قوانین عمومی سایت

سایت بازار طلا تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران و همچنین قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد. کلیه کاربران سایت بازار طلا می بایست قبل از ثبت نام، قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه کنند. بدیهی است تمامی فعالیت های کاربران در سایت و همچنین انجام فرایند خرید طلا به منزله پذیرفتن قوانین و سیاست های سایت بازار طلا می باشد. کلیه اشخاصی که جهت فعالیت و خرید طلا اقدام به ثبت نام در سایت می نمایند کاربران عمومی بازار طلا نامیده می شوند.

ثبت سفارش

کاربران سایت بازار طلا می توانند به صورت 24 ساعته و در 7 روزه هفته نسبت به ثبت سفارشات اقدام کنند. برای خرید آنلاین طلا ابتدا کالای مورد نظر را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت و مبلغ مشخص شده به عنوان بیعانه را پرداخت می کنند. در این مرحله تامین کالا توسط فروشندگان حاضر در سایت بازار طلا انجام خواهد شد که این فرایند ممکن است از 1 تا 24 ساعت به طول بیانجامد. پس از آماده شدن محصول، لینک پرداخت مبلغ باقی مانده برای کاربر از طریق پیامک و بخش چت آنلاین در سایت ارسال خواهد شد. مبلغ نهایی سفارش در هنگام پرداخت فاکتور محصول مشخص خواهد شد.

نکته: بدیهی است قیمت نهایی کالا، بر اساس قیمت لحظه ای طلا در هنگام پرداخت محاسبه خواهد شد. یعنی هر گونه تغییرات قیمت طلا اعم از کاهش و یا افزایش آن در هنگام پرداخت نهایی نسبت به زمان ثبت سفارش محاسبه خواهد شد.

روش های پرداخت

برای پرداخت مبلغ محصول خریداری شده می توانید از طریق درگاه بانکی سایت بازار طلا اقدام نمایید.

روش های ارسال

ارسال محصولات بازار طلا در تهران توسط پیک فروشندگان طلا، تیپاکس و یا پست انجام خواهد شد. همچنین ارسال به شهرستان نیز توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس و یا ترمینال های معتبر باربری انجام می شود.

هزینه ارسال

هزینه ارسال محصولات در سایت بازار طلا رایگان می باشد.

مدت زمان تحویل کالا

تحویل کالا بعد از آماده سازی محصول توسط فروشنده و همچنین پرداخت مبلغ نهایی در شهر تهران از 1 تا 24 ساعت کاری انجام خواهد شد. ارسال محصولات به کلیه شهرستان های کشور نیز بین 48 تا 72 ساعت کاری انجام می شود.

نکته: در صورت عدم تامین کالا در مدت زمان معین، ارسال کالا تا 14 روز کاری نیز به طول خواهد انجامید.

 

شرایط مرجوعی کالا و استرداد وجه

کلیه کالاهای موجود در سایت بازار طلا دارای ضمانت تعویض 5 روزه و استرداد 1 روزه با شرایط زیر می باشند.( به شرط خارج نشدن از پلمب سلفونی)

1.وجود ایراد فنی

در صورت وجود هر گونه شکستگی و ایرادات ظاهری و فنی محصول، فروشنده تا 5 روز کاری نسبت به تعویض کالا اقدام خواهد کرد. چنانچه محصول خریداری شده در فروشگاه موجود نباشد، مشتری می تواند تقاضای کالای مشابه کرده و یا درخواست عودت وجه خود را در سایت ثبت نماید.

شرایط :

  • تمام محصولات بصورت پلمب شده ارسال و تحویل خریدار میگردد، لطفا قبل از باز کردن پلمب، محصول را با دقت بازبینی کنید.
  • مشتریان گرامی باید ظرف مدت 24 ساعت پس از دریافت محصول، ایراد فنی را از طریق ارسال پیام در بخش چت آنلاین و یا تماس تلفنی به فروشنده محصول اعلام نمایند. در صورت بروز هرگونه مشکل در ارتباط با فروشنده، می توانید با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.
  • مشتری محترم موظف است در صورت مشاهده هر گونه ایرادات فنی و ظاهری در محصول قبل از فرایند عودت کالا، تصویر آن را از طریق چت آنلاین برای فروشنده ارسال کند.
  • مشکلات و ایرادات اعلام شده از سوی مشتری باید مورد تایید کارشناسان فنی فروشگاهی که محصول از آن خریداری شده قرار بگیرد .
  • ایرادات نباید به واسطه استفاده نادرست از محصول توسط مشتری به وجود آمده باشد.
  • در صورتی که ایرادات ذکر شده توسط مشتری به تایید کارشناسان فنی فروشگاه نرسد، هزینه ای متوجه مشتری نخواهد بود و فرایند عودت و ارسال مجدد محصول رایگان می باشد.

