خرید طلای آب شده + راهنما

در سایت بازار طلا به سادگی می توانید با خرید طلای آب شده با مجوز و فاکتور معتبر، ارزش پول خود را در بلند مدت حفظ کنید و نگران تورم نباشید.

خرید هر گرم طلا از ما 3,542,000 تومان
فروش هر گرم طلا به ما 3,420,000 تومان

با خرید بالای 30 گرم 0.5 درصد و با خرید بالای 200 گرم  1 درصد تخفیف بگیرید

مزایای خرید طلای آب شده از سایت بازار طلا

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری و حفظ ارزش پول با چشم انداز بلندمدت در ایران خرید طلای آب شده می باشد. سایت بازار طلا این امکان را برای تمامی اقشار جامعه فراهم کرده است که با کمترین مبلغ روزانه از 100 هزار تومان تا 200 میلیون تومان سرمایه نقدی خود را تبدیل به طلا کنند. کاربران گرامی می توانند با تکمیل مشخصات وارد سامانه خرید و فروش طلای آب شده شوند و خرید خود را انجام دهند. کلیه معاملات در این بخش به صورت واقعی بوده و هیچ گونه معامله صوری انجام نمی شود. در نتیجه کاربران می توانند بدون دردسر و در بستری امن خرید طلا را انجام دهند. همچنین می توانند درخواست دریافت موجودی طلایی خود را ثبت کرده و طلای خود را همراه با فاکتور رسمی و معتبر به صورت فیزیکی دریافت کنند.

طلای آب شده چیست؟

طلای آب شده چیست؟

اصطلاح طلای آبشده در ایران به شمش های کوچک طلا که در ابعاد مختلف در بازار وجود دارد گفته می شود. این شمش ها از آب کردن طلاهای شکسته و متفرقه توسط آزمایشگاه های معتبر طلا ساخته می شود. در مرحله بعدی شمش طلا عیارسنجی می شود و پس از آن یک عدد مشخص به نام "کد انگ طلا" روی آن حک می شود. شما می توانید با استعلام انگ طلا از اصل یا تقلبی بودن طلا و همچنین عیار دقیق آن مطلع شوید.

طلای آب شده بخریم یا سکه

طلای آب شده بخریم یا سکه

باید توجه داشت که فروش طلا در هر صورت برای فروشنده سود خواهد داشت. با توجه به اینکه طلای آب شده و یا طلای شکسته دارای اجرت ساخت نیستند در نتیجه برای خرید آن نسبت به طلای نو نیاز به هزینه کمتری دارید. نکته بعدی توجه به 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده است که در خرید طلای دست دوم شما باید این مبلغ را نیز پرداخت کنید در حالی که در خرید طلای آبشده صرفا سود فروشنده را پرداخت می کنید ونیازی به پرداخت مبلغ اضافی بابت مالیات نیست. از طرف دیگر سکه معمولا در بازار دارای حباب بوده که در هنگام فروش روی قیمت آن تاثیر دارد. همچنین تاریخ ساخت سکه و بانکی و غیربانکی بودن آن نیز تاثیر زیادی روی قیمت آن دارد. به همین دلیل اگر قصد سرمایه گذاری روی طلا را دارید، خرید طلای آبشده منطقی ترین گزینه است و در هنگام فروش ضرر کمتری دارد.

تفاوت طلای آب شده و طلای ساخته شده

کلیه مصنوعات طلای موجود در بازار از طلای خام ساخته می شود. با توجه به فرایند ساخت در کارگاه های طلاسازی مقدار اجرت متغیر روی هر کدام از قطعات طلا محاسبه می شود در حالی که طلای آب شده از آب کردن طلاهای شکسته و دست دوم ساخته می شود و شامل اجرت نمی باشد.

 

عکس طلای آب شده

عکس طلای آب شده

طلای آب شده به شکل های مختلف در بازار یافت می شود. شمش های وارداتی گران ترین نوع طلای آب شده در بازار می باشد. این نوع شمش ها معمولا از کشور سوئیس وارد ایران شده و عیار آن ها در حدود 24 (995) می باشد. با توجه به نوع ساخت و همچنین بسته بندی شکیل این شمش ها، درصد بالایی به عنوان اجرت دریافت می شود. سایر شمش های موجود در بازار به صورت تکه های آب شده در اشکال مختلف داد و ستد می شود.

عیار طلای آب شده

کلیه معاملات طلای آب شده در بازار بر مبنای طلای 18 عیار 750 می باشد. شمش های ساخته شده بعد از برش خوردن به آزمایشگاه فرستاده شده و عیارسنجی می شوند. در این بین شمش ها با عیارهای مختلف مشخص می شوند. مقدار عیار بین 999 تا معمولا 735 می باشد. توجه داشته باشید چنانچه عیار شمش طلا کمتر و یا بیشتر از 750 باشد توسط فروشنده معادل سازی شده و خریدار معادل طلای 750 را تحویل می گیرد. برای مثال اگر شما 100 گرم طلای 750 خریداری کردید و فروشنده با توجه به موجودی قصد دارد به شما شمشی با عیار 745 تحویل دهد باید معادل آن را محاسبه کرده و شمشی با وزن 100 گرم و 671 سوت تحویل دهد. در واقع معادل وزنی 100 گرم طلا با عیار 750 در عیار 745 برابر با 100 گرم و 671 سوت می باشد. فرمول معادل سازی وزن طلای آب شده به عیار 750 به شرح زیر می باشد:

وزن طلا بر مبنای عیار 750  =  750  ÷  (  عیار شمش طلا  ×  وزن طلا  )

مثال:    99/330 گرم  =  750  ÷  (  745  ×  100  )

کد انگ طلا چیست؟

بعد از آب کردن طلای شکسته و ساخت شمش طلا توسط طلاساز مقدار کمی از شمش ساخته شده به آزمایشگاه عیارسنجی ارسال شده و مورد آزمایش قرار می گیرد. بعد از اتمام آزمایش روی هر شمش طلا یک کد حک می شود که اصطلاحا "کد انگ" نامیده می شود. بر اساس این کد می توان عیار طلا را به صورت دقیق استعلام گرفت. باید توجه داشت استعلام عیار طلا حتما توسط اتحادیه شهری که آزمایشگاه در آن قرار دارد گرفته شود چون ممکن است یک کد انگ در آزمایشگاه های مختلف استفاده شود.

معایب و مزایای خرید طلای آب شده

معایب و مزایای خرید طلای آب شده

مزایای طلای آب شده

 • سهولت در خرید و فروش
 • نقدشوندگی سریع در لحظه
 • حفظ ارزش پول در بلند مدت
 • پس اندازه طلا با کمترین مبلغ
 • عدم پرداخت مالیات و اجرت
 • امنیت بالای موجودی طلا نزد سایت بازار طلا
 • حمل و نقل آسان طلای آب شده
 • نگهداری رایگان موجودی طلای کاربران نزد سایت بازار طلا

معایب طلای آب شده

 • احتمال تقلبی بودن طلای خریداری شده در صورت خرید از فروشندگان نامعتبر
 • احتمال استفاده از کد انگ معتبر روی شمش های تقلبی در صورت خرید از فروشندگان نا معتبر
 • احتمال وجود سایر فلزات با مقادیر بالا در شمش طلا در صورت خرید از فروشندگان نامعتبر 
نکات مهم خرید و فروش طلای آب شده

نکات مهم خرید و فروش طلای آب شده

 • قیمت خرید طلا توسط کاربر و همچنین قیمت فروش طلا در بالای صفحه به صورت کاملا شفاف مشخص خواهد شد.
 • ساعت معاملات سامانه بازار طلا در روزهای کاری از ساعت 11 تا 18 می باشد.
 • کلیه معاملات خرید و فروش طلای آب شده بدون احتساب مالیات و اجرت خواهد بود.
 • تحویل شمش طلای آب شده فقط به صورت حضوری و با دریافت کارت ملی انجام خواهد شد.
 • خرید و فروش طلای آب شده در سایت بازار طلا به صورت اینترنتی هیچ گونه محدودیتی ندارد ولی سقف شارژ کیف پول در روز به دلیل محدودیت های بانک مرکزی 100 میلیون تومان می باشد. برای مبالغ بیشتر می توانید با پشتیبانی سایت تماس حاصل نمایید. 
راهنمای خرید طلای آب شده از سایت بازار طلا

راهنمای خرید طلای آب شده از سایت بازار طلا

در حال حاضر برای خرید می توانید در پروفایل کاربری خود بر روی بخش خرید و فروش طلای آب شده کلیک کرده و خرید خود را انجام دهید . مراحل خرید طلای آبشده به شرح زیر می باشد.

