بازار طلا برند شناسی معرفی برندBea Bongiasca
معرفی برندBea Bongiasca
چکیده این مطلب : انتشار : 1401/08/22 - 11:45 0 نظر

برندBea Bongiasca چیست؟وسازنده ی این برندکیست؟

BEA کیست؟

او در سال 1990 در میلان متولد شد و یک طراح جواهرات ایتالیایی است. الهام گرفتن Bea Bongiasca از اشتیاق عمیق او به فرهنگ پاپ، هنر و طراحی معاصر ناشی می شود که با عشق او به هر چیز رنگی آمیخته شده است.

BEA کیست؟

جواهرات Bea Bongiasca 

طلاو جواهرات کلاسیک ورنگارنگ او  اغلب با رنگ های شادو روشن که در جواهرات  معمول نیستند غوطه ور می شود. تکامل غیرمنتظره به جواهرات او حرکت جنبشی و ظاهری جسورانه می بخشد. تمرکز Bea بر روی جواهرات به عنوان یک شکل هنری است، مفهومی که برای طراحی او بسیار مهم است.واغلب جواهرات او به صورت منحی های شگفت انگیزهستند.

جواهرات Bea Bongiasca 

سبک جواهرات Bea

برداشتی با روحیه و غیر سنتی از جواهرات که کیفیت آن را به خطر نمی اندازد اما برای افراد هم سن و سال خود قابل فهم است.

هر قطعه - در حالی که شگفت انگیز است، به عنوان یک جواهر فانتزی مینیاتوری عمل می کند. در سال 2013،  Bea فارغ التحصیل رشته طراحی جواهرات درسنترال سنت مارتینز درلندن شد. در همان سال بود که او برند و استودیوی خود را در میلان تأسیس کرد.

بیشتر بخوانید: تاریخچه و محل پیدایش طلا

سبک جواهرات Bea

جوایزی که برندBea Bongiasca دریافت کرده

جایزه های او درسال های2014 - DESIGN MIAMI - ART BASEL2015 - ALTAGAMMA - GIOVANI IMPRESE2017 - FORBES 30 UNDER 30 - ARTS & DORM ROOM FOUNDERS2020 - TEN/TEN PROJECT - DE BEERS GROUP است.

Bea Bongiasca 

در میان طرفداران Bea Bongiasca افراد مشهور متعددی مانند

Dua Lipa، Miley Cyrus، Katy Perry، Lalisa and Jennie، Selena Gomez، Camila Cabello، Doja Cat، Zoë Kravitz، Lil Nas X، Olivia Rodriguez، Bella و Gigi Hadid، Leandra Medine هستند.

درباره ی فروشگاه MILAN FLAGSHIP 

در سال 2019، Bea فروشگاه مرکزی خود را در 25 Via Solferino در میلان افتتاح کرد.کاملاً نمایانگر ویژگی های کلیدی مارک است . این فروشگاه مکانی رنگارنگ و به سبک پاپ است .در سال 2020، Bea توسط De Beers به عنوان یکی از متمایزترین طراحان جواهرات انتخاب شد که امروزه تلاش می کنند تا حلقه نامزدی را از طریق یک مجموعه  دست ساز با الماس های طبیعی طراحی کند.

فروشگاه MILAN FLAGSHIP 

 

 

منبع : bazaretala

نظرات

captcha Refresh

کاربر گرامی، در صورت مشاهده هرگونه خطا در این صفحه، روی دکمه گزارش خطا کلیک کنید تا در اولین فرصت مشکل را برطرف کنیم

گزارش خطا
پشتیبانی

پشتیبانی

در حال تلاش جهت برقراری ارتباط با سرور
  • جهت گفتگو با پشتیبانی، اطلاعات زیر را تکمیل کنید

00:00