2.عدم مطابقت محصول یا انصراف از خرید

کلیه محصولات بازار طلا، قبل از ارسال در چندین مرحله بررسی شده و با دقت بسیار بالا بسته بندی می شوند. تلاش مجموعه بازار طلا بر این است که کوچکترین مغایرتی در محصول ارسالی و سفارش داده شده از  طرف مشتری وجود نداشته باشد. در صورتی که محصول ارسالی با محصول سفارش داده شده از طرف مشتری مغایرت داشته باشد، مشتری باید نهایتا ظرف مدت 24 ساعت ابتدا تصویر محصول را از طریق چت آنلاین برای فروشنده محصول ارسال کرده و پس از هماهنگی اقدام به عودت کالا نماید.

نکته: در صورت عدم عودت محصول در زمان های مشخص شده توسط مشتری، هیچ گونه مسئولیتی بر عهده فروشنده و همچنین بازار طلا نمی باشد.

نکته: خرید از سایت بازار طلا توسط کاربران گرامی به منزله پذیرفتن تمامی قوانین و مقرارت بازار طلا می باشد و کاربران حق هیچ گونه ادعای خارج از موارد ذکر شده را ندارند.

نکته: در صورت خطا در محاسبه قیمت محصولات و یا قیمت نهایی خرید حق لغو سفارش برای سایت بازار طلا، فروشنده کالا و همچنین کاربران گرامی محفوظ می باشد.

نکته: کلیه واریزی ها از طرف سایت بازار طلا طی 72 ساعت کاری به حساب اعلام شده از طرف کاربر انجام خواهد شد و سایت بازار طلا مسئولیتی خارج از چارچوب اعلام شده نخواهد داشت.

نظرات

captcha
داود عبداللهی
۱۴۰۳/۰۲/۰۱۰۰
پاسخنحوه شارژ کیف پول چگونه است؟
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۲/۰۳۰۰

سلام وقت بخیر

لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه بفرمایید
https://bazaretala.com/melted-gold-bar

ابوالفضل بابامحمدی
۱۴۰۲/۱۲/۰۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
لطفاً در خصوص چگونگی سود آوری در خرید و فروش طلای آب شده راهنمایی کنید.
من تازه وارد شدم و اینکه خواستم برداشت وجه کنم میگه حداکتر برداشت 0 تومان می باشد.!!
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۲/۱۰۰۰

سلام وقت بخیر

توصیه ما خرید طلای آب شده جهت حفظ ارزش پول در بلندمدت هستش. برای اطلاعات بیشتر به صفحه خرید طلای آب شده مراجعه بفرمایید

مهدی حریزاوی
۱۴۰۲/۱۱/۲۶۰۰
پاسخبا سلام
من مایل به خرید طلای فیزیکی نیستم. مایلم فقط به صورت آنلاین معامله کنم شرایط این معامله را توضیح بفرمایید.
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۲۸۰۰

سلام وقت بخیر

لطفا برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه بفرمایید
https://bazaretala.com/melted-gold-bar

محمد طاهری
۱۴۰۲/۱۰/۱۳۰۰
پاسخسلام و با احترام
خرید یا فروش طلای آب شده مالیات دارد؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۴۰۰

سلام جناب طاهری عزیز وقت بخیر

طلای آب شده شامل مالیات نمیشه

محمد علی فرح زاد
۱۴۰۲/۰۹/۱۳۰۰
پاسخسلام خرید و فروش طلا آب شده مالیات هم دارد
اگر بله چه قدر
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۱۴۰۰

سلام وقت بخیر

خیر طلای آب شده شامل مالیات نمیشه

غلامرضا قاسمی
۱۴۰۲/۰۸/۰۷۰۰
پاسخسلام ببخشین سود دودرصد من میشه 50تومن باحساب شما 89تومن یا من اشتباه محاسبه میکنم یا بالی دو درصده
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۰۷۰۰

سلام روز بخیر

2 درصد سود ما روی قیمت تابلو هستش. می تونید قیمت تابلو رو داخل صفحه هر محصول مشاهده بفرمایید

غلامرضا قاسمی
۱۴۰۲/۰۸/۰۴۰۰
پاسخسلام خدمت شما
طلای اب شده اگه بخریم چند درصد سود شما میشه اگه دودرصد محاسبه میشه در تابلو خرید بیشتره
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۰۶۰۰