شارژ کیف پول

در این مرحله بایستی کیف پول خود را به میزان مدنظر جهت خرید، شارژ کنید. بلافاصله بعد از شارژ کیف پول امکان خرید و فروش فعال خواهد شد. توجه داشته باشید معاملات طلا صرفا در ساعات مشخص شده انجام خواهد شد. برای هماهنگی بیشتر با شماره های 02155570659 و 02133383996 و 09981229987 تماس حاصل نمایید.

ثبت معاملات طلای آب شده

ثبت معاملات طلای آب شده

برای این منظور بایستی مبلغ مدنظر جهت خرید و یا مقدار گرم طلای مورد نیاز خود را در کادر "خرید طلای آب شده" وارد نمایید. همچنین می توانید در پایین صفحه، کلیه تراکنش های مربوط به شارژ کیف پول و خرید و فروش طلای آب شده را مشاهده کنید. توجه داشته باشید حداقل میزان سرمایه طلا جهت دریافت فیزیکی شمش با کد انگ طلا، 40 گرم می باشد. چنانچه مایل به دریافت فیزیکی طلا زیر 40 گرم هستید می توانید طلای خود را به صورت طلای شکسته یا دست دوم دریافت کنید. توجه داشته باشید در این حالت چون تهیه طلای شکسته یا دست دوم از بازار شامل 3 درصد اجرت می باشد این مبلغ از خریدار طلا دریافت می شود. همچنین می توانید درخواست دریافت وجه موجود در کیف پول را نیز ثبت کنید و مبلغ در اولین سیکل پایا در همان روز و یا نهایتا تا 24 ساعت به حساب معرفی شده توسط کاربر واریز خواهد شد.

خرید طلا با استفاده از موجودی طلایی کیف پول

خرید طلا با استفاده از موجودی طلایی کیف پول

یکی دیگر از امکانات جذاب بخش خرید و فروش طلای آب شده، امکان مشاهده محصولاتی است که می توان با موجودی طلایی خریداری کرد. کاربران گرامی می توانند با زدن دکمه "محصولاتی که با کیف پولم می تونم بخرم" به بخش ویترین آنلاین طلافروشان مراجعه کرده و تمامی محصولات متناسب با موجوی کیف پولشان را مشاهده کنند. در این فرایند ارزش طلای موجود در کیف پول با قیمت تابلوی طلافروشان محاسبه شده و هیچ درصدی از قیمت طلا کسر نمی شود. در مرحله بعد محصولاتی که در این بازه قیمتی قرار دارند به کاربر نمایش داده می شود و کاربر می تواند از دسته بندی های مصنوعات طلا شامل النگو طلا، دستبند طلا، نیم ست طلا، سرویس طلا، انگشتر طلا، گردنبند طلا، زنجیر طلا، گوشواره طلا، پلاک طلا، پابند طلا و اکسسوری طلا محصول مورد نظر را انتخاب کرده و خرید طلا را به صورت آنلاین و در ساده ترین شکل ممکن انجام دهند و محصول را رایگان درب منزل دریافت کنند.  

همکاری با سایت بازار طلا در فروش طلای آب شده

همکاری با سایت بازار طلا در فروش طلای آب شده

جدیدترین قابلیت سایت بازار طلا در بخش خرید و فروش طلای آب شده امکان همکاری در فروش و همچنین بازاریابی برای فروش طلای آب شده می باشد. به کمک این ویژگی تمامی کاربران می توانند در سود فروش طلا شریک باشند. راه های شراکت در سود فروش سایت بازار طلا به شرح زیر می باشد.

ارسال کد بازاریابی برای دوستان

در این حالت شما می توانید کد بازاریابی خود را برای سایر دوستانتان ارسال کرده تا در هنگام ثبت نام کد شما را وارد کرده و بعد از هر خرید توسط آنها مبلغ پورسانت به حساب کیف پول شما واریز خواهد شد.

ارسال لینک بازاریابی برای دوستان

شما می توانید علاوه بر ارسال کد بازاریابی، از طریق لینک بازاریابی نیز سایت بازار طلا را به دوستان خود معرفی کرده و پورسانت دریافت کنید. در این روش شما لینک بازاریابی را در اختیار دوستانتان گذاشته و بعد از ورود به لینک و ثبت نام در سایت با هر خرید آنها پورسانت خود را دریافت می کنید.

روش های ارسال لینک بازاریابی

ارسال لینک بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی

شما می توانید لینک بازاریابی را از طریق شبکه های اجتماعی داخلی و خارجی برای دوستانتان ارسال کنید. به این صورت لینک بازاریابی را کپی کرده و به صورت پیام برای دوستان خود ارسال می کنید.

ارسال لینک بازاریابی از طریق پیامک

شما می توانید لینک بازاریابی را از طریق پیامک نیز ارسال کنید. در این روش هم مشابه روش قبل لینک را کپی کرده و در پیامک برای دوستانتان ارسال می کنید.

اشتراک گذاری لینک بازاریابی در استوری یا استاتوس شبکه های اجتماعی

یکی از بهترین روش های ارسال لینک بازاریابی برای دیگران قرار دادن لینک در استوری و یا استاتوس شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، واتس اپ، روبیکا، بله و ... می باشد. در این حالت شما می توانید لینک بازاریابی خود را در استوری و یا استاتوس شبکه اجتماعی خود قرار داده و در صورتی که دنبال کننده های زیادی داشته باشید سود خوبی از همکاری با سایت بازار طلا کسب کنید.

قوانین و مقررات سامانه خرید و فروش طلای آب شده

قوانین عمومی

 • کلیه طلاهای خریداری شده توسط مشتریان تا زمان تحویل نزد بازار طلا به امانت محفوظ می باشد.
 • کلیه تراکنش های خرید و فروش توسط مشتری و با علم به نوسانات حوزه طلا انجام شده و سایت بازار طلا مسئولیتی در خصوص سود و زیان مشتریان گرامی ندارد.
 • کاربران گرامی موظفند در هنگام ثبت نام کلیه مشخصات خود را به صورت دقیق وارد نمایند. مسئولیت هر گونه اشتباه در ورود اطلاعات به عهده مشتری می باشد.
 • هر کاربر با هر مشخصات و شماره موبایل می تواند فقط یک حساب کاربری ایجاد نماید.
 • کاربران گرامی موظفند در حفظ اطلاعات حریم شخصی خود دقت لازم را انجام دهند. مسئولیت قراردادن اطلاعات کاربر در اختیار دیگران به عهده ی خود کاربر می باشد. کلیه اطلاعات شخصی مشتریان نظیر شماره موبایل، کدملی، تصویر کارت ملی و سایر موارد نزد سامانه بازار طلا محفوظ بوده و سایت بازار طلا موظف به حفظ حریم شخصی کاربران می باشد.
 • در صورت فوت یا مفقودی صاحب حساب کاربری، سایت بازار طلا نسبت به مسدودی حساب کاربری اقدام کرده  و پس از طی مراحل قانونی، موجودی طلایی یا نقدی حساب مسدود شده به وارث یا قیم وی مرجوع می شود.
 • ثبت نام در سایت بازار طلا به منزله پذیرفتن کلیه قوانین سایت می باشد.
 • موجودی طلایی کاربران سایت بازار طلا در فرایند تولید طلای آب شده و مصنوعات طلا مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین سایت بازار طلا مطابق قوانین تحویل فیزیکی طلا، متعهد می شود که در صورت ثبت درخواست دریافت طلا توسط کاربران ظرف مدت 24 الی 72 ساعت کاری طلای مورد نظر را به صورت آبشده دارای کد انگ و فاکتور رسمی به مشتری تحویل دهد.

