بستن

بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز افشای خبر مهم در مورد قیمت ارز دیجیتال
افشای خبر مهم در مورد قیمت ارز دیجیتال
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/10/25 - 13:44 0 نظر

گلدمگ: نتایج نظرسنجی مشتریان شرکت خدمات بانکداری آمریکایی جی پی مورگان جیس نشان داد که اکثریت افراد شرکت‌کننده در این نظرسنجی انتظار دارند قیمت بیت‌کوین امسال به 60 هزار دلار یا بیشتر برسد.

به گزارش سایت بازار طلا، قیمت ارز دیجیتال در ایران علاوه بر وضعیت اقتصادی و سیاست خارجی به نوسانات ارزی داخلی نیز وابسته است . قیمت ارز دیجیتال با توجه به روزهای پایانی سال نو میلادی با افزایش رو به رو بوده است به طوریکه قیمت بیت کوین به کانال 50 هزار دلار بازگشت.

قیمت ارز دیجیتال بیت کوین نسبت به بقیه ارز های دیجیتال بالاتر است.اهمیت قیمت ارز دیجیتال برای ایرانیان در چند سال گذشته بیشتر شده چرا که به آن عنوان یک بازار سرمایه گذاری پرسود نگاه می کنند.در ادامه به آخرین وضعیت از  قیمت ارز دیجیتال می پردازیم.

بانک جهانی سرمایه‌گذاری جی پی مورگان از مشتریان خود پرسیده است که به نظر آنان قیمت بیت‌کوین تا پایان سال چقدر خواهد بود. 55 درصد مشتریان بانک انتظار دارند که قیمت بیت‌کوین در پایان سال 60 هزار دلار یا بالاتر باشد.

این نظرسنجی بین 13 دسامبر و 7 ژانویه به‌عنوان بخشی از چشم‌انداز اقتصاد کلان برای سال 2022 انجام شد و 47 نفر از مشتریان جی پی مورگان در این نظرسنجی شرکت کردند.

حدود 41 درصد از مشتریان این بانک انتظار دارند بیت‌کوین در پایان سال به حدود 60 هزار دلار برسد و 23 درصد نیز انتظار قیمت 20 هزار دلار و 20 درصد انتظار قیمت 40 هزار دلار را دارند.

علاوه بر این، 9 درصد بر این باورند که قیمت بیت‌کوین به 80 هزار دلار و 5 درصد نیز انتظار دارند که این رمزارز به 100 هزار دلار یا بیشتر برسد.

همچنین 2 درصد نیز پیش‌بینی می‌کنند که قیمت بیت‌کوین به 100 هزار دلار یا کمتر خواهد رسید.

نیکولاوس پانیگیرتزوگلو، استراتژیست جی پی مورگان اظهار کرد: ارزش منصفانه ارز دیجیتال بین 35 هزار دلار  تا 73 هزار دلار است وبه این موضوع بستگی دارد که سرمایه‌گذاران در مورد نسبت نوسان آن به طلا چه تصوری می‌کنند.

اخیرا رئیس‌جمهور السالوادور پیش‌بینی کرد که قیمت بیت‌کوین تا پایان سال به 100 هزار دلار خواهد رسید و بانک سرمایه‌گذاری جهانی گلدمن ساکس نیز این احتمال را داده است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتالی در حال حاضر 2.06 تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل 0.06 درصد بیشتر شده است.

در حال حاضر 39.58 درصد کل بازار ارزهای دیجیتالی در اختیار بیت‌کوین است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته 81.71 میلیارد دلار است که 20.67 درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر 12.55 میلیارد دلار است که 15.36 درصد از کل حجم 24 ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون 65.58 میلیارد دلار است که 80.26 درصد از کل حجم 24 ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز


♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز


♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز


♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها


♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


 قیمت نفت برنت و انرژی 


منبع : فردا

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00