بستن

بازار طلا آخرین خبرها اجتماعی پرواز‌های ایران‌ ایر به لندن از امروز به مدت 2 هفته لغو می‌شود
پرواز‌های ایران‌ ایر به لندن از امروز به مدت 2 هفته لغو می‌شود
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/10/02 - 07:33 0 نظر

گلد مگ: دبیر انجمن شرکت هواپیمایی گفت: ممکن است برخی از شرکت‌های خارجی فروش بلیت در مسیر تهران به انگلستان و بالعکس را ادامه دهند که این موضوع باید از سوی سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری شود.

به گزارش گلدمگ، به نقل از میزان، مقصود اسعدی سامانی در خصوص آخرین وضعیت پرواز‌های ایران به مقصد لندن پس از تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا اظهار کرد: در حال حاضر پرواز‌ها به مقصد کشور انگلستان از سوی شرکت ایران ایر انجام می‌شود که با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا از امروز به مدت 2 هفته پرواز‌های این شرکت به مقصد لندن لغو می شود.

وی در مورد ادامه فروش بلیط در برخی از سایت‌ها اعلام کرد: ممکن است برخی از شرکت‌های خارجی فروش بلیت در مسیر تهران به انگلیس و بالعکس را ادامه دهند که این موضوع باید از سوی سازمان هواپیمایی کشوری پیگیری شود.

دبیر انجمن شرکت هواپیمایی گفت: باتوجه به اینکه پرواز‌ها به مدت 2 هفته لغو می‌شود افراد در صورت خرید بلیط هواپیما در مسیر تهران به انگلیس و بالعکس می‌توانند پرواز خود را به زمان دیگری موکول کنند یا پول خود را پس بگیرند.

اسعدی سامانی در مورد پرواز‌های خارجی به دیگر کشور‌های خارجی گفت: هنوز تصمیمی برای لغو پرواز‌های خارجی به مقصد کشور‌های دیگر به غیر از انگلیس گرفته نشده و پرواز‌های در مسیر‌های دیگر طبق روال انجام می‌شود.

گفتنی است هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در مسیر تهران به انگلیس و بالعکس 3 روز در هفته پرواز داشته است که با تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا و با توجه به یافتن نوع جدید ویروس کرونا در انگلیس، به مدت دو هفته تمامی پرواز‌های ایران به مقصد انگلیس و بالعکس متوقف شده است.

در این بین برخی از شرکت‌های هواپیمایی خارجی پرواز‌های خود در این مسیر را با یک توقف در شهر دیگر ادامه می‌دهند که هنوز محدودیتی برای این نوع پرواز‌ها اعمال نشده و شرکت‌های خارجی در حال فروش بلیت‌های خود هستند.

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00