قوانین شارژ کیف پول

 • کلیه واحدهای شارژ کیف پول در سایت بازار طلا به تومان می باشد.
 • با توجه به محدودیت تراکنش ها از سمت بانک مرکزی، کاربران گرامی می توانند روزانه تا سقف 200 میلیون تومان به صورت آنلاین کیف پول خود را شارژ کنند.
 • کاربران گرامی که مایلند کیف پول خود را با مبالغ بیشتر از 200 میلیون تومان شارژ کنند می توانند از طریق هماهنگی با پشتیبانی سایت پیش فاکتور دریافت کرده و مبلغ را از طریق بانک واریز نمایند.
 • در صورت نیاز به تست سامانه امکان یک بار واریز و برداشت بدون خرید طلا وجود دارد. با توجه به اینکه فرایندهای واریز و برداشت برای سایت بازار طلا شامل هزینه هایی نظیر کارمزد و مالیات می باشد، امکان شارژ و برداشت وجه بدون خرید طلا بیشتر از یک بار در سایت میسر نیست. در این حالت اگر کل مبلغ شارژ شده مورد درخواست کاربر باشد بایستی با کل موجودی کیف پول یک بار خرید و فروش انجام شود. در غیر اینصورت باید حداقل با 30 درصد موجودی خرید و فروش انجام شود و مانده کیف پول نیز ظرف 48 ساعت به حساب کاربر واریز خواهد شد.

قوانین خرید طلا

 • کاربران گرامی می توانند روزانه و با هر مبلغی از شارژ کیف پول خود طلا خریداری کنند.
 • ساعات معاملات همه روزه (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت 11 تا 18 می باشد.
 • جزئیات تمامی تراکنش ها به همراه کد پیگیری در پایین صفحه پروفایل قابل مشاهده است.
 • کاربر می تواند پس از خرید طلای آب شده و در هنگام تحویل فاکتور معتبر خود را دریافت کند.
 • مسئولیت کلیه فرایند های خرید بر عهده مشتری بوده و سایت بازار طلا هیچ گونه مسئولیتی در قبال فعالیت های کاربران ندارد.

قوانین فروش طلا

 • کاربران گرامی می توانند هر مقدار از موجودی طلایی خود را در روز به فروش برسانند.
 • ساعات معاملات همه روزه (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت 11 تا 18 می باشد.
 • در صورتی که کاربر طلای تحویل گرفته شده را جهت فروش مجدد نزد سایت بازار طلا بیاورد مبلغ فروش بعد از محاسبات قیمت طی 1 الی 2 روز کاری به حساب ایشان واریز خواهد شد.

قوانین برداشت وجه

 • کاربران سایت بازار طلا می توانند درخواست برداشت هر مقدار از موجودی کیف پول خود را بدون هیچ گونه محدودیتی در روز ثبت کنند.
 • کلیه درخواست های برداشت وجه که قبل از ساعت 16 ثبت شوند در همان روز کاری ترتیب اثر داده خواهند شد. درخواست های بعد از ساعت 16 به روز کاری بعد موکول می شوند.
 • مبالغ درخواستی در اولین سیکل پایا در همان روز و یا نهایتا تا 24 ساعت به حساب مشتریان واریز خواهد شد.
 • با توجه به اینکه فرایندهای واریز و برداشت برای سایت بازار طلا شامل هزینه هایی نظیر کارمزد و مالیات می باشد، امکان شارژ و برداشت وجه بدون خرید طلا بیشتر از یک بار در سایت میسر نیست. در این حالت اگر کل مبلغ شارژ شده مورد درخواست کاربر باشد بایستی با کل موجودی کیف پول یک بار خرید و فروش انجام شود. در غیر اینصورت باید حداقل با 30 درصد موجودی خرید و فروش انجام شود و مانده کیف پول نیز ظرف 48 ساعت به حساب کاربر واریز خواهد شد.

قوانین دریافت طلا

 • برای دریافت شمش طلای آب شده، موجودی طلایی کاربر باید حداقل 40 گرم باشد
 • در صورتی که کاربر مایل به دریافت موجودی طلایی زیر 40 گرم باشد می تواند درخواست خود را ثبت کرده و به صورت طلای شکسته دریافت کند. با توجه به هزینه تهیه طلای شکسته، در این حالت کاربر می بایست 3 درصد اجرت نیز پرداخت کند. در غیر اینصورت کل موجودی طلایی مشتری نزد سایت بازار طلا به امانت باقی خواهد ماند.
 • پس از ثبت درخواست، کاربر می تواند به صورت تلفنی با پشتیبانی سایت هماهنگی لازم را انجام داده و به آدرس دفتر بازار طلا مراجعه کند و طلای خود را همراه با کد انگ و فاکتور معتبر به صورت فیزیکی تحویل بگیرد.
 • تحویل فیزیکی طلا فقط در دفتر تهران انجام می شود.
 • کاربران گرامی سایر استان ها می توانند برای دریافت طلا نماینده خود در استان تهران را جهت تحویل معرفی کنند.
 • تحویل گیرنده طلا باید به همراه کارت ملی به دفتر بازار طلا مراجعه کند.

سوالات متداول جهت خرید طلای آب شده

آیا در هنگام خرید طلا فاکتور صادر می شود؟

بله. در سایت بازار طلا برای کمترین میزان خرید نیز به صورت آنلاین فاکتور صادر می شود. توجه داشته باشید در هنگام تحویل فیزیکی طلا فاکتور چاپی نیز در اختیار خریدار قرار می گیرد

آیا خرید و فروش طلای آب شده در سایت بازار طلا محدودیت دارد؟

شما می توانید از 100 هزار تومان تا 200 میلیون تومان در روز خرید و فروش انجام دهید

آیا فرایند خرید و فروش طلای آب شده در سایت بازار طلا از نظر شرعی بررسی شده است؟

با توجه به اینکه کلیه خرید و فروش های طلا در سایت به صورت فیزیکی انجام شده و هیچ معامله صوری اتفاق نمی افتد در نتیجه طبق استفتاء از مراجع تقلید، این فرایند کامل شرعی است.

آیا می توان بیشتر از 200 میلیون تومان طلای آب شده خرید؟

بله. شما می توانید برای خریدهای بیشتر از 200 میلیون تومان با پشتیبانی سایت به شماره های 02155570659 و 02133383996 و 09981229987 تماس بگیرید

آیا دریافت فیزیکی طلای آب شده محدودیت دارد؟

بله. شما بایستی حداقل 40 گرم پس انداز طلا داشته باشید و به صورت فیزیکی دریافت کنید

چگونه طلای آب شده کمتر از 40 گرم را به صورت فیزیکی دریافت کنم؟

اگر مایل به دریافت طلا همراه با کد انگ طلا هستید بایستی حداقل 40 گرم طلا خریداری کنید. در غیر اینصورت می توانید طلای شکسته دریافت کنید که شامل 3 درصد سود فروشنده می باشد

آیا طلای دریافت شده دارای کد انگ می باشد؟

بله. سرمایه طلایی شما با مقادیر بیشتر از 40 گرم به صورت شمش همراه با کد انگ قابل دریافت می باشد

سود سایت بازار طلا از معاملات طلای آب شده چقدر است؟

سایت بازار طلا مبلغی جزئی (حدود 2 درصد) را به قیمت لحظه ای تابلو طلافروشان اضافه کرده و بر این اساس فروش خود را انجام می دهد

با چه مقدار سرمایه می توان طلای آب شده خرید؟

شما می توانید با کمترین مبلغ یعنی 100 هزار تومان در روز طلای آب شده خریداری کنید

قیمت خرید هر گرم طلای آب شده به چه صورت محاسبه می شود؟

قیمت طلای آب شده در سایت بازار طلا بر اساس قیمت اعلامی اتحادیه طلا به همراه سود جزئی بر روی هر گرم محاسبه می شود

دلیل تفاوت قیمت های خرید و فروش آب شده با قیمت های صفحه اصلی سایت بازار طلا چیست؟

قیمت های صفحه اصلی سایت بازار طلا، قیمت های پایه بازار می باشد در حالی که قیمت های سامانه آنلاین خرید و فروش طلای آب شده قیمت معاملاتی بازار می باشد.

دلیل اختلاف قیمت خرید و فروش طلا در سامانه طلای آب شده چیست؟

کلیه قیمت های خرید و فروش طلای آب شده در سایت بازار طلا بر مبنای قیمت های بازار می باشد و میزان سود سایت بازار طلا هم مقدار ناچیزی روی هر گرم طلا است. با توجه به اینکه کاربران با کمترین مبلغ هم امکان خرید طلا دارند و تبدیل این مبلغ به طلا کار دشواری هست و ممکن است تا 1 روز زمان نیاز داشته باشد و نوسان قیمت طلا هم معمولا بالا می باشد سایت بازار طلا ناچار اس این اختلاف قیمت را حفظ کرده تا بتواند به مشتریان این امکان رو بدهد که با کمترین مبلغ هم بتوانند طلا را خریداری کنند.

