بازار طلا مد طلا و جواهر مدل های محبوب حلقه نامزدی
مدل های محبوب حلقه نامزدی
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/01/20 - 14:02 0 نظر

حلقه ازدواج و نامزدی انواع مختلفی دارد. کافی است در اینترنت جستجو کنید و با دریایی از مدل‌های حلقه ازدواج و نامزدی مواجه شوید. در این مقاله، ما تعدادی از محبوب ترین مدل های حلقه ازدواج و نامزدی را معرفی می کنیم تا به شما در انتخاب بهترین حلقه نامزدی از میان هزاران مدل موجود کمک کنیم.

حلقه نامزدی تک نگین

حلقه های عروسی یا نامزدی تک نگین بسیار متنوع هستند و به نوعی محبوبیت بیشتری نسبت به مدل های دیگر دارند. حلقه های ازدواج و نامزدی تک نگینی بیش از 100 سال است که در بازار وجود دارد. رایج ترین حلقه های تک نگینی، حلقه های نامزدی با یک الماس یا کریستال هستند. به آنها حلقه های الماس تک نگین، حلقه های تک سنگی یا حلقه های الماس تک نیز می گویند. بسیاری از مردم به طور معمول حلقه هایی را می خرند که دارای یک الماس یا کریستال هستند در حالی که از سبک حلقه ای که در دست دارند بی اطلاع هستند. حلقه های نامزدی تک نگین با طرح های مختلف پایه یا رکاب وجود دارد.

حلقه نامزدی تک نگین

حلقه های نامزدی گل

حلقه های گل یکی از محبوب ترین حلقه ها برای ازدواج و نامزدی به حساب می آیند. دلیل محبوبیت حلقه های نامزدی گل در بین سایر مدل ها و طرح های حلقه ازدواج این است که ازدواج یکی از مهم ترین مراحل زندگی برای هر فردی است. اکثر افراد این مرحله را با هدیه هایی مانند گل شروع می کنند، اما مشکل هدیه گل ماندگاری آن است. از طرفی خرید حلقه نامزدی یکی از مهم ترین خریدهای عروسی است و ارزش هر جواهری به نوع سنگ به کار رفته در آن بستگی دارد. یکی از زیباترین و رایج ترین سنگ ها در بین جواهرات، الماس است. البته ارزش این سنگ زیبا به اندازه کیفیت و قیراط آن بستگی دارد. نگین های الماس روی حلقه های گل بسیار چشمگیر و براق هستند زیرا در این سبک نگین روی انگشتر بزرگتر به نظر می رسد.

حلقه های نامزدی گل

حلقه نامزدی سه گانه

حلقه ازدواج یا نامزدی با سه الماس که به صورت افقی بر روی حلقه قرار دارند، حلقه های سه سنگی یا سه گانه نامیده می شوند. سه الماس روی انگشتر برای کسانی که به دنبال نوع متفاوتی از حلقه های عروسی و نامزدی کلاسیک هستند، ظاهری منحصر به فرد را ایجاد می‌کند. برخی ترجیح می دهند روی انگشتر خود سنگ های مختلفی مانند عقیق در وسط دو الماس داشته باشند.

حلقه نامزدی سه گانه

حلقه های ست

نوع محبوب دیگر از حلقه های نامزدی یا عروسی، حلقه های ست است که برای عروس و داماد استفاده می شود. حلقه های ست به صورت معمول مشابه یکدیگر می‌باشند. حلقه ی ست می تواند به صورت ساده و بدون نگین و همچنین می تواند دارای نگین برلیان، الماس یا سنگ های اتمی باشد. معمولا جنس حلقه ی داماد از پلاتین و جنس حلقه ی عروس از طلای سفید می باشد. حلقه های ست در بعضی موارد از لحاظ ظاهر می توانند مکمل یکدیگر نیز باشند. 

حلقه های ست

منبع : سایت بازارطلا

نظرات

captcha Refresh

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00