بستن

بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز پیش بینی قیمت سکه امروز 25 دی 1400/ اتفاق گیچ کننده در بازار سکه
 پیش بینی قیمت سکه امروز 25 دی 1400/ اتفاق گیچ کننده در بازار سکه
چکیده این مطلب : انتشار : 1400/10/25 - 09:54 0 نظر

گلدمگ: به باور برخی از فعالان بازار سکه یکی از عواملی که موجب شد قیمت سکه از بعدازظهر روز جمعه تحت فشار قرار بگیرد، نزول ممتد اونس طلا در بازارهای جهانی بود.

به گزارش سایت بازار طلا، رفتار سکه بازان در معاملات پشت خطی روز جمعه عجیب بود. آن ها در مقاطعی از روز نشان می دادند که تمایل دارند فلز گران بهای داخلی را از سطح 12 میلیون و 500 هزار تومان عبور دهند، حال آنکه در زمان های دیگر، کشش بازار به سوی نرخ های پایین تر بود. به عنوان مثال، حدود ساعت 2 بعدازظهر دیروز سکه در بازار پشت خطی با قیمت 12 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رفت ولی ساعت 10 شب کمتر کسی حاضر بود فلز گران بهای  داخلی را بالای محدوده 12 میلیون و 380  هزار تومان خریداری کند.

اگر معاملات پشت خطی روز جمعه را ملاک قرار دهیم،‌ می توان گفت که در ابتدای هفته جاری، شانس کاهشی های بازار بیشتر خواهد بود و به احتمال زیاد سعی خواهند کرد که فلز گران بهای داخلی را به سوی حمایت 12 میلیون و 200 هزار تومان حرکت دهند.

به باور برخی از فعالان بازار سکه یکی از عواملی که موجب شد قیمت سکه از بعدازظهر روز جمعه تحت فشار قرار بگیرد، نزول ممتد اونس طلا در بازارهای جهانی بود. طلا که در اوایل روز جمعه در محدوده هزار و 830 دلار قرار داشت، در اواخر روز تا نقطه هزار و 814 دلاری عقب نشینی کرد و همین امر موجب شد که فشار فروش در بازار داخلی نیز بیشتر شود.

 یکی از عواملی که می تواند در روز جاری سد راه نزولی های بازار سکه شود،‌افزایش بهای دلار در بازار داخلی است. صعود دلار به بالای محدوده 28 هزار و 200 تومان کلید مقاومت سکه بازان در برابر افت قیمت خواهد بود.

♦ قیمت طلا و انواع آبشده در بازار امروز


♦ قیمت دلار و انواع ارز در بازار آزاد امروز


♦ قیمت انواع سکه در بازار امروز


♦ قیمت رادیوم و فلزات گران بها


♦ قیمت بیت کوین، اتریوم و ریپل


 قیمت نفت برنت و انرژی 


منبع : اکوایران

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00