بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز قیمت سکه از مرز حساس پایین می آید؟/پیش بینی بازار سکه امروز
قیمت سکه از مرز حساس پایین می آید؟/پیش بینی بازار سکه امروز
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/10/27 - 10:04 0 نظر

گلدمگ: روز گذشته همزمان با صعود قیمت سکه، فنر قیمت ربع سکه هم در رفت و تا پله نهم کانال 7 میلیون تومان بالا رفت.

به گزارش سایت بازار طلا، در حالی که این روزها قیمت دلار در یک محدوده خاص در حال درجا زدن است، بازار طلا و سکه دیروز آرایش صعودی به خود گرفت

صعود قیمت سکه 

قیمت هر قطعه سکه امامی عصر دیروز در سایت طلا و ارز تقریبا 177هزار تومان گران شد و با 21 میلیون و 324 هزار تومان معامله شد.حباب سکه هم دیروز در محدوده 16 درصد بود. 

پیش بینی قیمت سکه 

تحلیلگران فنی باور دارند تا زمانی که  سکه امامی  بالای کانال 21 میلیون تومانی حضور دارد، حتی احتمال برگشت این فلز گرانبها به کانال 22 میلیون تومان نیز وجود دارد.

فلز گرانبهای داخلی برای اینکه به صورت معنادار در مسیر نزولی قرار بگیرد، نیاز دارد که از مرز حساس 20 میلیون تومان پایین‌تر برود، اما دست‌کم تا روز دوشنبه بازار گرایش معناداری برای کاهش به زیر مرز 20 میلیون تومان نداشت. البته افزایشی‌ها نیز چندان در بازار فعال نیستند.

چشم انداز  مثبت قیمت طلا 

 قیمت اونس طلا بالای مرز 1900 دلار در حال نوسان است. تحلیل گران بر این باورند که عبور طلا از مرز مهم 1915 دلاری در هفته گذشته نشانه مثبتی بود. در حقیقت چشم انداز قیمتی طلا هنوز مثبت است زیرا بازارها با احتمال بالا پیش بینی می کنند که فدرال رزرو گام بعدی افزایش نرخ بهره را کوچک تر برمی دارد.

فنر قیمت ربع سکه در رفت

روز گذشته همزمان با صعود سکه، فنر قیمت ربع سکه هم در رفت و تا پله نهم کانال 7 میلیون تومان بالا رفت. افزایش قیمت ربع سکه در حالی است که نهاد مرکزی سیاستگذار با عرضه ربع سکه در بورس کالا به دنبال کاهش تب و تاب معاملات بازار سکه بوده است.

کاهش قیمت ربع سکه در بورس

دیروز در دومین عرضه گواهی سپرده ربع سکه رفاه در بورس کالا به تعداد 20 هزار قطعه ربع سکه طلا به قیمت 7 میلیون و 90 هزار تومان به فروش رفت.

قیمت فروش ربع سکه در نخستین روز عرضه در بورس کالا 7 میلیون و 200 هزار تومان شده بود. دیروز اما علاوه بر افزایش تعداد سکه‌های فروش رفته قیمت نیز نسبت به روز شنبه کاهش یافته است.

منبع : اقتصادنیوز

نظرات

captcha

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00
بازار طلا

میخواهید از آخرین اخبار و تخفیف های بازار طلا باخبر شوید؟