سلام روز بخیر
سود ما حدود 2 درصد روی هر گرم بر حسب قیمت تابلوی طلافروشان هست

اسدالله ایرانشاهی
۱۴۰۲/۰۶/۱۲۰۰
پاسخایا کلاسهای اموزش و نحوخرید را در سایت جهت مبتدیهای تازه وارد داریدلطفا راههای دسترسی به اموزش و بهتر فغالیت کردن را برایمان اعلام بف رمایید
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۶/۱۲۰۱

سلام خدمت شما
هدف از ایجاد سامانه خرید و فروش طلای آب شده، حفظ ارزش پول نقدی شما در بلند مدت است و توصیه نمیکنیم در سامانه نوسان بگیرید، چون نوسان بازار طلا در روز خیلی زیاد نیست و متضرر می شوید

عبدالسلیم خواجی
۱۴۰۲/۰۵/۱۸۰۰
پاسخسلام
چطور میتونیم یاد بگیریم چگونه تحلیل کنیم و درضمن تو قیمت هایی که در قسمت خرید فروش طلایی آب شده قیمت خرید مشتری بالاتر از فروشش هست یعنی وقتی من بخوام طلای اب شدی که خرید کردم رو بخوام بفروشم ازم از قیمت خرید مشتری که همون لحظه هست حدود 80 هزار تومان ارزان تر میخرن
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۱۹۰۰

سلام وقت بخیر

کلیه قیمت های خرید و فروش طلای آب شده در سایت بر مبنای قیمت های بازار هستش و میزان سود سایت بازار طلا هم مقدار ناچیزی روی هر گرم طلاست. با توجه به اینکه کاربران با کمترین مبلغ هم امکان خرید طلا دارند و تبدیل این مبلغ به طلا کار دشواری هست و ممکنه 1 روز زمان ببره و نوسان قیمت هم بالاست ما ناچاریم این اختلاف قیمت رو حفظ کنیم تا بتونیم به مشتریان این امکان رو بدیم که با کمترین مبلغ هم بتونن طلا رو خریداری کنند.

پویا قوی دست
۱۴۰۲/۰۵/۰۳۰۰
پاسخسلام 😊
اگر امکان داره در مورد سکه هایی که به عناوین مختلف مثل گرمی با اوزان متفاوت که در اشکال و نام های مختلف عرضه میشوند هم توضیحاتی داشته باشید
بسیار متشکرم از پاسخ‌گویی تون.
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۰۳۰۰

سلام وقت بخیر
سایت بازار طلا خرید و فروش سکه رو انجام نمیده

پویا قوی دست
۱۴۰۲/۰۵/۰۳۰۰
پاسخسلام و عرض ادب.
طراحی سایت در بیشتر زمینه ها، خصوصن مینیمال بودن و پرهیز از شلوغ کاری های طراحی
و ارتباط اولیه با مخاطب کاملن موفق هست و تبریک میگم و امید که به ایده‌آل شدن هر روز نزدیک‌تر بشید.
تنها چیزی که متوجه شدم نقطه ی ابهام و ایجاد دافعه برای مراجعین هست، نوع معامله ی آنلاین و چند مرحله بودن پرداخت و قیمتی که به وقت انتخاب و خرید، همان قیمتی نخواهد بود که در زمان تحویل پرداخت میشه... از نظری حق دارید چون نخواستید ریسک فروش لحظه ای و دپویِ حداقل یک مجموعه از محصولات رو داشته باشید که امکان فروش به قیمت اعلام شده رو داشته باشید. طبیعیه که برای شما مقدور نیست لیست محصولات زیادی رو در اختیار داشته باشید که اگر اینطور بود، هم کالا رو به قیمت روز میفروختید، و هم شاعبه ی اون مدت بین خرید تا تحویل و افزایش مبلغ اولیه پیش نمیومد و یک خرید و فروش بینظیر انجام میشد که در اون زمان قطعن در بین فروشندگان آنلاین، یک سر و گردن از همه بالا تر میبودید. هنوز هم فکر میکنم اگر دست کم ریسک دپو کردن یک لیست محدود از محصولات و فروش به همان قیمتی که متقاضی هنگام خرید مشاهده کرده تا زمان تحویل انجام بگیره. و برای متصل شدن به دریای فروشندگان، همین منوال رو در کنارش داشته باشید. ضمنن در قوانین فروشتون چند مورد فسخ کمی ناعادلانه به نظر میرسه به نظر بنده. در کل عالی هستید و موفق باشید.
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۵/۰۳۰۰

سلام وقت بخیر
ممنون از نگاه حرفه ای و بررسی تخصصی شما دوست عزیز. از داشتن کاربران خوبی مثل شما خوشحالیم

