بستن

بازار طلا آخرین خبرها طلا و ارز سارقان مسلح طلا فروشی سراوان به آخر خط رسیدند
سارقان مسلح طلا فروشی سراوان به آخر خط رسیدند
چکیده این مطلب : انتشار : 1399/12/25 - 22:46 0 نظر

گلدمگ: فرمانده انتظامی استان سیستان وبلوچستان از دستگیری 2 سارق مسلح طلا فروشی شهرستان سراوان، پس از 14 ماه فرار خبر داد.

حادثه 24/ سردار احمد طاهری  در تشریح این خبر اظهار داشت: یازدهم دی ماه سال قبل ، 2 سارق مسلح با2 قبضه سلاح کلاش و با سر و صورتی پوشیده به وسیله یک دستگاه خودروی پژو پارس با پلاک مسروقه اقدام به سرقت 400 گرم طلا از یک طلافروشی در خیابان امام خمینی (ره) شهر سراوان کرده و به سرعت از محل متواری شدند.

  برای مشاهده قیمت لحظه ای طلا و انواع آبشده کلیک کنید
  برای مشاهده قیمت لحظه ای دلار و انواع ارز کلیک کنید
  برای مشاهده قیمت لحظه ای انواع سکه کلیک کنید

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع، تیمی ویژه متشکل از کارآگاهان خبره اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی استان و شهرستان سراوان، تلاش گسترده ای را برای شناسایی و دستگیری سارقان مسلح آغاز کردند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تلاش پلیس برای دستگیری سارقان ادامه داشت  تا اینکه چند روز قبل 2 سارقی که به صورت مسلحانه اقدام به سرقت یک دستگاه خودروی پژو پارس در شهرستان نیکشهر کرده بودند با تلاش مأموران انتظامی آن شهرستان دستگیر شدند.

 سردار طاهری بیان داشت: با توجه به شیوه و شگرد متهمان دستگیر شده و اطلاعاتی که از سارقان مسلح طلا فروشی در دست بود، مشخص شد این افراد همان سارقان طلا فروشی شهرستان سراوان هستند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان عنوان کرد: متهمان دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان سراوان و رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیس به بزه ارتکابی خود اعتراف کردند.

وی در ادامه افزود: متهمان که در مسیر  خاش –سراوان  در امر قاچاق سوخت فعالیت داشتند، چند روز قبل از سرقت، با حضور در محل طلا فروشی و بررسی دقیق محل، نقشه سرقت را کشیده و در یک موقعیت مناسب با سرقت یک جفت پلاک و نصب آن بر روی خودروی پژو پارس خود، اقدام به سرقت مسلحانه از طلا فروشی مذکور کرده بودند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف 2 قبضه سلاح کلاش و 120 فشنگ جنگی در بازرسی از مخفیگاه سارقان در یکی از روستاهای شهرستان  خاش بیان داشت: در تحقیقات تکمیلی پلیس مشخص شد که سارقان طلاجات مسروقه را به یک مالخر ساکن در شهرستان خاش فروخته اند که در عملیات ضربتی پلیس، این مالخر نیز دستگیر شد.

وی در پایان با تاکید بر اقدامات هوشمندانه و مقتدرانه پلیس در کشف جرایم، خاطر نشان کرد: سلب آسایش و امنیت شهروندان، خط قرمز پلیس است و همکاران من بدون چشم‌پوشی با تمامی افرادی که به هر نحو، زمینه ناامنی روانی و اجتماعی را فراهم کنند مقتدرانه برخورد خواهند کرد.

نظرات

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00