قوانین عمومی سایت

سایت بازار طلا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. کلیه کاربران سایت بازار طلا می بایست قبل از ثبت نام، قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه کنند. بدیهی است تمامی فعالیت های کاربران در سایت و همچنین انجام فرایند خرید طلا به منزله پذیرفتن قوانین و سیاست های سایت بازار طلا می باشد. کلیه اشخاصی که جهت فعالیت و خرید طلا اقدام به ثبت نام در سایت می نمایند کاربران عمومی بازار طلا نامیده می شوند.

ثبت سفارش

کاربران سایت بازار طلا می توانند به صورت 24 ساعته و در 7 روزه هفته نسبت به ثبت سفارشات اقدام کنند. برای خرید آنلاین طلا ابتدا کالای مورد نظر را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت و مبلغ مشخص شده به عنوان بیعانه را پرداخت می کنند. در این مرحله تامین کالا توسط فروشندگان حاضر در سایت بازار طلا انجام خواهد شد که این فرایند ممکن است از 1 تا 24 ساعت به طول بیانجامد. پس از آماده شدن محصول، لینک پرداخت مبلغ باقی مانده برای کاربر از طریق پیامک و بخش چت آنلاین در سایت ارسال خواهد شد. مبلغ نهایی سفارش در هنگام پرداخت فاکتور محصول مشخص خواهد شد.

نکته: بدیهی است قیمت نهایی کالا، بر اساس قیمت لحظه ای طلا در هنگام پرداخت محاسبه خواهد شد. یعنی هر گونه تغییرات قیمت طلا اعم از کاهش و یا افزایش آن در هنگام پرداخت نهایی نسبت به زمان ثبت سفارش محاسبه خواهد شد.

روش های پرداخت

برای پرداخت مبلغ محصول خریداری شده می توانید از طریق درگاه بانکی سایت بازار طلا اقدام نمایید.

روش های ارسال

ارسال محصولات بازار طلا در تهران توسط پیک فروشندگان طلا و یا پست انجام خواهد شد. همچنین ارسال به شهرستان نیز توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.

هزینه ارسال

هزینه ارسال محصولات در سایت بازار طلا رایگان می باشد.

مدت زمان تحویل کالا

تحویل کالا بعد از آماده سازی محصول توسط فروشنده و همچنین پرداخت مبلغ نهایی در شهر تهران از 1 تا 24 ساعت کاری انجام خواهد شد. ارسال محصولات به کلیه شهرستان های کشور نیز بین 48 تا 72 ساعت کاری انجام می شود.

نکته: در صورت عدم تامین کالا در مدت زمان معین، ارسال کالا تا 14 روز کاری نیز به طول خواهد انجامید.

 

شرایط مرجوعی کالا و استرداد وجه

کلیه کالاهای موجود در سایت بازار طلا دارای ضمانت تعویض 5 روزه و استرداد 1 روزه با شرایط زیر می باشند.( به شرط خارج نشدن از پلمب سلفونی)

1.وجود ایراد فنی

در صورت وجود هر گونه شکستگی و ایرادات ظاهری و فنی محصول، فروشنده تا 5 روز کاری نسبت به تعویض کالا اقدام خواهد کرد. چنانچه محصول خریداری شده در فروشگاه موجود نباشد، مشتری می تواند تقاضای کالای مشابه کرده و یا درخواست عودت وجه خود را در سایت ثبت نماید.

