ابزار محاسبه سرمایه و تبدیل ارز

محاسبه گر سرمایه

میزان سرمایه خود را به نسبت نوع سرمایه وارد کنید تا نتیجه برای شما نمایش داده شود

تبدیل به

تبدیل ارز

مبدل ارز سریع و آسان

با استفاده از ابزار تبدیل ارز می توانید انواع ارز را در هر زمان به سایر ارزها تبدیل کنید. برای مثال می توانید از این ابزار برای تبدیل دلار به تومان، تبدیل دلار به یورو، تبدیل یورو به تومان و تبدیل سایر ارزها به یکدیگر استفاده کنید. به راحتی و از هر نقطه در جهان به ابزار تبدیل ارز بازار طلا دسترسی دارید.

فرمول محاسبه سرمایه

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های ایرانیان در این نوسانات بازار، تبدیل ارزش سرمایه خود به دیگر بازار ها است یعنی بتوانند محاسبه کنند که مثلا تبدیل سرمایه تومانی آنها به طلا، دلار، سکه یا ارز دیجیتال چقدر می شود برای انجام این کار راه‌های متعددی پیش روی افراد قرار دارد. برای مثال، شما می‌توانید قیمت طلای 18 عیار را در قیمت دلار ضرب کنید و معادل تومانی آن را به دست بیاورید.محاسبه این فرآیند برای شما سخت خواهد بود. اینجاست که استفاده از ابزار محاسبه سرمایه، می‌تواند به شما کمک کند. اما ابزار محاسبه سرمایه چیست و چطور می‌توانید از آن استفاده کنید؟ با ما همراه باشید تا با این سرویس بیشتر آشنا شوید.

محاسبه سرمایه در سایت بازار طلا

ابزار محاسبه سرمایه چیست؟

ابزار محاسبه سرمایه، سرویسی است که به کمک آن می‌توانید معادل تومانی طلا، سکه و انواع ارزها را محاسبه کنید. ابزار محاسبه سرمایه، فقط محدود به محاسبه تومان به طلا نیست؛ یعنی شما می‌توانید علاوه بر تبدیل تومان به طلا، تبدیل طلا به دلار و تبدیل دلار به سکه، همچنین معادل تومانی تمام ارزهای موجود در لیست را به دست بیاورید.

همانطور که می دانید، قیمت طلا و قیمت دلار و قیمت ارزهای دیجیتال، به طور مداوم در حال نوسان هستند. از طرف دیگر، قیمت سکه نیز دستخوش نوسانات زیادی می‌شود. به همین دلیل، ما برای تبدیل سرمایه شما، ابزار محاسبه سرمایه را طراحی کرده ایم تا شما به سادگی نوع سرمایه خود را مشخص کنید و همچنین نوع بازار هدف را نیز انتخاب کنید، ابزار محاسبه سرمایه به سرعت نتیجه را به شما نشان می دهد.

در این بخش، فرض بر این می باشد که بخشی از سرمایه شما 200 میلیون تومان است و همچنین به وزن 100 گرم طلا 18 عیار دارید و حدود 3000 دلار هم در گاوصندوق موجود است و به تعداد 15 عدد سکه تمام بهار آزادی دارید.

ابزار محاسبه سرمایه همه این موارد را به قیمت روز محاسبه می کند و نتیجه را برای شما نمایش می دهد.


مثال:

فکر کنید شما چند نوع سرمایه دارید و می خواهید بدانید مجموع این سرمایه ها به قیمت روز چقدر می شود؟ مثلا سرمایه شما شامل موارد زیر می شود.

نکته:  برای وارد کردن چند نوع دارایی، باید بر روی بخش افزودن دارایی جدید کلیک کنید تا بخش جدید اضافه شود. پس از وارد کردن تمام دارایی ها دکمه محاسبه سرمایه را کلیک کنید تا نتیجه به قیمت روز برای شما نمایش داده شود.

100میلیون تومان پول نقد -  2000 دلار  - 100 گرم طلای دست دوم در منزل - 3 سکه تمام بهار آزادی - 1 نیم سکه طلا 

مثال محاسبه سرمایه


 

ابزار ساده محاسبه مهریه بانوان!

درقسمت نوع دارایی باید سکه بهار آزادی را به عنوان نوع دارایی خود انتخاب کنبد، ابزار محاسبه گر سرمایه نتیجه را به قیمت روز برای شما نمایش می دهد. 

 

مشاهده بیشتر

نظرات

captcha Refresh
میلاد رضواندهی
۱۴۰۱/۰۵/۱۳۰۱
پاسخ من که فروشنده هستم وقتی طبق سایت شما مثلا 80 میلیون سکه دارم ولی با مراجعه به طلافروشی مثلا 77 تومن بیشتر نمیخره چه باید بکنم
پشتیبانی
۱۴۰۱/۰۵/۱۳۰۱

دوست عزیز، قیمتی که در سایت مشاهده می کنید حدودی است و قیمتی است که شما از بازار خرید میکنید، طبیعتا وقتی میخواهید سکه را بفروشید، قیمت پایینتری از شما میخرند و شما این مسئله را باید مد نظر قرار دهید. در ضمن عواملی مثل تاریخ سکه و بانکی و غیر بانکی بودن سکه هم در پایین تر رفتن قیمت سکه موثره.

تنها راهش اینه که از چند طلافروش قیمت بگیرید و به منصفرترین شخص بفروشید.

علی یوسفی
۱۴۰۱/۰۵/۱۰۰۰
پاسخعالی

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00