هدف سامانه بازار طلا چیست؟

هدف سامانه بازار طلا، حفظ ارزش پول شما در بلند مدت می باشد

نظرات
captcha
امیرحسنی
۱۴۰۳/۰۲/۳۰۰۰
پاسخسلام. در صورتیکه بخوایم طلا رو بصورت فیزیکی تحویل بگیریم ، کارمزد ساخت تعلق میگیره؟
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۳/۰۳۰۰

سلام وقت بخیر

در صورتی که موجودی شما به 40 گرم برسه می تونید حضوری جهت تحویل طلا تشریف بیارید و هیچ هزینه ای هم هنگام تحویل نیاز نیست پرداخت کنید

ناشناس
۱۴۰۳/۰۲/۱۷۰۰
پاسخهه هه خب چکاریه اینقدر سود بدیم بشما از کجا اطمینان کنیم توصیه من صندوقهای طلا تو بورسه
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۲/۲۶۰۰

سلام وقت بخیر

سایت بازار طلا دارای مجوز رسمی از اتحادیه طلافروشان، اتحادیه کسب و کارهای مجازی و همچنین اینماد 3 ستاره از وزارت صمت هستش. ضمن اینکه کلیه فرایندهای خرید و فروش در سایت ما به صورت فیزیکی انجام میشه و هیچ معامله کاغذی و غیرشرعی صورت نمیگیره و شما می تونید موجودی طلایی خودتون رو به صورت فیزیکی دریافت کنید و با خیال راحت پیش خودتون نگهدارید

امید عیسی آبادی
۱۴۰۳/۰۲/۱۷۰۰
پاسخدرود برشما
من طلای آبشده ام دست خودمه.الان چطور میتونم با این سایت بفروشم؟
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۲/۱۹۰۰

سلام وقت بخیر

برای فروش طلای آبشده فیزیکی خودتون لطفا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم

پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۲/۱۹۰۰

سلام وقت بخیر

برای فروش طلای آبشده فیزیکی خودتون لطفا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا راهنماییتون کنیم

علیرضا رضاپور
۱۴۰۳/۰۲/۱۵۰۰
پاسخسلام
معاملات شما اهرمی هم هست ؟
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۲/۱۶۰۰

سلام وقت بخیر

خیر

بیات
۱۴۰۳/۰۲/۱۲۰۰
پاسخسلام کارمزد در هنگام خرید فروش میگیرد
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۲/۱۳۱۰

سلام وقت بخیر

بله کارمزد سایت بازار طلا در خرید 2 درصد و در فروش 1.5 درصد هستش

عبدالمجید میرزایی
۱۴۰۳/۰۱/۲۶۰۰
پاسخسلام...ببخشید عیار آبشده ای که خرید وفروش میکنیم چنده؟
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۱/۲۶۰۰

سلام جناب میرزایی عزیز وقت بخیر

مبنای کلیه معاملات در بازار طلا عیار 750 هستش

مرضیه علوی
۱۴۰۳/۰۱/۲۵۰۰
پاسخسلام من چرا نمیتونم برداشت وجه کنم
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۱/۲۶۰۰

سلام وقت بخیر

شما می تونید در بخش خرید و فروش طلای آب شده در قسمت حساب کاربری ابتدا طلای خودتون رو بفروشید و بعد درخواست برداشت وجه رو ثبت کنید

افشار
۱۴۰۳/۰۱/۱۹۰۰
پاسخبا سلام وقت بخیر آیا امکان خرید طلای آبشده سرپرست خانواده برای همسر و فرزندان به صورت جداگانه وجود دارد با تشکر
پشتیبانی
۱۴۰۳/۰۱/۱۹۰۰

سلام وقت بخیر
شما بایستی برای افراد خانواده حساب کاربری با کد ملی و شماره موبایل به نام خودشون ایجاد کنید و خرید طلا رو براشون انجام بدید. توجه داشته باشید برای برداشت وجه هم باید حساب بانکی به نام خودشون داشته باشند

رامین علاسوند
۱۴۰۲/۱۲/۲۷۰۰
پاسخبا سلام و احترام
امروز طبق معمول روزهای قبل خواستم وارد سایت شوم که تغییراتی در ورود به سایت از جمله تعیین رمز ورود شد که وقتی مراحل تکمیل شد و وارد سایت شدم متاسفانه هرچه گشتم نتوانستم طلایی که قبلا خریداری کرده ام را ببینم!!!
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۲/۲۷۰۰

سلام وقت بخیر

محبت کنید با همون شماره موبایلی که قبلا وارد شده بودید مجددا وارد سایت بشید

عبدالمجید میرزایی
۱۴۰۲/۱۲/۱۹۰۰
پاسخببخشید در ایام تعطیلات هم تغییرات رو طلاها اعمال میشه؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۲/۲۱۰۰

سلام وقت بخیر

در ایام تعطیلات سامانه بازار طلا هیچ گونه فعالیتی نداره

منصوری
۱۴۰۲/۱۲/۱۰۰۰
پاسخهمه چیز خوبه بجز محدودیت ساعت معاملات
در سامانه آنلاین چرا باید محدودیت ساعت کار گذاشته بشه؟ نرخ لحظه ای طلا در تمام ساعات شبانه روز و حتی روزهای تعطیل مشخصه لطفا ترتیبی بدید که بصورت 7/24 بتونیم معامله کنیم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۲/۱۲۰۰

سلام وقت بخیر

با توجه نوع فعالیت سایت ما که تمامی خرید و فروش ها به صورت فیزیکی انجام میشه در نتیجه فعالیت سامانه باید در ساعت هایی باشه که بازار طلافروشان فعال باشه. به همین دلیل امکان اضافه کردن ساعت معاملات فعلا مقدور نیست

حمید کیانی
۱۴۰۲/۱۲/۰۶۰۰
پاسخبسیار ساده و پر معنی
فرهاد
۱۴۰۲/۱۲/۰۲۰۰
پاسخسلام و خداقوت آیا نرم افزاری برای سهولت در معامله دارین ؟؟یا برنامه ای برای ایجاد اپ مطمئن و بدون اذیت در آینده وجود دارد؟؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۲/۰۲۰۰

سلام وقت بخیر

نسخه اندروید و آی او اس این سامانه در حال توسعه می باشد، فعلا می تونید از نسخه وب اپلیکیشن استفاده کنید.
برای نصب نسخه وب اپلیکیشن وارد لینک زیر بشید و طبق راهنما عمل کنید
https://app.bazaretala.com/?install_app=1

محسن متولیان
۱۴۰۲/۱۱/۲۰۰۰
پاسخسلام آیا شماهم اپلیکیشن دارید
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۲۳۰۰

سلام وقت بخیر

نسخه اندروید و آی او اس این سامانه در حال توسعه می باشد، فعلا می توانید از نسخه وب اپلیکیشن استفاده کنید.
برای نصب نسخه وب اپلیکیشن وارد لینک زیر شوید و طبق راهنما عمل کنید
https://app.bazaretala.com/?install_app=1

رسول خواجه
۱۴۰۲/۱۱/۱۹۰۰
پاسخمتاسفانه پلتفرم های خرید وفروش سکه چون اکثرا در تهران انجام میشه مناسب همه نیست درصورتی که ساکن استانهای دیگر باشید یا باید نوسانگیری کنید که اصلا پیشنهاد نمیدم درصورت خرید بابای40گرم هم که امکان دریافت هست باید حضوری باشه که باز معایب خودرو داره پیشنهاد میدم راهکاری برای دریافت حضوری برای سایر استانها مثل معرفی همکار مورد اعتمادو... پیدا کنید. باتشکر
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۲۳۰۰

سلام وقت بخیر

عزیزانی که در تهران ساکن نیستن می تونن نماینده خودشون رو معرفی کنن تا جهت تحویل طلا حضوری مراجعه کنن

کورش فروزان
۱۴۰۲/۱۱/۱۴۰۰
پاسخایا با پرداخت دومایون پانصد هزارتومان میشود دویست گرم طلای ابشده بصورت مجازی خریدوفروش کرد
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۱۵۰۰

سلام وقت بخیر

با هر میزانی از شارژ کیف پول بر اساس قیمت روز می تونید خرید و فروش رو انجام بدید

حمیدرعیتی
۱۴۰۲/۱۱/۱۱۰۰
پاسخعالی و قابلیت کسب درامد
امید یوسفیان
۱۴۰۲/۱۱/۰۶۰۰
پاسخشما روهرگرم براخرید چقدرهزینه برمیدارید
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۰۷۰۰

