترینی به بزرگی یک طلافروشی داشته باشند. به این ترتیب دیگر دغدغه ای برای نمایش محصولات خود به مشتریانشان ندارند و می تواند ویترین اختصاصی خود را همیشه همراه خود داشته باشند.

نحوه ثبت نام کیفی ها در سایت بازار طلا چگونه است؟

جهت ثبت نام در سایت بازار طلا می توانید در نوار بالای سایت بر روی آیکون آدمک کلیک کنید و سپس شماره موبایل خود را وارد کرده و بعد از آن کد ارسالی را در بخش مربوطه وارد کنید و ثبت نام خود را با ارسال تصویر کارت ملی، تصویر جواز کیفی و بارگذاری لوگوی خود کامل نمایید. همچنین می توانید از لینک زیر نیز ثبت نام خود را انجام دهید.

کیفی طلا چه کسی است؟

محصولات خود را از بنکداران تهیه کرده و در معرض دید سایر بنکداران و همچنین طلافروشان قرار می دهند

کیفی ها با کدام یک از کاربران سایت بازار طلا ارتباط دارند؟

این افراد با بنکداران و طلافروشان در ارتباط بوده و محصولات خود را در ویترین آنلاین و در معرض نمایش سایر بنکداران و طلافروشان قرار می دهند

آیا امکان وارد کردن محصول در سایت توسط کیفی ها وجود دارد؟

بله. کیفی ها می تواننند با مراجعه به صفحه پروفایل و گزینه افزودن محصول جدید، محصولات خود را در معرض دید بنکداران و طلافروشان قرار دهند.

فرمت مجاز برای وارد کردن عکس های محصولات چیست؟

فرمت های مجاز عبارتست از: jpg،png،webp.

سایز استاندارد عکس های محصولات باید چه اندازه ای باشد؟

سایز عکس محصولات بایستی 2000 پیکسل در 2000 پیکسل باشد.

آیا امکان عکاسی از محصولات ویترین من توسط سایت بازار طلا وجود دارد؟

بله. برای هماهنگی بیشتر در این زمینه با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

آیا ساعت فعالیت کیفی ها در سایت محدود است؟

کیفی ها می توانند به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته فعالیت خود را در سایت پیگیری نمایند.

آیا بدون جواز کیفی می توانم به عنوان کیفی در سایت ثبت نام کنم؟

خیر. برای ثبت نام به عنوان کیفی بایستی تصویر جواز کیفی خود را در سایت بارگذاری نمایید.

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00