شرایط :

  • تمام محصولات بصورت پلمب شده ارسال و تحویل خریدار میگردد، لطفا قبل از باز کردن پلمب، محصول را با دقت بازبینی کنید.
  • مشتریان گرامی باید ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت محصول، ایراد فنی را از طریق ارسال پیام در بخش چت آنلاین و یا تماس تلفنی به فروشنده محصول اعلام نمایند. در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با فروشنده، می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
  • مشتری محترم موظف است در صورت مشاهده هر گونه ایرادات فنی و ظاهری در محصول قبل از فرایند عودت کالا، تصویر آن را از طریق چت آنلاین برای فروشنده ارسال کند.
  • مشکلات و ایرادات اعلام شده از سوی مشتری باید مورد تایید کارشناسان فنی فروشگاهی که محصول از آن خریداری شده قرار بگیرد .
  • ایرادات نباید به واسطه استفاده نادرست از محصول توسط مشتری به وجود آمده باشد.
  • در صورتی که ایرادات ذکر شده توسط مشتری به تایید کارشناسان فنی فروشگاه نرسد، هزینه ای متوجه مشتری نخواهد بود و فرایند عودت و ارسال مجدد محصول رایگان می باشد.

2.عدم مطابقت محصول یا انصراف از خرید

کلیه محصولات بازار طلا، قبل از ارسال در چندین مرحله بررسی شده و با دقت بسیار بالا بسته بندی می شوند. تلاش مجموعه بازار طلا بر این است که کوچکترین مغایرتی در محصول ارسالی و سفارش داده شده از  طرف مشتری وجود نداشته باشد. در صورتی که محصول ارسالی با محصول سفارش داده شده از طرف مشتری مغایرت داشته باشد، مشتری باید نهایتا ظرف مدت 24 ساعت ابتدا تصویر محصول را از طریق چت آنلاین برای فروشنده محصول ارسال کرده و پس از هماهنگی اقدام به عودت کالا نماید.

نکته: در صورت عدم عودت محصول در زمان های مشخص شده توسط مشتری، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده فروشنده و همچنین بازار طلا نمی باشد.

نکته: خرید از سایت بازار طلا توسط کاربران گرامی به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و مقرارت بازار طلا می باشد و کاربران حق هیچ گونه ادعای خارج از موارد ذکر شده را ندارند.

نکته: در صورت خطا در محاسبه قیمت محصولات و یا قیمت نهایی خرید حق لغو سفارش برای سایت بازار طلا، فروشنده کالا و همچنین کاربران گرامی محفوظ می باشد.

نکته: کلیه واریزی ها از طرف سایت بازار طلا طی 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده از طرف کاربر انجام خواهد شد و سایت بازار طلا مسئولیتی خارج از چارچوب اعلام شده نخواهد داشت.

نظرات

captcha Refresh
علیرضا پوشه
۱۴۰۱/۱۲/۰۴۰۰
پاسخسلام
اگر قرار بر محاسبه در پرداخت نهایی باشه.اصلا این سایت استفاده به عنوان فروشگاه آنلاین نداره.
پشتیبانی
۱۴۰۱/۱۲/۰۶۰۰

دوست گرامی به دلیل نوسان قیمت طلا، متفاوت بودن وزن محصولات و ناموجودی اجناس ، ما در مرحله اول از شما بیعانه دریافت میکنیم و محصول شما را از تولید کننده تهیه میکنیم، پس از آن لینک پرداخت نهایی برای شما sms خواهد شد. روش کار فروشگاه اینترنتی طلا با باقی فروشگاههای اینترنتی متفاوته و شرایط خاص خودش رو داره. (نمیشه طلا را مثل باقی اجناس فروخت)

صفیه حسینی بهنام
۱۴۰۱/۱۱/۲۷۰۰
پاسخسلام
مگه محصولی که سفارش میدهیم با قیمت مشخص در زمان ارسال با همان قبمت نمی فرستین؟
پشتیبانی
۱۴۰۱/۱۱/۲۹۰۰

سلام، وقت بخیر

خرید آنلاین در سایت بازار طلا به این صورت است که شما باید اول بیعانه را پرداخت کنید تا محصول مورد نظر برای شما رزرو شود.
سپس محصول شما از بازار تهیه می شود و پس از آن وزن دقیق محصول مشخص شده و لینک پرداخت نهایی برای شما ارسال میشود و شما میتوانید پرداخت نهایی را انجام دهید. در لحظه پرداخت نهایی قمت طلا براساس همان زمان محاسبه و فاکتور می شود.

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00