سلام جناب یوسفیان عزیز وقت بخیر

سود ما روی هر گرم در خرید 2 درصد هستش

مجید مشهدی ابراهیم
۱۴۰۲/۱۱/۰۱۰۰
پاسخ

سلام من تعدادی سکه دارم آیا اگر تبدیل به طلای آبشده نمایم برای آینده بهتر است یا همان سکه ها را نگه دارم لطفا صادقانه پاسخ دهید

پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۰۲۱۰

سلام وقت بخیر

در شرایط فعلی بهتره سکه ها رو نگه دارید چون ممکنه حباب سکه ها از قیمتش کم بشه و همچنین موقع خرید مجدد طلای آب شده باید کارمزد بپردازید

حسین اینلو
۱۴۰۲/۱۱/۰۱۰۰
پاسخسلام وقت بخیر یه سوال داشتم چرا قیمت سایت طلا با قیمت روز بازار اینقدر اختلاف داره و دوم اینکه چرا قیمت خرید با فروش اینقدر اختلاف زیادی دارن95000تومان اختلاف داره که خیلی زیاده همین الان طلا گرمی 2713000تومان میباشد در صورتیکه الان سایت شما برای خرید مبلغ 2780000تومان قیمت زده
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۰۲۱۰

سلام وقت شما بخیر

ببینید کلیه قیمت های خرید و فروش طلای آب شده در سایت بر مبنای قیمت های بازار هستش و میزان سود سایت بازار طلا هم 2 درصد روی هر گرم طلاست. با توجه به اینکه کاربران با کمترین مبلغ هم امکان خرید طلا دارند و تبدیل این مبلغ به طلا کار دشواری هست و ممکنه 1 روز زمان ببره و نوسان قیمت هم بالاست ما ناچاریم این اختلاف قیمت رو حفظ کنیم تا بتونیم به مشتریان این امکان رو بدیم که با کمترین مبلغ هم بتونن طلا رو خریداری کنند.

نورالدین ذریه
۱۴۰۲/۱۱/۰۱۰۱
پاسخهم نرخ فروش تان نسبت به سایر سایتها بالاتر است
هم درصد سودتان دقیقا دوبرابریعنی 4درصد بجای دو درصدمیباشد
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۱/۰۱۰۰

سلام جناب ذریه عزیز وقت بخیر

سود ما روی هر گرم در خرید 2 درصد و در فروش 1.5 درصد هستش و همه موارد به صورت کاملا شفاف توضیح داده شده است

جابر جباری
۱۴۰۲/۱۰/۳۰۰۰
پاسخسایت بازار طلا سایت خوب و مورد اعتماد است
رضا عبدالمحمدی
۱۴۰۲/۱۰/۲۹۰۰
پاسخچه سایت مزخرفی هست آدم باید خیلی بی مخ باشه واسه هر گرم طلا 2 در صد کار مزد بده تو خود خود بازار 1 درصده به صورت فیزیکی و قابل اطمینان هم هست طلا تو میگیری میزاری زیر سرت جالب اینجاست که فروختند هم 1.5 درصد کم میکنن به نظرت چه سودی عاید ما مییشه
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۳۰۰۰

سلام جناب عبدالمحمدی عزیز وقت بخیر

شما در سایت بازار طلا می تونید روزانه از 100 هزار تومان هم طلا خریداری کنید و هر زمان مایل بودید طلای خودتون رو به صورت طلای شکسته همراه با اجرت و یا شمش طلا بدون هیچ هزینه ای دریافت کنید و پیش خودتون نگه دارید. ضمن اینکه در خریدهای بالای 35 گرم 0.5 درصد تخفیف و در خریدهای بالای 200 گرم 1 درصد تخفیف دریافت کنید. توصیه ما به همه کاربران سایت بازار طلا خرید طلای آب شده جهت حفظ ارزش پول در بلندمدت هستش نه کسب درآمد و نوسان گیری. در آخر حتما توجه داشته باشید خریدتون رو از فروشنده های معتبر انجام بدید و فاکتور رسمی هم دریافت کنید. دقت کنید شمش های طلای تقلبی با کدهای انگ معتبر اما تقلبی دریافت نکنید. همه این موارد رو در نظر داشته باشید و بهترین گزینه رو برای خرید انتخاب کنید. موفق باشید

مسعود انصاری
۱۴۰۲/۱۰/۲۹۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
از همه شما عزیزان سپاسگزارم
سوال اول اینکه ثبت شماره حساب تو همون شارژ کیف پول انجام میشه یا سیکل دیگه ای داره
سوال دوم اینکه سایت گلدیکا معتبر هست (سوال یکی از دوستان بود)
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۳۰۰۰

سلام جناب انصاری عزیز وقت بخیر
شماره حساب در هنگام ثبت درخواست برداشت وجه ازتون دریافت میشه. درخصوص سایر سایت ها هم ما اطلاع دقیقی نداریم و باید خودتون اعتبارسنجی رو با دقت انجام بدید و همه شرایط رو بسنجید

محمد طاهری
۱۴۰۲/۱۰/۲۱۰۰
پاسخسلام
من هرچی گشتم کارمزد خرید یا فروش را ندیدم چقدر کارمزد دارد خواهش می کنم بصورت شفاف توضیح بفرمایید
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۲۳۰۰

سلام جناب طاهری عزیز وقت بخیر

سود ما روی خرید هر گرم 2 درصد بالاتر از قیمت تابلو و در فروش 1.5 درصد پایین تر از قیمت تابلو هستش

عبدالمجید میرزایی
۱۴۰۲/۱۰/۱۹۰۱
پاسخاز سایت خوب و عالی شما که چنین زمینه ای فراهم کرده اید متشکرم.....دسترسی آسان و واریز وبرداشت سریع به امید شرایط مطلوبتر و عالی
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۹۰۰

سلام جناب میرزایی عزیز وقت بخیر

میزبانی از حضرتعالی در سایت بازار طلا باعث افتخار ماست

وحید نبی زاده
۱۴۰۲/۱۰/۱۷۰۰
پاسخمن 11گرم طلا آبشده دارم میخوام بفروشم نحوه محاسبه اون رو برام توصیح میدید؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۷۰۰

سلام وقت بخیر
نکته اول اینکه طلای شما باید فاکتور و کدانگ معتبر داشته باشه. در مرحله بعد باید طلا رو برای ما بیارید تا فرستاده بشه به آزمایشگاه و بعد از اون با قیمت لحظه ای فروش طلا به ما محاسبه میشه و مبلغ به حساب شما واریز میشه

حسن نصرالهی
۱۴۰۲/۱۰/۱۴۱۲
پاسخبا سلام و ارادت خدمت عزیزان سایت بازار طلا
بدون اغراق ، سالم ترین و بهترین گزینه برای سرمایه گذاری و خرید طلا همین جاست ، بسیار بسیار متشکرم که فضایی امن و راحت ایجاد کردین
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۶۰۱

سلام جناب نصرالهی عزیز وقت بخیر

باعث افتخار ماست که میزبان کاربران عزیزی مثل حضرتعالی هستیم. خوشحالیم که از سایت بازار طلا رضایت دارید

امین حبیب
۱۴۰۲/۱۰/۱۱۰۰
پاسخآقا سلام,بعد از فروش,چه مدت زمانی به حساب ما واریز میکنید؟آنی یا 24 ساعته؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۲۰۰

سلام جناب حبیب عزیز وقت بخیر

مبلغ در اولین سیکل پایا و یا نهایتا تا 24 ساعت بعد از ثبت درخواست به حسابتون واریز میشه

حسن عباسی
۱۴۰۲/۱۰/۱۰۰۰
پاسخسلام و وقت بخیر
و تشکر بابت اینکه فرصتی ایجاد کردید که با حداقل پول هم میشه برای خرید طلا اقدام کرد . فقط ای کاش میتونستید این تخفیف 0.5 درصد برای 25 گرم و 1درصد برای 100 گرم میذاشتید به خاطر اینکه ارزش پول ما خیلی کم شده ......کلی داستان
با تشکر .
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۰۰۰

سلام جناب عباسی عزیز وقت بخیر

ما در مجموعه بازار طلا تمام تلاشمون رو برای کسب رضایت حداکثری تمامی کاربران عزیزمون انجام میدیم و خدمت رسانی به شما عزیزان باعث افتخار ماست

