خرید طلای آب شده با مجوز و فاکتور رسمی + راهنمای خرید آنلاین

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در ایران خرید طلای آب شده می باشد. در این مطلب سعی داریم توضیحات کاملی در خصوص نحوه روش خرید و همچنین مزیت های خرید طلای آب شده نسبت به سایر مصنوعات طلا ارائه دهیم. در ادامه با ما همراه باشید.

راهنمای خرید طلای آب شده از سایت بازار طلا

در حال حاضر برای خرید طلای آبشده بایستی با هماهنگی تلفنی و یا از طریق چت با پشتیبانی سایت اقدام نمایید. مراحل خرید طلای آبشده به شرح زیر می باشد.

نکته: به زودی در سایت بازار طلا امکان پس انداز و سرمایه گذاری طلا روزانه از 100 هزار تومان تا 100 میلیون تومان راه اندازی خواهد شد. کاربران گرامی می توانند سرمایه خود را به صورت کیف پول طلایی پس انداز کرده و هر زمان به سقف مشخص شده توسط سایت رسید، به قیمت روز طلا و به شکل طلای آب شده دریافت کنند.

1.هماهنگی و استعلام تلفنی

در مرحله اول شما باید به صورت تلفنی برای خرید با پشتیبانی سایت هماهنگ بفرمایید. در این مرحله شما سرمایه مد نظر جهت خرید طلای آب شده را مشخص کرده و به پشتیبانی سایت اطلاع می دهید. برای هماهنگی جهت خرید با شماره های 02133383996 و 09981229987 تماس حاصل نمایید.

2. ارسال شماره حساب به مشتری و واریز وجه

در مرحله بعد شماره حساب جهت واریز مبغ توسط مشتری از طرف پشتیبانی سایت بازار طلا برای شما ارسال می شود و سپس مبلغ مورد نظر توسط مشتری به حساب معرفی شده واریز می شود. بعد از انجام مراحل واریز وجه و جهت جلوگیری از هر گونه مشکلات احتمالی و امنیت بیشتر تصویر فیش واریزی و همچنین تصویر کارت ملی صاحب حسابی که وجه از آن حساب به حساب معرفی شده توسط سایت بازار طلا واریز شده باید از طرف مشتری برای پشتیبانی سایت ارسال شود.

3. استعلام قیمت لحظه ای مظنه طلا

در مرحله سوم و بعد از واریز وجه و ارسال فیش واریزی، قیمت لحظه ای مظنه طلا در لحظه واریز مشخص شده و بدین ترتیب مقدار گرم طلای خریداری شده توسط مشتری مشخص خواهد شد. توجه داشته باشید که قیمت طلا بعد از ساعت 12 هر روز (به استثناء روزهای تعطیل) مشخص خواهد شد. برای مثال اگر سرمایه شما 200 میلیون تومان باشد و قیمت لحظه ای هر گرم طلای 18 عیار نیز 2،500،000 تومان باشد، شما می توانید 80 گرم طلا خریداری کنید.

4. محاسبات دقیق وزن طلای آب شده و قیمت لحظه ای طلا

با توجه به اینکه قطعات شمش های طلای آب شده در وزن های مشخص وجود ندارد و شمش باید توسط قیچی برش داده شود در نتیجه ممکن است در وزن نهایی طلای آب شده اختلاف وجود داشته باشد. بنابراین اگر مقدار طلا بیشتر از مبلغ سرمایه گذاری شده باشد مشتری باید الباقی مبلغ را بر حسب قیمت لحظه ای طلا واریز نماید و اگر مقدار طلا از مبلغ سرمایه گذاری کمتر باشد الباقی مبلغ توسط سایت بازار طلا به مشتری عودت داده خواهد شد. به طور معمول ارزش طلای آب شده از مبلغ واریزی مشتری مقداری کم تر است و بدین تریب الباقی مبلغ توسط سایت بازار طلا به حساب مشتری واریز می شود.

5. تحویل حضوری طلای آب شده

در مرحله آخر شما باید برای تحویل طلای آب شده همراه با کارت ملی به صورت حضوری به دفتر مرکزی سایت بازار طلا مراجعه کرده و شمش طلای آب شده خود را دریافت کنید.