در خصوص طلای آب شده تمامی خرید و فروش ها به صورت فیزیکی انجام میشه و طلای خریداری شده توسط مشتری همون روز به صورت فیزیکی تهیه میشه و نزد سایت بازار طلا محفوظ هستش و قیمت در هنگام خرید مشخص میشه. در خصوص خرید مصنوعات طلا با توجه به اینکه محصولات به صورت فیزیکی موجود نیستند و وزن ها به صورت حدودی مشخص شده در نتیجه بعد از پرداخت بیعانه توسط مشتری و تهیه محصول توسط فروشنده وزن دقیق مشخص میشه و قیمت نهایی کالا در همون لحظه مشخص میشه و راه دیگه ای برای این کار وجود نداره

علی محمد زارع هرفته
۱۴۰۲/۰۴/۱۸۰۰
پاسخسلام
آیا نحوه طلای آب شده هم مانند سفارش داددن طلای ساخته شده می باشد و یا بصورت لحظه ای معامله میشود و قیمت نهایی هم مشخص است؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۴/۱۸۰۰

سلام

خرید طلا در سامانه با مبلغی که در قسمت خرید طلا از ما و فروش طلا به ما انجام می شود و کاملا مشخص است.

مبلغ دیگری از مشتری دریافت نمی شود.

دلاور عظیمی آبی بیگلو
۱۴۰۲/۰۳/۲۹۰۰
پاسخسلام، اینکه میگید قیمت لحظه ای حشاب میکنیم پس اگر ارزان شود و قیمتش پایین بیاد هم نیایید بگید که طلارو چندی پیش خریدی قبول نیستش
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۳۰۰۱

سلام

اگر کاربر سایت باشید حتما متوجه شدید که قیمت های سایت بازار طلا لحظه ای بالا و پایین می شود و برای ما فرقی نمی کند قیمت طلا بالا و یا پایین رفته باشد. به هر قیمتی باشد با همان قیمت معامله می کنیم.

توران حیدری
۱۴۰۲/۰۳/۲۳۰۰
پاسخطلای آب شده یعنی چی
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۲۳۰۰

سلام

طلای خام که هنوز تبدیل به زیورآلات نشده را طلای آب شده می گویند

حُسن خرید این طلا نسبت به طلای دست دوم و نو این است که خرید طلای آب شده نه مالیات دارد و نه اجرت

ابوالفضل اسلامی
۱۴۰۲/۰۳/۲۳۰۰
پاسخعالیه
اورینب مرادزاده
۱۴۰۲/۰۳/۱۵۰۰
پاسخشماره تماس هم میزارین برا ارتباط مستقیم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۱۶۰۰

سلام، لطفا سوالات خود را از طریق چت و یا تماس با پشتیبانی با ما درمیان بگذارید.

شماره پشتیبانی: 02133383996

علیرضا پوشه
۱۴۰۱/۱۲/۰۴۰۰
پاسخسلام
اگر قرار بر محاسبه در پرداخت نهایی باشه.اصلا این سایت استفاده به عنوان فروشگاه آنلاین نداره.
پشتیبانی
۱۴۰۱/۱۲/۰۶۰۰

دوست گرامی به دلیل نوسان قیمت طلا، متفاوت بودن وزن محصولات و ناموجودی اجناس ، ما در مرحله اول از شما بیعانه دریافت میکنیم و محصول شما را از تولید کننده تهیه میکنیم، پس از آن لینک پرداخت نهایی برای شما sms خواهد شد. روش کار فروشگاه اینترنتی طلا با باقی فروشگاههای اینترنتی متفاوته و شرایط خاص خودش رو داره. (نمیشه طلا را مثل باقی اجناس فروخت)

صفیه حسینی بهنام
۱۴۰۱/۱۱/۲۷۰۰
پاسخسلام
مگه محصولی که سفارش میدهیم با قیمت مشخص در زمان ارسال با همان قبمت نمی فرستین؟
پشتیبانی
۱۴۰۱/۱۱/۲۹۰۰

سلام، وقت بخیر

خرید آنلاین در سایت بازار طلا به این صورت است که شما باید اول بیعانه را پرداخت کنید تا محصول مورد نظر برای شما رزرو شود.
سپس محصول شما از بازار تهیه می شود و پس از آن وزن دقیق محصول مشخص شده و لینک پرداخت نهایی برای شما ارسال میشود و شما میتوانید پرداخت نهایی را انجام دهید. در لحظه پرداخت نهایی قمت طلا براساس همان زمان محاسبه و فاکتور می شود.

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00
بازار طلا

میخواهید از آخرین اخبار و تخفیف های بازار طلا باخبر شوید؟