هادی جهانگیری
۱۴۰۲/۱۰/۰۹۱۰
پاسخسلام وقت بخیر با وجود قانون جدید مبنی بر ثبت صورتحساب الکترونیکی برای خرید و فروش طلا سازوکار شما چه تغییری میکنه
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۰۹۰۰

سلام جناب جهانگیری عزیز وقت بخیر
این قانون جدید فقط برای طلافروشان هستش و هیچ ارتباطی با خریداران طلا ندارد. می تونید بدون هیچ مشکلی خرید و فروش خودتون رو در سایت انجام بدید

عباس صالحی
۱۴۰۲/۱۰/۰۸۰۰
پاسخسلام وقت بخیر برای استعلام انگ طلا از کجا باید استعلام گرفت ودوم اینکه برای اصالت انگ طلا ی واقعی وتقلبی چطور متوجه شویم ممنون از پاسختون
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۰۹۰۱

سلام جناب صالحی عزیز وقت بخیر

استعلام انگ طلا رو می تونید از بخش استعلام انگ طلا در سایت خود ما و یا از طریق تماس تلفنی با اتحادیه شهر خودتون انجام بدید. همچنین می تونید از آزمایشگاهی که عیارسنجی رو انجام داده استعلام تلفنی بگیرید. برای اطمینان از اصالت و عدم تقلبی بودن باید از جای مطمئن خرید کنید و حتما فاکتور معتبر دریافت کنید.

امیرمهدی
۱۴۰۲/۱۰/۰۸۱۰
پاسخسلام و خسته نباشید می خواستم بدونم میشه دو گرم یا یک گرم طلای آب شده خرید یا نه چون می خوام سرمایه گذاری روی طلا رو شروع کنم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۰۹۰۰

سلام وقت بخیر

شما می تونید روزانه از 100 هزار تومان تا 100 میلیون تومان طلای آب شده خریداری کنید و در بلند مدت ارزش پول خودتون رو به راحتی حفظ کنید

صدر
۱۴۰۲/۱۰/۰۷۰۰
پاسخبا سلام سایت بازار طلا جند سال است که فعالیت میکند
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۰۹۰۰

سلام وقت بخیر
سایت بازار طلا از سال96 در حوزه طلا و جواهر فعالیت داره ضمن اینکه مدیران سایت 40 سال در صنف طلا سابقه دارند.

علی قوامی
۱۴۰۲/۱۰/۰۴۱۰
پاسخسلام ضمن سپاس از دست‌اندرکاران سامانه بازار طلا آیا در شهرستان هم می‌توان بصورت فیزیکی طلا ی خریداری شده را تحویل گرفت؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۰۵۰۰

سلام جناب قوامی عزیز وقت بخیر

درود بر شما. خیر تحویل طلا به صورت فیزیکی فقط در تهران انجام میشه. البته توجه داشته باشید شما می تونید نماینده خودتون رو در تهران معرفی کنید تا برای تحویل طلا به صورت حضوری مراجعه کنند.

فاطمه بیات
۱۴۰۲/۱۰/۰۲۰۱
پاسخسلام من اولش میترسیدم ،اما الان راحت میخرم و حتی فروش زدم زود به حسابم واریز شد،ممنون از سایتتون کار مارو راحت کردید و استرس نگهداری طلا رو نداریم🙂🌹
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۰۳۰۱

سلام روز بخیر سرکار خانم بیات عزیز

باعث افتخار ماست که سایت بازار طلا رو برای خرید و فروش طلا انتخاب کردید

مهدی ویسی تبار
۱۴۰۲/۰۹/۲۹۰۰
پاسخسلام
در سایت نوشته شده دیروز 100 تومن میشه خرید و فروش کرد. اگر این طور هست یعنی زمانی که مثلا موجودی طلای من 800 تومن طی هشت روز باید بفروشم و یک دفعه نمیتونم بفروشم؟
ممنون میشم ج بدید.با تشکر
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۳۰۰۰

سلام وقت بخیر
ببینید ما هیچ محدودیتی در خرید و فروش نداریم و شما می تونید به اندازه کل موجودی تومانی خودتون طلا بخرید یا اینکه کل موجودی طلاییتون رو یکجا بفروشید و تمام پولتون رو طی یک درخواست برداشت کنید. تنها محدودیتی که وجود داره برای شارژ کیف پول در روز هست که از سمت بانک مرکزی اعمال میشه و هر کد ملی در روز تا 100 میلیون تومان بیشتر نمی تونه تراکنش داشته باشه. نکته دیگه هم این هستش که شما می تونید از طریق مراجعه به بانک هر مبلغی رو بخواید یک جا واریز کنید و شارژ کیف پول رو انجام بدید و این محدودیت رو هم نداشته باشید.

محمدسواعدی
۱۴۰۲/۰۹/۲۶۰۰
پاسخسلام میخوام سرمایه گذاری کنم طلای آبشده بخرم برای اطمینان بیشتر کد اقتصادی سایت شما خواستم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۲۷۰۱

سلام وقت بخیر
شماره اقتصادی 1410876330 می باشد . می تونید مجوزهای ما رو در پایین سایت مشاهده کنید

امین شیخعلی
۱۴۰۲/۰۹/۲۵۰۰
پاسخسلام .
جهت ورود به یادت با مشکل مواجه شده ایم ؛
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۲۷۰۰

سلام وقت بخیر
مشکلی در سایت وجود نداره. لطفا با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا بهتر بتونیم راهنماییتون کنیم

میرزایی
۱۴۰۲/۰۹/۲۴۰۰
پاسخسلام. قیمت طلای ابشده رو بر اساس کدوم قیمت محاسبه میشه؟اگه بر اساس طلای 18هست اختلاف قیمت سایت خودتون با قیمت خرید ابشده خودتون حدود 60تومن هس این اختلاف مال چیه؟
طلای 18 2480
ابشده شما 2540
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۲۷۰۰

سلام وقت بخیر
قیمت هایی که در بخش آب شده مشاهده می کنید با احتساب سود ما محاسبه شده و نمایش داده میشه

پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۲۷۰۰

سلام وقت بخیر
قیمت هایی که در بخش آب شده مشاهده می کنید با احتساب سود ما محاسبه شده و نمایش داده میشه

محمود جرجانی
۱۴۰۲/۰۹/۲۰۰۰
پاسخسلام. من کیف پولمو تخلیه کردم الان یک روز هست به حسابم ننشست. ممنون
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۲۱۰۰

سلام وقت بخیر

مبلغ روز 19 آذر به حسابتون واریز شده. لطفا به پشتیبانی سایت پیام بدید تا رسید واریز خدمتتون ارسال بشه

معصومه رنجبری
۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۲
پاسخبا سلام طبق محاسبات من با توجه به قیمت خرید طلای آب شده از شما و قیمت طلا
سود شما روی هر گرم حدود 2/5 درصد هست
ولی طوری شما در سایت مینویسید حدود 2 درصد که تصور میشه کمتر از 2 درصد روی هر گرم سود دریافت میکنید!!!
بنظر من ارزش کار در صداقت کامل هست و خودش اعتماد همراه میاره
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۲۰۰۰

سلام وقت بخیر

سود ما روی هر گرم حدود 2 درصد هستش به این دلیل که ممکن است با توجه به شرایط بازار این مقدار تا نیم درصد کمتر یا بیشتر بشه. الان در حال حاضر سود ما دقیقا 2 درصد هست روی قیمت تابلوی طلافروشی که در صفحه اصلی سایت هم قابل مشاهده هست

مجتبی قنادپور
۱۴۰۲/۰۹/۱۹۰۰
پاسخسلام میشه لطفاً آموزشی در باره اینکه کی باید خرید و کی بفروشیم رو‌ بگذارید
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۲۰۰۰

سلام وقت بخیر

نیاز به آموزش خاصی نیست و شما می تونید در هر لحظه خرید و فروش رو انجام بدید. کلیه فرایندهای خرید و فروش در سایت بازار طلا کاملا فیزیکی بوده و مشابه خرید از طلافروشی ها می باشد.