در پایین می توانید تصویر نمونه فاکتور خرید طلای آب شده را مشاهده کنید. تمامی جزئیات مربوط به مبالغ واریز شده توسط مشتری و همچنین مشخصات طلای آب شده به همراه وزن دقیق، عیار طلا، کد انگ طلا، آزمایشگاهی که طلا در آنجا عیارسنجی شده و همین طور معادل گرمی طلای آب شده بر حسب طلای 18عیار یا 750 در فاکتور موجود خواهد بود. همچنین مقادیر دقیق 2 درصد سود فروشنده، قیمت مظنه طلا، قیمت لحظه ای طلای 18 عیار و اختلاف مبلغ واریزی مشتری و هزینه نهایی طلای آب شده نیز به طور کامل در فاکتور درج خواهد شد.

خرید طلای آب شده

طلای آبشده چیست؟

اصطلاح طلای آبشده در ایران به شمش های کوچک طلا که در ابعاد مختلف در بازار وجود دارد گفته می شود. این شمش ها از آب کردن طلاهای شکسته و متفرقه توسط آزمایشگاه های معتبر طلا ساخته می شود. در مرحله بعدی شمش طلا عیارسنجی می شود و پس از آن یک عدد مشخص به نام "کد انگ طلا" روی آن حک می شود. شما می توانید با استعلام انگ طلا از اصل یا تقلبی بودن طلا و همچنین عیار دقیق آن مطلع شوید.

خرید طلای آب شده بهتر است یا سکه؟

باید توجه داشت که فروش طلا در هر صورت برای فروشنده سود خواهد داشت. با توجه به اینکه طلای آب شده و یا طلای شکسته دارای اجرت ساخت نیستند در نتیجه برای خرید آن نسبت به طلای نو نیاز به هزینه کمتری دارید. نکته بعدی توجه به 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است که در خرید طلای دست دوم شما باید این مبلغ را نیز پرداخت کنید در حالی که در خرید طلای آبشده صرفا سود فروشنده را پرداخت می کنید ونیازی به پرداخت مبلغ اضافی بابت مالیات نیست. از طرف دیگر سکه معمولا در بازار دارای حباب بوده که در هنگام فروش روی قیمت آن تاثیر دارد. همچنین تاریخ ساخت سکه و بانکی و غیربانکی بودن آن نیز تاثیر زیادی روی قیمت آن دارد. به همین دلیل اگر قصد سرمایه گذاری روی طلا را دارید، خرید طلای آبشده منطقی ترین گزینه است و در هنگام فروش ضرر کمتری دارد.

نظرات

captcha Refresh
بختیاری
۱۴۰۲/۰۳/۰۱۰۰
پاسخاز شهر خودمون هم میتونیم خرید کنیم ؟آیا تقلبی در طلای آب شده هست؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۳/۰۳۰۰

سلام وقت شما بخیر
سایت بازار طلا دارای مجوز خرید و فروش آبشده طلا در بستر اینترنت است
مجوز ما را در صفحه اصلی سایت در قسمت پایین میتوانید مشاهده کنید

فعلا ما به شما شماره حساب شبا میدهیم و شما پول را واریز میکنید
ما با قیمت مظنه همون لحظه برای شما طلا محاسبه میکنیم و برای تحویل آبشده باید وزن طلای شما بالاتر از 40 گرم باشد(برای اینکه آبشده دارای انگ حداقل باید 40 گرم باشد) و برای دریافت باید حضوری به دفتر بازار طلا در تهران مراجعه کنید.
2 درصد هم از مجموع طلای خریداری شده به عنوان سود از شما دریافت میشود
همراه با طلا ،فاکتور و کد انگ آزمایشگاه هم تقدیم میشه

البته تا حدود یک ماه آینده بخش سرمایه گذاری روی طلا هم به سایت افزوده میشود و شما میتوانید روزانه از 100 هزار تومان تا 100 میلیون تومان از پول نقد خود را روی طلا سرمایه گذاری کنید و تبدیل به طلا کنید

برای توضیحات بیشتر میتوانید وارد لینک زیر شوید:
bazaretala.com/melted-gold-bar

فعلا برای سرمایه گذاری روی طلا باید با قسمت پشتیبانی سایت تماس بگیرید
شماره پشتیبانی:02133383996

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۱۰۰
پاسخقیمت روز ثانیه دیده شد

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00