علی روح فروزنده
۱۴۰۲/۰۹/۱۷۰۰
پاسخسلام
میشه لطف کنید قیمت هرگرم طلای آبشده 18عیار چنده
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۱۸۰۰

سلام وقت بخیر

در حال حاضر قیمت هر گرم طلای آب شده 2.528.000 تومان می باشد

آریا سلطانی
۱۴۰۲/۰۹/۱۵۰۰
پاسخعالی
علی کریمی
۱۴۰۲/۰۹/۱۴۰۰
پاسخسلام تا چه زمانی میتونیم طلای اب شده خریداری شده رو پیش شما امانت بگذاریم مثلا پنج سال میشه؟!؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۱۴۰۱

سلام وقت بخیر

بله مشکلی نداره و می تونید طلا رو امانت پیش ما بگذارید تا هر زمانی که خواستید

شهرام وحدت نیا
۱۴۰۲/۰۹/۱۴۰۰
پاسخسلام. واسه خرید طلای آب شده کارمزد و مالیات و اجرت و سودهم روش میکشین ؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۱۴۰۰

سلام وقت بخیر

مالیات و اجرت نداره ولی سود ما روی هر گرم حدودا 2 درصد هستش که در خرید های بالای 35 گرم میشه 1.5 درصد و بالای 200 گرم میشه 1 درصد

مهدی دهقانی
۱۴۰۲/۰۹/۰۳۰۲
پاسخسلام پشتیبانی محترم
من اصلا از این استدلال و توضیحاتی که دادید در مورد قیمت طلای بازار روز و قیمت طلای خرید سایت که خیلی گران زدید و اگه بخواییم بفروشیم حدود 85 هزار تومان در هر گرم ضرر میکنیم قانع نشدم و شما با سر هم کردن یک مشت حرف های کلیشه ای و اداری بهم جواب دادید خوب وساده نبود جوابت تون متاسفانه به شما
کارت زرد میدم
تشکر
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۰۶۲۱

دلیل بالاتر بودن قیمت خرید و فروش طلای آب شده نسبت به سایت های مشابه این است که در سایت بازار طلا تمام تراکنش های خرید و فروش به صورت واقعی و شرعی انجام می شود و هیچ معامله ای صوری و کاغذی نیست. همچنین تمامی خریدها حتی با پایین ترین وزن طلا به صورت فیزیکی تهیه می شود و در صندوق های امانات به صورت کاملا امن نگهداری می شود. در نتیجه فروش طلا با قیمتی پایین تر از قیمت فعلی توجیه اقتصادی نخواهد داشت.

ریحانه عباس زاده
۱۴۰۲/۰۹/۰۲۰۰
پاسخسلام من 100تومن شارژ کردم کیف پولو
کم شد از حسابم ولی وارد کیف پول نشد
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۰۴۰۰

سلام وقت بخیر

مبلغ طی 72 ساعت به حسابتون عودت داده میشه

هادی جهانگیری
۱۴۰۲/۰۹/۰۱۰۴
پاسخبا وجود اتفاقاتی که هر روز تو کشور شاهدش هستیم از کلاهبرداری موسسات مالی و صندوق ها و شرکت های واردکننده خودرو و اختلاس های چند هزار میلیاردی و... واقعا نمیتونم اعتماد کنم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۰۲۰۰

سلام جناب جهانگیری عزیز وقت بخیر
سایت بازار طلا دارای مجوز رسمی از اتحادیه طلافروشان، اتحادیه کسب و کارهای مجازی و همچنین اینماد از وزارت صمت هستش. بالاترین تضمین هم در سایت ما اینه که شما می تونید بعد از خرید طلا رو به صورت فیزیکی دریافت کنید تا با خیال راحت نزد خودتون محفوظ باشه.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۹/۰۱۰۱
پاسخسلام ، روی تابلو قیمت آبشده نقدی یه چیزه و قیمت طلای 18 یه چیز دیگست و چرا سایت شما به قیمت آبشده محاسبه نمیکنه ؟ دلیل این اختلاف قیمت چیه؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۰۲۱۰

سلام روزتون بخیر

مبنای محاسبات قیمت همه مصنوعات طلا مثل آب شده یا طلای دست دوم و نو قیمت هر گرم طلای 18 عیار در تابلوی طلافروشان هست. توجه داشته باشید قیمت آبشده نقدی یا همون مظنه طلا در واقع قیمت رسمی طلا هستش که تابلو طلافروشان معمولا یه مقدار بالاتره

مهدی دهقانی
۱۴۰۲/۰۹/۰۱۰۴
پاسخسوال:
سلام من الان که به آبشده سایت بازار طلا نگاه میکردم بخرید2474میلیون و بفروش 2389 میلیون تا اینجا که همه چی درست.
اما طلای آبشده در بازار ، 2415 میلیون تومن هست.
یعنی اینجا با خرید و فروش خود سایت محترم بازار طلا تو هر گرم 85 هزار تومن من خریدار ضرر میکنم.
در حالی که قیمت سایت بازار طلا 2474 و بازار 2415 نتیجه میگیریم که 60 هزار تومن هم از اینجا ما ضرر میکنیم .
لطفا در این مورد به سوالات من جواب بدهید
با تشکر دهقانی
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۹/۰۲۰۰

سلام جناب دهقانی عزیز 

ظاهرا قیمتی که از بازار دارید می گیرید معتبر نیست چون قیمت رسمی اتحادیه بالاتر از این هست. کلیه قیمت های خرید و فروش طلای آب شده در سایت بر مبنای قیمت های بازار هستش و میزان سود سایت بازار طلا هم مقدار ناچیزی روی هر گرم طلاست. با توجه به اینکه کاربران با کمترین مبلغ هم امکان خرید طلا دارند و تبدیل این مبلغ به طلا کار دشواری هست و ممکنه 1 روز زمان ببره و نوسان قیمت هم بالاست ما ناچاریم این اختلاف قیمت رو حفظ کنیم تا بتونیم به مشتریان این امکان رو بدیم که با کمترین مبلغ هم بتونن طلا رو خریداری کنند.

محمد صادقی منش
۱۴۰۲/۰۸/۲۳۰۰
پاسخسلام.
من فروش زدم .
میخواستم بدونم ، کی پول به حسابم واریز میشه ؟؟؟
چند روز هست که از فروش من میگذره ولی پول واریز نشده
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۲۴۰۰

سلام وقت بخیر، جناب صادقی منش عزیز

درخواست های برداشت وجه که تا قبل از ساعت 16 ثبت بشن در اولین سیکل پایا به حساب کاربران واریز میشن. متاسفانه درخواستی از سمت شما برای ما ارسال نشده. لطفا تشریف ببرید داخل پروفایلتون و درخواست برداشت وجه رو ثبت کنید تا در اسرع وقت مبلغ به حسابتون واریز بشه

عباس علی‌نیامقدم‌
۱۴۰۲/۰۸/۲۱۰۰
پاسخسلام وقت شما بخیر
آیا امکان خرید و فروش روزانه و سود برای مردم عادی وجود داره؟
آیا میشه بعنوان کسب و کار روزانه بهش تکیه کرد؟با چه مبلغی میشه کسب درآمد کرد؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۲۲۰۰

سلام وقت بخیر

با توجه به نوع ساختار سایت بازار طلا و فرایند خرید و فروش توصیه ما خرید طلای آب شده در بلند مدت جهت حفظ ارزش پول هست. نوسانات طلا در روز خیلی زیاد نیست و با توجه به اینکه کارمزد هم از خرید و فروش کم میشه به عنوان کسب و کار روزانه با درآمد ثابت خیلی نمیشه بهش نگاه کرد.

مرادی
۱۴۰۲/۰۸/۱۹۰۰
پاسخسلام وقت بخیر
در برنامه ی بله افرادی به آموزش خرید و فروش آنلاین طلا مشغولند و بعد از 6 ماه کارآموزان رو وارد سایت می‌کنند
آیا میشه به آیت افراد اعتماد کرد ؟
آیا اصلا میشه بدون آموزش وارد این سایت خرید و فروش طلای آنلاین شد یا خیر ؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۲۰۰۰

سلام وقت بخیر

کلیه خرید و فروش ها در سایت بازار طلا مشابه خرید فیزیکی از طلافروشی هست و هیچ نیازی به آموزش نداره

نجمه تقوا
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰
پاسخمن امکان مراجعه حضوری برای دریافت فیزیکی طلای اب شده رو ندارم امکان داره میزان طلای خریداری شده برام ارسال بشه از طریق پست و....؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۱۸۰۰

سلام وقت بخیر
به دلیل مسائل امنیتی امکان ارسال طلا وجود ندارد. می تونید طلا رو نزد ما امانت بگذارید یا اینکه یک نماینده در تهران معرفی کنید تا طلا رو تحویلشون بدیم

مهدی زارعی دودجی
۱۴۰۲/۰۸/۱۶۰۰
پاسخوقتی خاستیم طلا رو بفروشیم چگونه محاسبه میشه
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۰

سلام وقت بخیر فروش به ما حدود 0.7 درصد پایین تر از قیمت تابلو محاسبه میشه

عباس ماندگار
۱۴۰۲/۰۸/۱۶۰۱
پاسخسلام. روز تون بخیر و شادی
معمولا سود و زیان با توجه به نرخ طلا تغییر میکند آیا هنگام سود دهی میشود بصورت مستقیم وجه سود از طرف مشتری بصورت داوطلبانه را به موجودی تومانی انتقال داد و بعنوان شارژ کیف پول طلا اب شده خرید .
معمولا سود بر اثر تغییر نرخ طلا شناور بوده و نمی توان از آن بهره برد و احتمالا به ضرر تغییر میکند
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۱۷۰۱

سلام وقت بخیر

با توجه به نوع فرایند خرید و فروش طلا در سایت ما که به طور کامل فیزیکی انجام میشه در نتیجه امکان چنین کاری نیست. در واقع میزان سود و ضرر بر حسب معادل تومانی طلای شما محاسبه میشه و این ارزش طلای شماست که بالا یا پایین میره در نتیجه امکان تبدیل سود به طلا وجود نداره چون کل موجودی شما به صورت طلا ذخیره میشه و فقط معادل تومانی اون رو می تونید در سایت مشاهده کنید

سیدحمید نجفیان
۱۴۰۲/۰۸/۱۵۰۰
پاسخچرا قیمت خرید اینجا بالاتره از قیمت اصلی هرگرم طلا در بازار
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۱۶۰۱

سلام وقت بخیر
سود ما روی قیمت هر گرم طلا محاسبه شده و نمایش داده میشه که در خرید های بالای 35 گرم تخفیف هم اعمال میشه

مهدی
۱۴۰۲/۱۰/۱۴۰۰
جالبه یه کارمزد رو فروش میکشین روش یه مبلغم رو خرید ازش کم میکنین،ضرر نکنین یه وقت😁
پشتیبانی
۱۴۰۲/۱۰/۱۶۰۰

سلام مجدد دوست عزیز

سود ما روی هر گرم طلای آب شده 2 درصد هستش که در خریدهای بالای 35 گرم این سود 1.5 درصد و در خریدهای بالای 200 گرم سود 1 درصد میشه. کاملا شفاف و واضح توضیح داده شده. اگر هر ابهامی دارید می تونید تلفنی تماس بگیرید با پشتیبانی تا راهنماییتون کنیم

امید معلمی
۱۴۰۲/۰۸/۱۴۰۰
پاسخسلام بنظرتون طلای آبشده الان بخرم تاسال آینده سوده خوبی بهم میده؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۱۵۰۱

سلام وقت بخیر
متاسفانه ما اطلاعی از قیمت ها نداریم ولی اگر دید بلندمدت داشته باشید خرید طلای آب شده بهترین گزینه هست برای حفظ ارزش پول

عباس ماندگار
۱۴۰۲/۰۸/۱۰۰۰
پاسخسلام. آیا امکان واریز سود بصورت مستقیم و یا شارژ کیف پولی وجود دارد اگه دارد لطفا راهنمایی کنید ممنون
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۱۰۰۰

سلام وقت بخیر

اگر منظورتون سود بازاریابی هستش که به صورت طلایی به کیف پولتون اضافه میشه. ولی در سایر موارد چون شما طلا خرید و فروش می کنید باید حتما فروش طلا رو به هر مقداری که لازم دارید انجام بدید تا مبلغ معادلش به کیف پولتون واریز بشه

جواد آجورلو
۱۴۰۲/۰۸/۰۸۰۰
پاسخسلام من قصد خرید طلای آب شده دارم راهنمایی کنید و اینکه ضمانت خرید و بفرمایید اگه هم حضوری امکانش هست آدرس بفرمایید ممنون میشم
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۸/۰۹۰۲

سلام وقت بخیر
سایت بازار طلا دارای مجوز رسمی از اتحادیه و همچنین اینماد از وزارت صمت هستش. ضمن اینکه بالاترین ضمانت ما این هست که وقتی طلا به 40 گرم رسید می تونید حضوری تشریف بیارید و طلا رو تحویل بگیرید. آدرس ما در بخش تماس با ما در پایین سایت موجود می باشد.

محسن طهمورثی
۱۴۰۲/۰۷/۲۷۰۰
پاسخسلام
وقتی میگن طلای ابشده مثلا ده میلیون و پانصد هزار تومان منظور چند گرم طلا با چه عیار هست؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۲۹۰۰

سلام وقت بخیر

وزن طلا بستگی به قیمت روز داره و با این مبلغ باید ببینید قیمت روز چقدره و بعد محاسبه کنید. محاسبات هم بر اساس طلای 18 عیار 750 هست

اسماعیل
۱۴۰۲/۰۷/۲۵۰۰
پاسخسلام
با خرید طلا آب شده میشه همون روز فروخت سود کرد ؟
یا راهی باشه بیشتر درآمد داشته باشه با تشکر فراوان
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۲۵۰۱

سلام خدمت شما

ما توصیه به نوسان گیری در سایت بازار طلا نمیکنیم و هدف از ساخت این سامانه حفظ ارزش پول در بلند مدت می باشد.

محسن آریان مهر
۱۴۰۲/۰۷/۲۳۰۰
پاسخسلام
طلایی که شما به مشتری می‌فروشید با عیار 740 هست یا 750 ؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۲۳۰۲

سلام

طلا با عیار 750 در سایت محاسبه و فروخته می شود

کمال رشیدی مقدم
۱۴۰۲/۰۷/۲۲۰۰
پاسخسلام
آیا هنگام خرید طلای آبشده در سایت قیمتی که درج شده با احتساب کارمزد می باشد یا کارمزد بعد از خرید اعمال می‌شود؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۲۲۰۱

سلام، روز بخیر

قیمتی که در سامانه مشاهده میکنید بعلاوه کارمزد می باشد و هیچ مبلغی پس از این محاسبه نخواهد شد.

کمال رشیدی مقدم
۱۴۰۲/۰۷/۲۰۰۰
پاسخسلام
بعد از خرید طلای آبشده تا چه مدت میتوانم طلای آبشده را از شما تحویل نگیرم؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۲۲۰۱

سلام خدمت شما

تا هر زمانی که خواستید می توانید طلا را پیش ما به امانت نگه دارید و نگهداری از طلای شما رایگان است و هیچ هزینه ای دریافت نمی کنیم.

مجید
۱۴۰۲/۰۷/۱۸۰۰
پاسخدرود برشما .من حدودا 10تا 13گرم طلا آب شده دارم چون مرئص احوال هستم امکان خرید درب منزل رو دارید
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۱۸۰۰

سلام وقت بخیر
متاسفانه این امکان وجود نداره

محمدطالبی
۱۴۰۲/۰۷/۱۵۰۰
پاسخباعرض سلام. بنده سکه گرمی 24عیار به انداره 738گرم دارم قصد تبدیل کردن به طلا آب شده دارم.
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۱۶۰۰

سلام

متاسفانه خرید و فروش سکه نداریم

فرزاد دوبرا
۱۴۰۲/۰۷/۱۵۰۰
پاسخبا سلام
ایا پرداخت درب منزل دارین یا اینکه باید ابتدا پرداخت بشه بعد ارسال میکنین
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۱۵۰۰

سلام خدمت شما

پرداخت فقط به صورت آنلاین انجام می شود.

 

Mahtab Keyhani
۱۴۰۲/۰۶/۳۱۰۱
پاسخطلاهای اب شده با پاکت های قدیمی مشکلی برای خرید و فروش ندارن!؟؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۷/۰۱۰۰

سلام وقت بخیر

اگر عیار و آزمایشگاه عیارسنجی مشخص باشه مشکلی نداره

محمدحسن اعرابی
۱۴۰۲/۰۶/۳۰۰۰
پاسخچطور می تونم به سایت بازار طلا اطمینان کنم؟
پشتیبانی
۱۴۰۲/۰۶/۳۰۱۰

سلام وقت بخیر

سایت بازار طلا اولین سایت دارای مجوز رسمی معاملات آنلاین طلای آب شده می باشد. شما می توانید مجوزهای سایت را در پایین صفحه مشاهده نمایید.

ناشناس
۱۴۰۲/۰۲/۰۱۰۰
پاسخقیمت روز ثانیه دیده شد

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
 • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00
بازار طلا

میخواهید از آخرین اخبار و تخفیف های بازار طلا باخبر شوید؟